Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Belediyesi 2014-2019 Dönemi Projeleri ve Çalışmaları Yeni
« önceki   1234 ... 109110111   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 3
ferhat burak
1 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 18:12

Aydınlatma direkleri birkaç refüje paketler halinde koymuşlardı. Belki konumdan konuma farklı dekoratif uygulanabilir. Valifahribeyin kültürpark civarındaki direkleriydi gördüklerim.

En son ferhat burak tarafından Cum 08 Nis 2016, 04:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

OoAlpoO
1 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 21:05

Çok farklı birşey değil gazinin vali fahrinin aynısı nerdeyse.
Ben bölge ilbankın bahçesine bırakılan direkleri gördüm bugün. Yere yatırmışlardı. Çıtçıtlı ambalajlara sarılı şekilde..

Kurbağalıbahçenin ordaki kavşağa da bozduman elektrik verdiğimiz rahatsızlıktan özür dileriz tabelası asmış.

idilmüge
1 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 21:09

Kurbağalıbahçe kavşağa asmışlarsa beyzade efendiye yapılacaktır büyük olasılıkla. Keşke devamında da Sami Çiftçi ve Adnan Kahveci Bulvarları da yapılsa. Çaydaçıranın 3 ana bulvarından sadece Alparslan Türkeş bulvarı aydınlık.

ferhat burak
1 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 22:04

Elazığda aydınlatma endüstrisi yok bildiğim. Yani osb de direk yapacak fabrika falan. Ankaradan bir firmadan sipariş edilip buradaki bir firmayala altyapı ve montajlama şeklindedir.

kaanzng23
1 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 22:14

ARKADAŞLAR DİREKLER ASRİ MEZARLIK-BASKİL KAVŞAĞI ARASI, ZÜBEYDE HANIM CADDESİ, NECDET DOĞAN CADDESİ, VALİ FAHRİBEY CADDESİ, FATİH SULTAN MEHMET BULVARI, ALİ RIZA SEPTİOĞLU BULVARI, SULTAN FATİH CEDDESİ İLE İMAM EFENDİ BULVARI ARASI, ULUBEY BULVARI, TOFAŞ KAVŞAĞI İLE GÜNEY ÇEVRE YOLU ARASI, HAZAR DAĞLI KAVŞAĞI İLE GÜNEY ÇEVRE YOLU ARASI YAPILACAK.TOPLAM 6 TİP DİREK VAR.04/03/2016 SÖZLEŞME İMZALANDI.04/06/2016 YAPILIP TESLİM EDİLECEK.TAKILACAK DİREKLER VE TİPLERİ AŞAĞIDA.
TİP 1:226 ADET

(+)

TİP 2:180 ADET

TİP 3:35 ADET

(+)

TİP 4:98 ADET

(+)

TİP 5:161 ADET

TİP 6:130 ADET

OoAlpoO
1 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 22:45

Bahçelievlere yapılacak olan tip 4 demek ki. Yamuk yumuk direklerdi. Bu arada ferhat direklerin Elazığda yapıldığını ben de sanmıyorum. Çünkü çıtçıtlı ambalajlarda mavi renkle botaş yazıyordu sanırım. ya da direk yuvarlak olduğu için şirketin sadece bu kadarını görmüşümdür bilmiyorum..
Montajı da bozduman elektrik yappıyor evet idil

hazarkentli
1 yıl önce - Cum 08 Nis 2016, 19:16

84 km yeni bulvar yapılacak vaadinden şu ana kadar 2 km uzunluğunda 2x2 Cadde hayata geçmiş, kalan 3 yılda kalan 82 Km bulvar gerçekleşecek mi?Anlaşıldığı kadarıyla Harput Finüküler sistem, Harput Vadi Park, Bölge Müdürlüklerinin şehir dışına taşınması, İzzetpaşa Saray camii arasının kentpark yapılması sözde kalacak gibi umarım bu kent için hayati öneme sahip yeni Bulvarların yapımının gerçekleştirilmesi lafta kalmaz.Sonuçta Haticeye değil neticeye , söylenene değil yapılana , yapılacak denilip yapılmayanlara bakacağız

blutosten
1 yıl önce - Cum 08 Nis 2016, 23:47

kullanılan aydınlatmalara bakıldığında tip4 ve tip5 genel olarak ağır basmaktadır

Mehmetbkr
1 yıl önce - Pzr 10 Nis 2016, 06:01

Projeler saglıklı bir şekilde ilerlerse elazığın heryerini görecek ikiz kuleler esn towers(doğuda daha yüksegi yok diye biliyorum) trambüs ile rahatlıyan toplu ulaşım geniş bulvarlar yeşil alanlar forum avm şehir hastanemiz bosna hersek projesi.. Bişeyler değişiyor gibi ben eskişehirdeyim malumunuz öğrenci şehri. Neden bizim memleketimizde doğuda öğrenci şehri olmasın ? 2. Üniversite için mücahit başkan valimiz stk lar çalışma yapmıyor mu ? Yada biz bu konuda ne yapabiliriz

Misafir 5f1

1 yıl önce - Pzr 10 Nis 2016, 11:54

Elazığ yavaş yavaş yüzü değişiyor ve gelişiyor bu gidişle Elazığ 2 3 yıla kadar farklı bir yüze kavuşacak

sayfa 3
« önceki   1234 ... 109110111   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET