Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Teo72
1 yıl önce - Sal 24 Nis 2018, 05:49

Hakkaten bu kadar işlek bir yol için ne bekleniyor anlamıyorum. YİD le yapılsa burayı işletmek için sıraya girerler.

Misafir 5c8

1 yıl önce - Sal 24 Nis 2018, 12:10

zaten 3 gidiş 3 geliş otoban kalitesinde yol. ikinci bir otoyola gerek yok

uygar2580

1 yıl önce - Pts 07 May 2018, 15:21

5-6 ay kadar önce eskişehirden gazipaşaya gitmem gerekti. O sahil yolu nedir öyle defalarca ışıklarda bekledik gecenin ilerleyen saatleri olmasına rağmen. Gündüz halini tahmin edemiyorum. Buraya çevreyolu gerekli. Otoyol olmasa bile ışıksız seyahat yapılacak kadar çevreyolu lazım. Alanyanın içinden geçmek te ayrı dert. Ha bölge insanı bu yoldan geçen insanlardan geçiniyor, onu bilemem. Ama benim için dertli oldu. Her dur kalk yakıt ve zaman demek.

kaan0703
1 yıl önce - Prş 10 May 2018, 21:55

Bu yolu yapana kadar rize gibi onemli kalabalik muhtesem.kente denizi doldurup havaalani yapmak daha mantikli

Onur Taner

1 yıl önce - Cum 11 May 2018, 20:40

^^ Rize Antalya'dan daha mı kalabalık oluyor? Bölücülük yapmayın!

Righteous
1 yıl önce - Cum 11 May 2018, 20:45

Alanya Çevre Yolu’nda son durum nedir? Açılırsa otoyol yapılana kadar rahatlama olur.

önery

1 yıl önce - Cmt 12 May 2018, 10:19

Alıntı:

zaten 3 gidiş 3 geliş otoban kalitesinde yol. ikinci bir otoyola gerek yok

Otoyolun kalitesi sadece yol kaplamasıyla oluşan birşey degil ki. Otoyolu otoyol yapan onlarca farklı etken ve özellik var.

kaan0703
1 yıl önce - Cmt 12 May 2018, 12:01

Rize Antalya'dan daha mı kalabalık oluyor? Bölücülük yapmayın!

yazdıgımı anlamayan bılader ..edabıyatta hıcıv dıye bıse var...gerçi edabıyata da gerek yok normal muhabette taşlama yapmasını bilmiyormusun ki yazdıgımı anlayamadın yetmezmiş gibi bölücülük yapmayın diye saçma sapan bir yorum yapmıssın nereden geldin buralara anlayamadım gerçi anlasa ıdın sende benim yazdıgımı anlardın..
konu sıyasetın baskınlıgı sıyeset geregı ıhtıyac olan yere degıl çıkar olan yere yapılan hızmetı dıle getırmektı..umarım bu sefer anlamıssındır..

Righteous
1 yıl önce - Cmt 16 Hzr 2018, 19:14

Cumhurbaşkanı Antalya mitinginde projenin ön çalışmalarının bittiğini bir sonraki aşamaya geçildiğini söyledi sanırım öbür yılın yazına doğru otoyolun ihalesi yapılır ve yapımı başlanır.

Biray Mühendislik

1 yıl önce - Cmt 16 Hzr 2018, 19:40

Kaan bey yazdiklarinizdan ne anlamaliydi. Millet. Diyorsun ki rize ye verilen önem Antalyaya verilmedi. Anlami sokmak istediginiz laf bu degil mi. Hiciv baska sey , nifak sokmak baska sey. Insanlar buraya bu calismada bir gelisme var mi, Antalyada oturup bunu haber gibi buraya tasiyani merak ediyor. Mesela ben tatile Antalyaya gelecegim acaba cevreyolu bitti mi, kumluca daki yol kaymasi duzeldi mi, diye merak ediyorum. Ha Rize Artvin de oturup Batumdaki havaalanindan yararlanmaya calisani da hizmet olarak merak ediyorum. AMA imasiz dimdirek yazanlari her zaman takdir ediyorum.

sayfa 6
ANA SAYFA -> ULAŞIM