Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
emrenmert

6 yıl önce - Prş 02 Tem 2015, 14:28

İstanbul'un iç merkezlerinden Avcılar, Büyükçekmece, Silivri gibi uzak ilçelere de mutlaka deniz otobüsü olmalı. Artık şu denizleri daha faydalı kullanmak lazım.

bsert

6 yıl önce - Prş 02 Tem 2015, 14:34

ibb başkanı açıklamıştı Büyükçekmece - mudanya arası arabalı vapur yapılması gündemdeymiş, birde avcılar deniz iskelesinden eminönü, kadıköy vapurları konulsa...

Misafir 88a

6 yıl önce - Prş 02 Tem 2015, 15:30

deniz otobüsleri konusunda para düşünülmemeli.

metrobüs kaldırmıyor kapasiteyi.

küçükçekmece gölünün ilerisine "metro yapılana kadar en azından" ciddi deniz yatırımı yapılmalı.

özellikle yenikapı iskelesine bağlantı çok önemli

Misafir 5fb

5 yıl önce - Çrş 13 Nis 2016, 00:21

Öncelikle Büyükçekmece ve Beylikduzu gibi Son yıllarda büyük göç alan ve nüfus kapasitesi yarım milyona yaklaşan 2 ilçede vapur seferleri koyulmamasi tam bir siyasi şov, bir gözdağından başka bir şey değil. Yani diyorlar ki akp hirsizlari "bize oy vermezseniz sizi böyle süründürürüz." Mesaj bu. Size bir örnek vericem. Beylikduzu ihlas marmara mahallesi 1.ve 2. Kısıma gelin ve görün nasıl lüx içinde yaşadıklarını. İETT buraya Bm4, 145 ve 76 nolu 3 araç tahsis etmiş. Acaba bu degirmenin suyu nereden geliyor? Ben büyükşehir belediyesine dilekçe verdiğimde ise bana talep yok diye geri döndüler. Komik değil mi? Bunlar çok gerizekalı oldukları için herkesi de kendileri gibi sanıyorlar. 13 milyonu avrupa yakasında yaşayan bir kentte vapur için talep yokmuş. İhlas marmara mahallesinde bakın mahalle diyorum bir mahalleye İETT 3 araç tahsis ediyor. Ama koca 2 ilçeye vapur seferi iptal ediliyor. Gerçekten yenilen hakkın çignenen hukukun haddi hesabı yok. İnsanlar otobüse metrobüse turşu gibi sıkıştırılıp istif gibi giderken cebini dolduran halk otobüslerine hiç girmiyorum. Yabancı ülkede nehiré bile vapur koyulurken bizim deniz bomboş duruyor. Bir kadıköyé gitmek 4 saat olur mu yahu? Bir Mudanyaya geçmek 1 saatte mumkunken ben niye Yenikapiya gideyim arkadaş. Vergimi çatır çatır alıyorsan hizmetini de yapacaksın. Diyeceklerim şimdilik bu kadar! Şimdilik!!!

Misafir 21e

4 yıl önce - Pzr 23 Tem 2017, 23:25

ido küçülmeye gitmiş,tuzladaki ido iskeleside kapalıydı,dış hat için yeni açıldı,avcılar büyükçekmece gibi yerlerdede iskeleleri atıl vaziyette,bi ara şileyede sefer başlatmıştı,orasıda öyle,ido iç hatlarda daha verimli çalıştırılabilir,lakin yüksek fiyat politikası yüzünden her yere yolcu bulamıyor

Sinan Bilgin
4 yıl önce - Pts 24 Tem 2017, 10:48

Yakilan yakit ve kullanan yolcu sayisi rantabl degilse kaldirilmasi normaldir

sayfa 4
ANA SAYFA -> ULAŞIM