Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Burç

2 yıl önce - Pts 07 Mar 2016, 12:42
WOW puanları silinmesi gereken alıntı fotoğraflar

Bildiğiniz gibi, internette bulduğunuz güzel fotoğrafları sitemizde paylaşmak yasak değil. Fotoğrafı kendinizin çekmediğini açıkça belirtmek şartı ile, beğendiğiniz fotoğrafları siteye yükleyebilirsiniz. Ancak diğer fotoğrafçılarımıza haksızlık olmasın diye bu tip fotoğraflara WOW puanı verilmesini tavsiye etmiyoruz. Eğer alıntı bir fotoğrafın fazlaca WOW puanı topladığını görürseniz bu başlıkta fotoğrafın linkini verin, WOW puanları silinsin.

Nazmi

2 yıl önce - Pts 07 Mar 2016, 12:49

Fotoğrafı yükleyen üye mesajında 'alıntı' olduğunu belirtmesine rağmen bazen ana sayfaya konuyor.Ana sayfada wow verdikten sonra,puan vermek için mesaja dönüldüğünde alıntı olduğu anlaşılıyor ve tabi iş işten geçmiş oluyor.Denetçiler tarafından gözden kaçırılmaması gereken bir durum olmalı bu aslında.

Alıntı fotoğrafları,yemek fotoğraflarını,hatta bilgi amaçlı çekilmiş inşaat,proje vs. fotoğrafların tuğralı yüklenebileceği ama 'wow puanı' butonunun olmadığı,3. bir seçenek geliştirilse çok iyi olur bence.

sercann1903
2 yıl önce - Pts 07 Mar 2016, 12:55

yeni bir buton eklenebilir.alıntı foto butonu mesela.

Burç

2 yıl önce - Pts 07 Mar 2016, 12:59

Fotoğrafın ana sayfaya çıkarılmasını genellikle gümüş üyeler istiyor.
Ana sayfaya çıkarılmasında bir sakınca yok.
Sadece fazlaca WOW puanı toplaması, fotoğrafçılara haksızlık oluyor.

Alıntı:
fotoğrafların tuğralı yüklenebileceği ama 'wow puanı' butonunun olmadığı,3. bir seçenek geliştirilse

"WOW puanı verilemesin" seçeneği, alıntı fotoğrafı yükleyen kişinin kendi keyfine bırakılmamalı.

Nazmi

2 yıl önce - Pts 07 Mar 2016, 13:08

Alıntı:
"WOW puanı verilemesin" seçeneği, alıntı fotoğrafı yükleyen kişinin kendi keyfine bırakılmamalı.

Ne gibi sıkıntılar çıkar bilmiyorum,ama böyle dediğinize göre vardır gerekçeleri mutlaka.Şöyle bir şey olabilir belki.Tıpkı misafir mesajların onaydan geçtiği gibi,üyenin 'wow puanı verilmesin' seçenekli fotoğrafı denetçiye gitse ve bir onaylama durumu olsa.Amacım işinize karışmak değil,olur ya aklınıza gelmemiştir belki,sedece bir öneri

Resul GUL
2 yıl önce - Çrş 03 Ağu 2016, 15:09

Ahmet Bey in Ana sayfadaki Fotosu..

(+)

Aynı Fotoğraf Şurada da var..
Tahire Ö. Kalender diye biri yüklemiş yanılmıyorsam....
Belirtilmemiş ama Yukardaki Bu Fotoğraf Alıntı mı acaba ?

https://tr.pinterest.com/pin/453878468671574310/

Ünal27
2 yıl önce - Çrş 03 Ağu 2016, 17:14

Bu başlığı yeni gördüm kilitlenen Çalıntı fotoğraf savaşçıları aranıyor başlığının yerini tutmaz ama faydalı olacaktır.Zaten sitede kendi çektiği fotoğrafları yükleyenler giderek azınlığa düşmeye başlayacak bu gidişle.

Alıntı:

Ana sayfaya çıkarılmasında bir sakınca yok.
Sadece fazlaca WOW puanı toplaması, fotoğrafçılara haksızlık oluyor.

Şurayı anlamadım fazlaca derken kaç tane wow toplaması sakıncalı.Bana göre 1 tane bile fazlaca.Burası açıklığa kavuşturulmalı.

fatih413
fatih413
6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 02:07

Köyümüze ait bu fotoğrafı köy sitesinden alıntı olarak yükledim. Maalesef diğer fotograflarımdan fazla rağbet gördü en fazla wowlanan fotom oldu. Wowları silebilirsiniz.

(+)

Benzer şekilde fazla wowlanan alıntı fotolarım.
20 wow

(+)

15 wow

(+)

Murat koc2525
6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 06:18

Siteye yukledigim fotolarin %90i alinti oldugu icin bu fotolardan wowlari silebilirsiniz.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET