Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 476
Misafir 068

3 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 12:31

Olabilecek şeyler hakkında tartışır hareket edersek hepimizin yararına olur. Herkes oturacağı zaman evine bakar ona satarken vadedilen dışında bir şey var ise, hakkını arar onun haricinde laf kalabalığından başka bir şey olmuyor.

Misafir 9f4

3 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 19:53

Eve göre eşya alıcaz iyi hoş da mevcut evimizdeki eşyaları çöpe mi atalım zaten gırtlağa kadar borçtayım bi de eve eşya düzersem komple iflas ederim yunuseli evlerini on numara yapmışlar burda niye saçmaladılar anlamıyorum 130 m2 ev aldık yayla gibi oda beklemiyorduk ama en azından yatağımız dolabımız sığaydı iyiydi evler bi bitsin olmazsa satar başka yerden alırım

Misafir fc5

3 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 20:15

Misafir d1a nerde gördünüz ilanları

aslan1616
3 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 22:27

Arkadaşlar Merhaba, Grubumuzla pek alakası yok ama bakgör soyadını taşıyan yine inşaat sektöründe daire yapan ypyapı yusuf bakgör’ün altınşehirde yeni başladığı 3 bloklu bir proje var. Evin içi bakgör mantığından çok farklı dizayn edilmiş. Gidip görme şansınız olursa çok beğenirsiniz. Altınşehir metro istasyonunun hemen yanında. Tabi bu kadar beğenmeye fiyat nedir derseniz optimumdan çok farklı. 8. Kat 399.000 tl. Alt katlarda daire kalmadığını söylediler.

Prestij optimumda gördüğüm eksikleri bende info adresine mail attım. Bence her daire sahibi sesini çıkartsın ve mail atsın. Ne kadar baskı yaparsak o kadar yaptırımımız artar. Ufak tefek deşişiklikler için bakyapının müşterilerini kırmayacağını düşünüyorum.

Misafir 2e9

3 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 22:36

Bu eve eşya alıp masraf edeceğime üste para koyup daha büyük ev alırım.

Misafir 0ed

3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 00:02

Memnun değilseniz üstüne yanına sağına soluna para koyun satın arkadaşlar, burada laf kalabalığı yapmayın iyice amacından çıktı sayenizde buralar..

Misafir 1c6

3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 02:08

hepimizin evi hayırlı uğurlu olsun. Bir sorum var ben bu evi (C-73 Optimum) alırken optimumun önündeki avm de evlerle birlikte bitecek denmişti. örnek daireyi gezmeye gittiğimde ne zaman biteceği belli değil dediler en geç 2020 dediler. Bu konuda bilgisi olan varmı ?

Misafir 039

3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 06:35

Arkadaşlar okadar örnek daireleri gören var ben il dışındayım şu an için görme şansım yok. Eğer 2 artı 1 resmî çeken varsa paylaşırsa sevinirim. Daha öncede dile gelmiş resim işi ama paylaşım olmayınca daha da merak eder oldum. Herkese evler hayırlı olsun bu arada

Misafir 0d3

3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 08:36

Arkadaşım bak ben satmayı hiç düşünmemiştim. Sağol tavsiyen için teşekkür ederim. Seni dinleyip satmaya karar verdim. Çok zekice dahiyane bir fikir tebrik ediyorum. 🤔🤗

Misafir fc5

3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 14:50

Yarın örnek daireyi görmeye gidicem nasıl yapmalıyım önce satış ofisine uğrayıp müşteri temsilcisine mi kapıyı açtırıyoruz

sayfa 476
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet