Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7

Sizce AKM yenilenmeli mi?
EVET 77.6%  77.6%  [104]
HAYIR 22.4%  22.4%  [30]
Toplam Oy : 134

naims1
1 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 20:50

Alıntı:
Çok basit bir proje olmuş. Sydney opera binası tarzı simge olabilecek bir proje yapılamazmıydı ?

Yapılırdı ama onun için santiago calatrava gibi dünyanın en ünlü mimarlarından birine projeyi çizdirmen lazımdı ortaya nasıl bir şaheser çıkarırdı kimbilir ama buda eski rezil binadan kat kat iyidir.

deger35
1 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 21:23

bence iyi binannı iç kısımlarında uçurucaklar projeyi birde bu kadar kompleks olması harika sergi,tiyatro,opera ,sergi,cafe kitaplık bence muhteşem

demreq
1 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 21:29

AKM'nin önünde tek sıra halinde duran apartmanlar kamulaştırılamazlar mı? Bu şekilde ihtişamını gösteremiyor.

naims1
1 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 21:31

Binanın ne halde olduğu neden yıkıldığı anlatılıyor.

Galik

1 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 00:03

Proje hos ama cok basit. Ben daha simge haline gelecek bir bina bekliyordum Istanbula böyle bir proje cok daha yakisirdi.

Misafir feb

1 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 00:10

Kültür merkezi lokanta ilişkisini anlamasam da yerine avm yapılmasindan iyidir.

Adem sivri
1 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 00:39

Yeri burası değil ama sizi bulmuşken sormak istedim

Taksim topçu kışlası projesi ne durumda?
Yapılacakmı yoksa iptalmı edildi

alim80
1 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 00:47

Ben beğendim. Proje ile birlikte trafikte tamamen yerin altına alınacak

Taksim camide yakında biticek. Bence kalan tek şey kilisenin önündeki hamburgecilerin kaldırılması kalıyor. Onlarda kaldırılıp kilise meydanla bütünleşirse taksim tam anlamı ile meydan hüviyetine kavuşacak.

naims1
1 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 02:30

İlk kazma ne zaman vurulacak acaba çünkü hedeflenen zaman çok kısıtlı ayrıca yayalaştırmada olacak bi yandan inşaallah biran önce biterdi açılışında orada oluruz.

!yunus!

1 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 03:00

Projeye basit diyenler var

Benim en begendigim ozelligi cephesinden insanlarin bedavadan gosterileri izleyebilmeleri, tabi her sanat gosterisi icin gecerli olacagini zannetmiyorum ama yinede iyi akil etmisler, heleki her projede giris ucretinden, gecis ucretinden ves. sikayetci olan insanlara ilac gibi gelmistir diye dusunuyorum

NOT: Daha once paylasilmasina ragmen tekrar paylasmaya deger buldugum icin paylasiyorum.

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet