Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Belediyesi 2014-2019 Dönemi Projeleri ve Çalışmaları Yeni
« önceki   123 ... 115116117   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 2
bozo2340

2 yıl önce - Çrş 06 Nis 2016, 21:57

Valla Ne Olursa Olsun Tüm Çalışmalar Güzel Unutmadık Önceki Belediyeyi Elazığ Köy Gibi Bıraktılar Hiç Değilse Yanılmaz Projeler Hayat Geçiriyor Zafran Ve Cip Mesire Alanları Harabe Olmuştu Toplanıp Halka Sunuluyor Kültürpark Gibi Olmasa Da Çok Kötü Değil Hiç Değilse Harabe Olmasından İyidir Ben Özellikle Cip Barajı Takip Ediyorum Çünkü Eskiden Piknik Yapmaya Gittiğimiz Yer Harabe Döndü Ve Belediye Yapacağı Çalışmayla Çok Güzel Bir Alan Olacak Yine Mesire Alanı Aynı Şekilde Gazi Cad Şor Şor Deresi Köfteciler Sokağı İnşallah Hepsi Kısa Sürede Biter De Elazığ Yüzü Değişir

emryy
2 yıl önce - Çrş 06 Nis 2016, 22:46

Bu yıl Bosna bulvarı istasyon şorşor cip zafran ve kofteciler elbus biterse süper olur inşaallah da olur.bu arada sn yanilmazin eştiyi böyle yaptık diye tanıtması hoş olmadı profesyonel kimliğine yakıştıramadım düzgün bir projede buraya şart birilerinin anlatması lazım yanilmaza

OoAlpoO
2 yıl önce - Çrş 06 Nis 2016, 23:23

Videolar harika. Köfteciler kaldırımları güzelmiş

tarhan23
2 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 08:47

özellikle cip barajı mesire yeri projesi çok hoş olmuş çok beğendim.

Misafir cf5

2 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 08:58

Belediye kaldırım, yol ve refuj yapımında başarılı değil. Proje ve şartnameye uyum sorunu etkin denetim ve kontrolle aşılabilir.

aslanbey23
2 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 15:31

Cip barajı projesini genel olarak beğendim.fakat buranın bana göre 2 büyük eksiği var birincisi bikere şu cip isminden kurtulmak lazım.anlamını bilmiyorum ama kesinlikle itici.daha yakışır bir isim şart.bir ikincisi ise hayvanat bahçesi.hayvanat bahçesi insanlar için çok cazip bir uygulama günübirlik olarak burdan kalkıp antepdeki hayvanat bahçesine gidenler var.birde bu gölete bol miktarda balık bırakılmalı insanlar hafta sonları spor amaçlı olta balıkçılığı yapabilsinler diye.

kaanzng23
2 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 17:26

aslanbey23 zaten balık bırakıldı.Gene bırakılacak proje görselinde zaten iskeleler var bunların yapılma amacı olta balıkçılığının yapılması için.İnşallah kısa sürede hayırlısı ile başlayıp biter.

ESAT23
2 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 17:44

Geçtiğimiz günlerde 100 bin yavru sazan balığı gölete bırakıldı. Belediye Başkanı ,önümüzdeki günlerde yine 100 bin balığın bırakılacağını basın toplantısında söyledi.

Hayvanat Bahçesi fikri değerlendirilebilir. Gaziantep'teki gibi olması mümkün değil ancak daha küçük çaplı bir hayvanat bahçesi ,bölge açısından da gerekli ve şart.

Lider23
2 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 18:08

Silinsin

En son Lider23 tarafından Cum 08 Nis 2016, 00:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

bozo2340

2 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 18:09

Bu fikirleri bimer veya belediye sayfasından mesaj yoluyla paylaşıla bilir zafran mesire alanı sanırım hayvanat bahçesi önceden vardı diye biliyorum fakat şimdi var mı bilmiyorum fakat cip baraj olması gerçekten güzel olur ve olta balıkçılığı için toplam da 200.000 balık bırakılmış olacak ve önceden zaten vardı orda ve sadece sazan değil karma bırakıldı diye biliyorum inşallah hayırlısı başlar

sayfa 2
« önceki   123 ... 115116117   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET