Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

Sizce AKM yenilenmeli mi?
EVET 77.8%  77.8%  [105]
HAYIR 22.2%  22.2%  [30]
Toplam Oy : 135

mustafa665
6 ay önce - Pzr 18 Hzr 2017, 23:30

ChefDeniz

6 ay önce - Pts 19 Hzr 2017, 06:37

ÖzgürZB

6 ay önce - Pts 19 Hzr 2017, 06:47

ismail surek
6 ay önce - Pts 19 Hzr 2017, 18:18

mslazer

6 ay önce - Pts 19 Hzr 2017, 20:22

ismail surek
6 ay önce - Pts 19 Hzr 2017, 21:18

ChefDeniz

6 ay önce - Sal 20 Hzr 2017, 00:35

engin23
6 ay önce - Sal 20 Hzr 2017, 01:31

Alıntı:
Hepimiz biliyoruz ki beyoğlu grand pera emek sineması için gösteri ve eylem yapan insanlar şuan da içeride 3. nesil kahvelerini içiyorlar Hiçbirinden çıt çıkmıyor...

AVM'lerin içinde üçüncü nesil kahveci olmaz! senin bahsettiklerin zincir kahveci. bu farkı öğren!
O bahsettiğin insanlar taksim'i terk edeli 2 yıl oluyor içine edildiği için. Meydan suriyelilere ve senin gibilerine emanet. tepe tepe kullanın!

ChefDeniz

6 ay önce - Sal 20 Hzr 2017, 05:17

Alıntı:
AVM'lerin içinde üçüncü nesil kahveci olmaz! senin bahsettiklerin zincir kahveci. bu farkı öğren!
O bahsettiğin insanlar taksim'i terk edeli 2 yıl oluyor içine edildiği için. Meydan suriyelilere ve senin gibilerine emanet. tepe tepe kullanın!

Sevgili kardeşim, Ben gastronomi yüksek lisansı yapmış yurtdışında çalışmış ve 30'a yakın ülkede yemiş içmiş bir şef olarak; 3. nesil kahvenin ve tekniğinin ne olduğunu çok iyi biliyorum. 3. nesil kahve Türkiye'de bilinmiyorken ben, Osaka'da cold brew kahve içiyordum. Bana anlatma!

Gelelim Emek sineması ve içine,
Hepimiz biliyoruz ki Grand Pera binası o karşı çıkan ve eylem yapan insanların uğrak mekanı olmuş. Bunu inkar etmek çok vasat bir cevap olur.

engin23
6 ay önce - Sal 20 Hzr 2017, 11:01

Alıntı:
Sevgili kardeşim, Ben gastronomi yüksek lisansı yapmış yurtdışında çalışmış ve 30'a yakın ülkede yemiş içmiş bir şef olarak; 3. nesil kahvenin ve tekniğinin ne olduğunu çok iyi biliyorum. 3. nesil kahve Türkiye'de bilinmiyorken ben, Osaka'da cold brew kahve içiyordum. Bana anlatma!

Gelelim Emek sineması ve içine,
Hepimiz biliyoruz ki Grand Pera binası o karşı çıkan ve eylem yapan insanların uğrak mekanı olmuş. Bunu inkar etmek çok vasat bir cevap olur.

Canım ya! Osaka'da, yani kahvenin başkentinde, hepimizden önce cold brew'unu yudumluyormuş! Bir kere third wave'in ne olduğunu öğren ve günümüzde büyük kurumsal şirketlerin bu kavramı ticaret amacıyla nasıl "gasp" ettiklerini incele. Caribou Coffee çok third wave değil mi? Osaka'ymış... bana Brooklyn Parkslope, Londra Colombia Road, Berlin Oderberger strasse ile gel.

Grand Pera'ya gelince... O tarafların ve genel olarak tüm Istiklal Cad. ve Taksim'e gelenlerin profil/ demografik yapısının eskisi gibi olmadığını inkar etmiyorsundur umarım? Oraları artık saç ektirmeye gelen ortadoğulu turistler, suriyeli mülteciler, apaçiler ve senin gibi otantik ile plastik kurumsal yerler arasındaki farkı göremeynlere emanet... gülle gülle kullanın....

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet