Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ - Kuzey İmar Yolu
« önceki   123 ... 454647   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 2
adalet1231
3 yıl önce - Sal 08 Mar 2016, 16:38

Benim orda yerim var ne yalan söylüyeyim, Yalnız değer kazanmasından çok çaydaçıra mahallesinde oturuyorum, şehir merkezine girmeden direk gideceğim için seviniyorum. Böyle olursa yol 10 km kısalıyor.

Misafir cf5

3 yıl önce - Sal 08 Mar 2016, 17:40

10 km biraz abartı olmuş ama gelişme sevindirici

alper23

3 yıl önce - Sal 08 Mar 2016, 19:26

Adalet nereye gidiyosun da 10 km yolun kısalıyor merak ettim
bingöle mi tunceliye mi?

adalet1231
3 yıl önce - Sal 08 Mar 2016, 23:32

Kardeş caydacira dan carsi merkezi 5 km., 3 kmde gülmez toplam 8 km., uzağa gitmene gerek yok

OoAlpoO
3 yıl önce - Sal 08 Mar 2016, 23:38

aslında 5 km bahçelievler .. çaydaçıra nerden baksan 7-8 vardır eğer tokilerde falansan.. bulvar üstüysen pek farketmiyor ha bahçeli ha çaydaçıra. ama o kadar mesafe var tabii ki

adalet1231
3 yıl önce - Pzr 13 Mar 2016, 21:50

10 km olmasada caydacira mahallesinde oturanlar için çarşı merkezine, üniversite hastanesine, harputa, pertek tunceli kaeayoluna ve civarina trafik yoğunluğuna takılmadan gidebilmek anlaminda büyük kolaylık olacak.
Çalışmalar şuanda devam ediyor, hafriyat dökerek yolu yukseltiyorlar

alper23

3 yıl önce - Pzr 13 Mar 2016, 22:32

Yol yapılınca kaç kam olacak çaydaçıra ile gülmez arası mesafe bu önemli ikisi arasında ki fark yolun ne kadar kısaldığını bize verir
Tabii trafik olmayacağı için varış süresi de kısalacak elbette bunuda yol bitince tespit edebiliriz ancak.

adalet1231
3 yıl önce - Sal 15 Mar 2016, 16:02

Yol yapıldıktan sonra Çaydaçıra ile Pertek karayolu arası 3-4 km geçeceğini sanmıyorum. Yol güzergahı hemen hemen düz gidiyor. Dediğin gibi trafik açısından çok büyük zaman kazandıracak.
Ayrıca yol çaydaçıra mahallesinde obakentin üstünden toki fırat ilkokulu ile haksen 2 konut inşaatının arasından geçecek sanırım. Belediyeye ait dozerler bir kaç gündür çalışıyor. Bu yolun bitmesiyle bölgede ulaşım sorunu büyük oranda rahatlayacak. Bu yol güney çevre yoluna benzemeyecek. Açıldığı gün itibariyle Elazığ içi trafiği büyük oranda rahatlatacaktır. Kendi adıma söylüyeyim, ben imar yolunu kullanacağım.

Misafir 89a

3 yıl önce - Sal 15 Mar 2016, 18:08

Bu yol güney çevre yoluna benzemeyecek. Açıldığı gün itibariyle Elazığ içi trafiği büyük oranda rahatlatacaktır.
------------------------------------------------------------------
Kardeş, Kuzey Kuşak yolu da Kuzey Çevreyolu da çok önemlidir tamam ama Güney çevreyolu trafiğini bir izlersen orada oluşan trafik yoğunluğunun her geçen gün arttığını görürsün.Düşün bir bakalım Hazar dağlı-Çaydaçıra ve Tofaş kavşağı-Abdullahpaşa kavşaklarında oluşan yoğun trafiğe birde Güney çevreyolunda seyreden Trafik eklenseydi ne olur du.Tırları Hazardağlı kavşağında ışıkta beklerken bir düşün araç kuyrukları nerede olurdu.Güneyçevreyolu Tofoş ve Hazardağlı bağlantılarından sonra artık Abdullahpaşa,Hilalkent,Ataşehir,Sürsürü,Cumhuriyet,Çaydaçıra gibi Elazığ'ın en büyük mahalleleri Güneyçevreyolunu Doğu geçişlerinde kullnıyor.Aksaray,Hicret,Olgunlar,Yeniköy ve Gümüşkavak mahalleleri de yine burayı kullanıyor.Yunusemre Bulvarı artık Yükü kaldırmıyor.Kuzey Kuşak yolu acilen devreye alınmalı..

hakan023
3 yıl önce - Prş 17 Mar 2016, 16:15

İki çevreyolumuzda şehrimiz için çok büyük avantaj belki farkında değiliz ama çoğu şeyde Malatyayı örnek gösterenler bu konuda da Malatyayı gösterebilir şehiriçinde kalan çevreyollarının durumunun ne halde olduğu ortada ve çevreyolu yapımı nasıl yılan hikayesi gibi. Güney çevre yolumuz bitti bağlantıları da yapılıyor ufak ufak Kuzeyinde yapımı kısa süre de başlar diye tahmin ediyorum ve belediyenin Kuzey imar yolu da başladı güzel gelişmeler bunlar

sayfa 2
« önceki   123 ... 454647   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM