Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
skucukata
2 yıl önce - Prş 28 Nis 2016, 09:40

Kart verecekler ya bütün bilgilerin belediyede olacak bisikleti kiraladığın zaman. Geri gelmezse cezasıyla birlikte bisiklet parası bir şekilde geri alınır

sdgr

2 yıl önce - Prş 28 Nis 2016, 11:07

guzel bir uygulama. BBB den de bekliyoruz, ozellikle parklarda. Bisiklet kiracilarinin birbirinden hem kondisyon hem model olarak farkli bisikletlerinden biktik

Misafir 2df

2 yıl önce - Cmt 30 Nis 2016, 12:22

Sistem şuan Türkiye'de uygulanan son sistem diğer uygulamaları da inceledim Avrupa hatta Amerika'daki sistemlerden bile ileride bi sistem inşallah halkımız sahip çıkarda işler. Abone noktaları çoğalması gerekiyor Bukart la entegre edilse süper olur Kredi kartıyla kiralama devreye girince kiralama sayısı artar diye düşünüyorum. Nilüfer e hayırlı olsun herzamanki gibi Bozbey yine Türkiye ve Bursa'da ilkleri başardı. .Hayırlı olsun

Burç

2 yıl önce - Cmt 30 Nis 2016, 12:23

Alıntı:
Avrupa hatta Amerika'daki sistemlerden bile ileride bi sistem

New York'ta ilk yarım saat bedava.

3 istasyon değil, 332 istasyon mevcut. (her yerde bisiklet var yani)

Gene de başlangıç olarak Bursa için güzel bir icraat.

Misafir 2b7

2 yıl önce - Cmt 30 Nis 2016, 18:22

Sistem ilk 8 dk bedava arızalı olanı geri verebilmek için. Bisikletler 3 vites disk frenli gayet ergonomik koltuklara ve gidona sahip önde bi de Led aydınlatması var.Ama şuan için hem istasyon hemde bisiklet sayısı az.Bursa nin heryerine yayılması bi kaç yılı bulur Ama Bursa'da en uygun fiziki koşullar ve coğrafya Nilüferde mevcut .Görükle de kesinlikle olması lazım

skucukata
2 yıl önce - Cmt 30 Nis 2016, 19:01

20 yıllık yolun 2 karışlık bölümünü maviye boyayıp alın size bisiklet yolu demek ise belediyecilik, Nilüferin her yeri bisiklet yolu. Güzel bir adım umarım daha fazla istasyon Büyükşehir'in de katkısıyla kurulur. Hatta bunu Nilüfer bel. değil Büyükşehirin yapması gerekirdi. İlerde başka belediyeler de buna başlarsa sistemde farklılıklar olmaz inş
Ankara yolunun altı bisiklet kullanımı için çok uygun. Özellikle yeni kurulan mahalleler Millet mah. ve civarı, Yunuseli mah., Kanal boyu , Soğanlı, 1050 konutlar(malesef burda çok bisiklet görmedim) bunun için çok uygun. Hürriyet ve Bağlarbaşında çok bisiklet kullanan var ancak bu bölgede de bisiklet kiralansa insanlar metroya yürüyerek gideceğine bisiklet kiralayarak ulaşabilir.

Misafir d6a

2 yıl önce - Pts 09 May 2016, 22:16

Nilüfer in hakkını vermek lazım Türkiye'de bi çok ilin yapamadığı bi uygulamayi yaptılar. Tebrikler Nilespit

Misafir c5a

2 yıl önce - Pzr 15 May 2016, 18:21

Ataevler-Cumhuriyet Mh.-Gazi Cd. taraflarına da bisiklet kiralama istasyonları açılsa çok iyi olurdu. Bisiklet yolları çok güzel oldu bu tarafta. En kısa zamanda inşallah olur..

Misafir 6c0

2 yıl önce - Çrş 13 Tem 2016, 22:55

İzmir yolu kuzeyi ve Görükle ye ve üniversite ye de olacakmış mobil kilit sistemi olacak diye duydum umarım okullar açıldığında uygulamaya girer.

Misafir a18

1 yıl önce - Çrş 22 Mar 2017, 16:54

Yeni istasyonlar izmir yoku kuzeyinde 21 noktada onumuzdeki yillarda guneyde elketrikli bisikletler olsa süper olur velhasil bisiklet kendi oldu Nilufer

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet