Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 477
Misafir 6a7

6 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 18:34

Kapı sürekli açık direk gitmeniz yeterli

Misafir cd1

6 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 19:04

Arkadaslar bir müthaitlik firmasından ev aldınız, herşeyi en baştan belliydi. Benim için en önemli şey yastıgıma basımı rahat koymam. Maksimum 1 sene sonra evime taşınacagım. Benim için en önemlisi bu

Misafir 7e3

6 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 10:51

aslan1616 bahsettiğiniz bakgör projesinin adı nedir, internetten bakalım, gerekirse gidip görelim

Misafir aa4

6 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 11:26

Evler küçük diye yapılan eleştirileri anlamak zor. Arkadaş siz plana bakmadan mi aldınız bu evleri ?

Şahsen 199 bine 3+1 ev almış biri olarak kendimi çok şanslı hissediyorum. 150 bin TL para verdim, geri kalani sıfır faiz ile 2 yıllik senet yaptım. Bu şartlarda böyle bir projeden ev almak nasıb oldu Allaha Hergün suktediyorum. Evimin şu anki değeride ortada...

Ufak tefek değişiklikler yapılabilirmi, evet yapılabilir. Goruntulu Diyafon eklemek gibi, banyodaki duşa kabinin yanındaki boşluğun düzenlenmesi gibi bir takım makyajlar olabilir.. ki olacaktir.. Çünkü bakyapi müşterilerden gelen geri dönüşleri dikkate alan bir firma. (Kapalı otopark olayında olduğu gibi)

Daha iyisi daha güzeli yok mu, tabiki var. Ama parasida ona göre. Sürekli elestiri ve olumsiz yorumlar yapmak yerine daha yapıci olmak lazım diye düşünüyorum. Malum bu evler bizim ve sizin bu yorumlarınız evlerin değerini de etkiliyor.

Misafir 2bf

6 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 12:04

Maillerinizi info ya değil musterihizmetleri@bakyapi.com.tr ye atin info ya atılanlari goremiyorlarmis. İstekleriniz yukarıdaki maildeki gibi makul istekler olursa herkesin yararına olacaktir.

Misafir 99b

6 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 18:00

Hala kapalı otoparkı bakyapi lutfedip yapıyor sananlar var

Misafir d1e

6 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 18:27

İşin aslini bize de açıklayıp bizi de aydınlatır mısınız?

Misafir 7fc

6 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 19:43

Artık yasa gereği daire sayısı kadar otopark bulundurmak zorunda diye biliyorum.

Misafir 800

6 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 00:39

Valla arkadasım projenin onaylandıgı tarih belli belediyeden öyle bi talep bile gelse burada herkes kapalı otopark yapılsın die para vermeyi teklif etti bakyapı isteyebilirdi , ama istemedi. Minnet duyun azıcık ya bu ne nankörlük

Misafir aa4

6 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 16:52

Misafir99b üstteki arkadaşında dediği gibi bu projenin çıktigi tarihde her eve 1 otopark zorunlulugu yoktu. Yani bakyapi istemese kapalı otopark ilavesi yapmayabilirdi. Talepler dikkate alındı, belediye nin de bu yönde çalışmaai olunca projede revizyon oldu.
Kaç firma evlerin cogunu satmışken böyle bir maliyeti göze alır? Bu bir lütufmudur tartışılır ama bakyapiya teşekkür etmek lazım.
Ben Evi almadan once 2 sene ev aradım. Piyasada bu şartlarda böyle sosyal alanlari olan ev yok. Ben evi alırken ne aldığımı bilerek aldım. Büyüklüğünü bilerek aldım. Hiçte pisman değilim aksine cok memnunum. Ufak tefek eksiklikler var onlarda duzelirse fiyat performans olarak gayet guzel bir sitede cok guzel bir evin sahibi olmus olacagim. Biraz araştırın piyasayı fiyatları görün ondan sonra konusun.Allah teslim almayi güzel günlerde oturmaya nasib etsin.

sayfa 477
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet