Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Belediyesi 2014-2019 Dönemi Projeleri ve Çalışmaları Yeni
« önceki   123 ... 108109110 ... 114115116   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 109
KRAL456
7 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 18:57

kulturparkin baslama tarhi tahminen 2013 un eylul veya ekimdir.5 ay sonra 2014 un martinda yanilmaz baskan oldu.ve projeyi 5ay sonra degil 1 yil 1 ay sonra yani 2015 mayista bitirdi.kulturparkin ilk ihale tarihi tarihi 2009 olabilir.5 yilda selmanoglu bitiremedi.ama bu bilgi teyide muhtac.arsivlere ve resimlere bakin.otogalericilerin selmanoglu zamaninda ihalesi yapildigini calismanin baslamadigini dusunuyorum.ondada wow sayfasina bakilabilir.yanilabilirim.

Ayrica su anda caddeler arasinda kucuk bulvarlar icin yapilacak yer kalmadi.selmanoglu zamaninda yuzde 80 ni biten turkes bulvari sanirim burokratik engele takildi.yoksa coktan bitmeliydive baskan yanilmaza kalmamaliydi.onuda engelleri kaldirip yanilmaz acti.

Birde bu sitedecok yanlis bir dusunce var.Selmanoglu ilk doneminde basariliydi.sanki iktidar belediyesi olunca basarisiz oldu.boyle birsey hic bir belediye icin gecerli olamaz.yani iktidarda olunca ornekleri var daha cok basari gelir.bunun asil sebebi ise hamza yanilmaz iyi bir ekonomi birakti.yillar sonra para bitince tipki elazigsporun bir onceki yonetimi gibisorunlar ortaya cikti.yok efendim selmanoglu ilk doneminde basariliydi.basarili olan her zaman basarili olur.bu lafimda ispatidir ve krallar ezber bozar.

son olarak Mehmet Ağarinda etkisi var ama hamza yanilmazin sadet partisiyle hasan fendogdunun ak partisi oylari bolduler ikisinden 10 bin eksik alan selmanoglunu baskan ettiler.iyi veya kotu oldu Elazig icin ama gercekler bence boyle ve kral analiz boyle.

son olarak selmanogu 10 yilda 10 tane bulvarda acsin.Yanilmaz 4 yilda 3 alt gecit ,2 mesire alani ayrica bu mesire alanlarinda park alanida var hazarkentli kuzey imar yolu,hayvanhastanesi,ptt nin genisletilmesi,sor sor deresi,harputta kudebin kurulup restoranyona destek,94 mikro park alani,34 semt sahasi ve selmanoglu ve diger baskanlarin yaptigi bulvarlarin genisletilmesi var.

hazarkentli
7 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 19:21

Alıntı:
5 ay sonra 2014 un martinda yanilmaz baskan oldu.ve projeyi 5 ay sonra degil 1 yil 1 ay sonra yani 2015 mayista bitirdi.

Doğru, haklısın
Ben burada işin tamamının sahiplenilip, devam eden işin tamamlanmasından sonra geçmişinin yok sayılarak kendi dönemine maledilmesini eleştiriyorum.Yoksa işin sürdürülerek tamamlanması ebette kayda değer bir çalışmadır. Bakın 2014 Mart ayı ortasında yani seçim olmadan önce çalışma sezonu başlangıcında mevcut durumundan bir kesit,

(+)

(+)

Alıntı:
harputta kudebin kurulup restoranyona destek,

Gakkom önce şunu belirteyim sana verilen puan tarafımdan verilmemiştir.Zaten belki biliyorsun puan verme hakkım da yok, olsa artı puan verirdim geçmişte çok sayıda mesajına olumlu puan verdiğim gibi, bunları özel mesajlada yazamıyorum o hakkımda yok yani misafir statüsünden çok farklı durumda da değilim.Tek farkım mesajı aracısız yazabilmek,o da belki şimdilik, çünkü heralde benden pek hazzetmeyen denetçinin birine takıldım.
Konumuza dönecek olursak KUDEP kuruldu evet, olumlu mu olumlu, ancak gel görkü şu an bu Belediye Harputta dişe dokunur tek bir çalışma dahi yapıp tamamlamıştı. Bir çahpur çeşmesi bile 2 yılda restore edilemedi. Bazı tarihi eserlerin sondaj kazıları yapıldı.O kadar, bu konuda atılan adımlar doğrudur ama işler çok ağır ilerliyor.Yani tamamlanıp biten tek bir çalışma yok, Harput yolunun yeniden asfaltlanması ve ışıklandırma çalışmalarından başka , Harputta Bu Belediyenin ramazan ayında şenlik düzenlemesinden başka tek bir çalışmasını görmedim.Vaat edilen vadi park ve finüküler sistemde lafta kaldı.Buraya Belediyenin yazmadığım konunun dışında bir çalışması varsa bilen yazsın faydalanmış oluruz.

En son hazarkentli tarafından Pzr 07 Oca 2018, 19:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

KRAL456
7 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 19:27

hazarkentli sanirim ilk ihale tarihi 2009 degil.ben simdi sayfasina baktim.2010 yilinda bitki dikilmeye baslamis.2011 yilinda bir ihale var.ben oncesindede saniyordum.ama tetis ihaleyi 2013 te kazandi yanilmiyorsam.yani toplamda bir veya iki iptal soz konusu.Neyse Elaziga civi cakan Herkesten Allah razi olsun.

KRAL456
7 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 19:40

Hazarkentli eksi versende onemli degil.zaten Artilarimda azalma var umarim bir an once sitedeki haklarina kavusursun.bende kendimce dogru bildiklerimi yaziyorum.bilmeyerek yanlisda yazabilirim.Ama su bir gercek bu sitede bir cok konuda bizleri bilgilendirdin.cok tesekkurler.

KRAL456
7 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 12:01

Belediye baskani detay haberde eski cagri Tıp merkezinin yerine ogrencilerin gun boyu ders calusacaklari bir yer olusturacaklarini ve 2018 hizmete gircegini belitmisti.Buda ogrenciler icin cok iyi olacak.hem merkezi bir yerde olmasi hemde kutuphane eksigimizin olmasi bakimindan faydali bir hizmet olacaktir.

Kirpi23
7 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 23:00

Elazığ belediyesi kendi sayfasında projeler kısmı berbat halde hiç birinin yapılan iş işin başlangıç bitiş tarihi ve proje durumu doğru değil tamamlanan işe devam ediyor bitiş tarihi 2017 iş devam ediyor veya tamamlanmış veya yapılan proje planlanıyor görünüyor

KRAL456
7 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 18:30

Belediye 203 milyon lira yatırım yapacak

Elazığ İl Özel İdaresi Toplantı Salonu’nda yapılan koordinasyon toplantısında açıklamalarda bulunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediyesi’nin bu yıl 203 milyon 727 bin liralık yatırım yapacağını açıkladı

Belediye 203 milyon lira yatırım yapacakGüncel
Haber: Faik AKGÜN

Elazığ İl Özel İdaresi’nde Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın başkanlığında yapılan belediye başkanları ve resmi kurum müdürlerinin katıldığı 2018 yılının ilk koordinasyon toplantısına katılan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Elazığ Belediyesi’nin 2018 yılında gerçekleştireceği yatırımları açıkladı. Yanılmaz’ın açıkladığı yatırım programında aslan payını Harput aldı. Yanılmaz, Elazığ’ın büyük bir heyecanla beklediği elbüslerin de nisan ayında hizmet vermeye başlayacağının müjdesini de verdi.

İŞTE YANILMAZ’IN MÜJDELER İLE DOLU 2018 YATIRIM PROGRAMI

Elazığ Belediyesi tarafından 2018 yılında yapılacak yatırımları açıklayan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Devlet Su İşleri ile birlikte çalıştığımız Hamza Bey Barajı’nın %99’u bitti. Bu yatırım 71 milyonluk bir yatırımdır. İsale hattı çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Yine arıtma tesisimiz Türkiye’nin en önemli arıtma tesislerinden biri olacaktır. Bunun dışında toplamda 11 adet su deposu inşa edeceğiz. Bu depolarımız bittikten sonra Elazığ’ın içme suyunu kuyulardan değil bu barajımızdan sağlayacağız. 2018 yılında Harput’ta ki yatırımlarımız bol miktarda devam edecek. Şuanda Harput’ta restorasyon ve proje etüde çalışmalarımız devam ediyor. Valilik konağının altındaki Osmanlı Konağı’nın restorasyon çalışmalarına bu yıl başlıyoruz. Harput’taki cephe yenileme ve sağlamlaştırma çalışmalarımız da devam ediyor. Şorşor Deresi kanal ve rekrasyon alanı yapım çalışmalarımız devam edecek. Elazığ’ın tamamında kanalizasyon ve içme suyu alt yapı çalışmaları ile yağmur suyu toplama kanalı alt yapı çalışmalarının ihalesini bu yıl içerisinde yapacağız. Bu yatırımların toplam bedeli 350 milyon liradır. Bunun 35 milyon liralık kısmını 2018 yılı içerisinde gerçekleştireceğiz. 2017 yılında ihalesini gerçekleştirdiğimiz El-büsleri bu yılın nisan ayı itibariyle Elazığ’ın cadde ve bulvarlarında görmeye başlayacağız. Elbüsler Doğukent ile Hillakent Mahalleleri arasında ring sefer yapacaklar. El – büsler herhangi bir tele bağlı kalmadan bataryaları vasıtasıyla elektrikli bir şekilde hareket edecekler. Renkleri yaptığımız anketin bir sonucu olarak bordo beyaz renkli olacak. 2018 yılında özellikle şehir hastanemize bağlantısı olan yollarda çalışmalarımız olacak. Şehrin güneyindeki Gümüşkavak, Çatalçeşme, Sanayi, Karşıyaka ve Salı baba Mahallelerindeki bağlantı yollarındaki çalışmalarımız devam ediyor. Bu yıl ilimize nikah ve kongre salonu kazandıracağız. Bu noktada iki proje bulunuyor. Bu iki projeyi de ankete sunacağız. Hangi proje halkımız tarafından kabul görürse onu yapacağız. 2018 yılında Elazığ’a 166 bin adet ağaç dikeceğiz. Semt sahalarının sayısını arttıracağız. Bahçesi müsait olan bütün okullarımıza halı saha yapacağız. Harput’a girdiğimizde Balakgazi’nin bulunduğu noktada sağda ve solda park alanları var bu alanlar ile ilgili çalışmalarımız bitti. Bu alanların yapım ihalesini yapacağız. Bu sayede Harput’un girişine çok güzel bir park kazandırmış olacağız. Bu yıl Fethi Ahmet Baba Türbesi’nin çevresinde rekrasyon çalışmaları yapacağız. Bu türbemizi Malatya’da ki Somuncu Baba Türbesi gibi yapacağız. Bunların dışında yine Harput’un girişinde bulunan Salih Müftü Konağımızda ki restorasyon çalışmaları bitti. Bu konağımız bu yıl hizmete girecek. Bu konağımızda her akşam kürsü başı programı olacak, bu konağımızda yöresel yemeklerimizin tamamı bulunacak. Bu yıl Karakoçan ilçemizde 20 bin metrekarelik bir alanda rekrasyon alanı ve park çalışmalarımız olacak. Abdullahpaşa Mahallemizde kapalı semt pazarı inşa edeceğiz. Yine bu yıl imalatçılar çarşısı inşasına başlayacağız. 2018 yılında 203 milyon 727 bin lira yatırım yapacağız. “dedi
Elazig firat

KEMALİYE 23
7 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 19:12

İmalatçılar çarşısı ne oluyor? Birde Başkan yeni altgeçitlerden bahsetmemiş herhalde seçim yatırımı yapacak.

alperenfatih
7 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 19:22

Güzel ve heyecan verici projeler gibi duruyor, inşallah gerçekleşir.

Karakoçan ne alaka onu anlayamadım yalnız. Büyükşehir Belediyesi mi ki ilçeye park yaptırıyor.

Bir de Fethi Ahmet baba nasıl somuncu baba gibi olacak merak ediyorum, sonunda köfteciler sokağı gibi olmasın da.

hakan023
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 11:41

(+)

(+)

sayfa 109
« önceki   123 ... 108109110 ... 114115116   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET