Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 15

SİZCE ELAZIĞ'A MODERN BASKETBOL SALONU YAPILMALI MIDIR?
EVET YAPILMALI 92.3%  92.3%  [12]
HAYIR YAPILMAMALI 7.7%  7.7%  [1]
KARARSIZIM 0.0%  0.0%  [0]
Toplam Oy : 13

Kemaliyee
5 ay önce - Çrş 08 Oca 2020, 23:39

Hayırlısıyla İnşaallah futbolda da bu başarı günlerini görürüz

alper23

5 ay önce - Cmt 11 Oca 2020, 15:53

Geçen haftaki özel idareden eser yoktu bu hafta, boş şutlar kaçtı, serbest atışlar girmedi, hücum ribauntlarını alamadık, savunma desen ortada eser yok dolayısıyla galibiyette yok.
Maç sonu Ozel idare 69 izmit belediye 87

Ozel idareye Fenerbahçe galibiyeti yeterli gelmiş göründü... Geçen yaz ki erkek milli takımının amerika maçı sonrası çeklere yenilgisi gibi oldu

Cebrail23
5 ay önce - Cmt 11 Oca 2020, 15:56

Çok sevindim yenilmesine tebrikler izmit belediye

alper23

5 ay önce - Cmt 11 Oca 2020, 15:59

Bizde Elazığspor yenilince mi sevinelim cebrail, bu başlığı açan sensin, yapma Allahın seversin, ikiside bizim çocuğumuz gibi, birisi ilk göz ağrımız, diğeri de yeni göz bebeğimiz, birisinin acısı diğerinin sevincini engellememeli, yanlış düşünüyorsun vesselam

Hazar23
5 ay önce - Cmt 11 Oca 2020, 16:02

Bencede şehrimizin adını rengini taşıyor bu takım hepimiz sahip çıkalım. Hem basket hem futbol olmayacak şeyler değil.

Cebrail23
5 ay önce - Cmt 11 Oca 2020, 16:19

Alper abi doğru evet bu başlığı açan benim ama bundan 2 ay öncesine kadar bende destek veriyordum basket takımına ama son zamanlarda Elazığspora yapılan haksızlıklar sonucu ve bütün desteklerin baskete aktarılması ile soğumaya başladım...

Ayrıca Sezon başı destek olunmamasından dolayı neredeyse lige katılmayacak kadar zor durumda olan basket takımına Harput Dibek ve Birevim Sponsorlukları ile adeta can verildi Elazığspor ise YOK sayıldı ve sayılmaya da devam ediliyor..

alper23

5 ay önce - Cmt 11 Oca 2020, 16:29

Elazığsporun bu hale düşmesinin sebebini özel idare basket takımına yapılan desteğe bağlamak tarihsel sürece bakarsak pek mantıklı değil, harput dibek ile birevimin özel idareye verdiği sponsorluk paralarının Elazığsporu kurtaracağını da zannetmiyorum ama özel idareyi yaşatabilir, düşük bütçelerle basketbol ve voleybolda süper lig oynayacak takımlar kurabilirsin ama futbolda büyük paralar dönüyor, Elazığspora çok fazlası lazım...

Cebrail23
5 ay önce - Cmt 11 Oca 2020, 16:49

Hayır ben il özel idareden dolayı Elazığspor bu hâlde demiyorum desteklerin çoğu basketbolla yapıldığından dolayı memnun değilim Elazığspor bu sehirin marka değeridir bakın Bursa,Eskişehir,Sakarya,Kocaeli takımlarına destek oluyor ve bizden kat ve kat borçları olmasına rağmen bir çocuk çabuk büyümüyor destek vermek yaşatmak varken bir çırpıda gözden çıkarmak başkasına değişmek neden tamam basket takımına da destek olunsun eyvallah ama öncelik Elazığspor olmalı her zaman tüm şehirlerin önceliği hep futbol takımıdır...

alper23

5 ay önce - Cmt 11 Oca 2020, 17:04

Alıntı:
Bursa,Eskişehir,Sakarya,Kocaeli takımlarına destek oluyor ve bizden kat ve kat borçları olmasına rağmen

Bahsettiğin şehirler Türkiyenin ekonomik olarak önde giden şehirleri onlar bu haldeyse biz ne yapalım. Bizim de zengin firmalarımız var ama işte ülkenin ekonomik hali ortada herkes can derdine düşmüş... yoksa herbiri 3-5 milyon atsa Elazığspor düzlüğe çıkardı. Ziver, Kolin, Çelikler v.s. Türkiyenin son döneminde büyük ihaleler ve yatırımlar alan firmalar, daha fazla destek vermeliler, bizim taraftar olarak yapacağımız 100- 1000 lira yardım veya alacağımız 1-2 forma olur ancak...

Cebrail23
5 ay önce - Cmt 11 Oca 2020, 17:14

Taraftarların yapacağı iş değil zaten söylediğin gibi ancak forma vb ile destek olabilir asıl mesele bu memleketin oyları ile belli bir noktaya gelen insanların birlik beraberlik yaparak saydığın firmalara nezdinde ziyaret yaparak kaynak oluşturarak veya takımı sahiplenmeleri noktasında ciddi kararlar alacaklarını insanlara hissettirmeleri lazım yoksa göstermelik kendi aralarında toplantılar yaparak biz destek olacağız kaynak oluşturacağız gibi söylemler ile kendilerine zaman Elazığspora ise ihanet ederler ancak inan Alper abim vali bey ve vekiller 10 tane köklü zengin firma gezsin destek olunması için kimse boş çevirmez ama bu işi yapacak gönüllü milletvekillerimiz bizde yok...

sayfa 15
« önceki   123 ... 14151617   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET