Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

Sizce AKM yenilenmeli mi?
EVET 80.9%  80.9%  [144]
HAYIR 19.1%  19.1%  [34]
Toplam Oy : 178

mustafa665
1 yıl önce - Pzr 18 Hzr 2017, 23:30

Proje fikri yüzde 50 olayı çok güzel dusunmussun

ChefDeniz

1 yıl önce - Pts 19 Hzr 2017, 06:37

Yeni proje çoktan hazır...

ÖzgürZB

1 yıl önce - Pts 19 Hzr 2017, 06:47

Bu istemezükçülerde yemin ediyorum ekmeğin üstüne sürecek akıl yok...
Ne yahu mis gibi yepyeni bir proje ve bina kazandırılmak isteniyor, beyinsizler ordusu eski doğu bloku ülkelerinin mimarisini andıran, ruhsuz, kullanılmayan bir yapıyı savunuyor...

Neymiş efendim kalsınmış, yenisi yapılmasınmış...

Yahu bunlara laik yobaz, laik gerici diyince de kızıyorlar ama bunlar hakkaten beyinsizlerin en önde bayrak tutanı...

ismail surek
1 yıl önce - Pts 19 Hzr 2017, 18:18

bence uzun zamandır tadilat inşaatında takıldı kaldı .. Oraya hiç gitmeden imza karşılığında çalıştı gösterilen 50 ye yakın kişi var . Bence yerine yeni bir ihtiyaca değer merkez yapılmalı .. Mesela Cami olabilir. O bölgede çok az

mslazer
1 yıl önce - Pts 19 Hzr 2017, 20:22

Cami yapiliyor meydana zaten onda sıkıntıyok orada çok şık ve anıt niteliğinde bir yapi yapilmali

ismail surek
1 yıl önce - Pts 19 Hzr 2017, 21:18

turistler için ilgi odağı olabiecek bişey de olabilir.. Ama yerine farklı bir yapı olması için AKM yıkılmalı

ChefDeniz

1 yıl önce - Sal 20 Hzr 2017, 00:35

Hepimiz biliyoruz ki beyoğlu grand pera emek sineması için gösteri ve eylem yapan insanlar şuan da içeride 3. nesil kahvelerini içiyorlar Hiçbirinden çıt çıkmıyor...

engin23
1 yıl önce - Sal 20 Hzr 2017, 01:31

Alıntı:
Hepimiz biliyoruz ki beyoğlu grand pera emek sineması için gösteri ve eylem yapan insanlar şuan da içeride 3. nesil kahvelerini içiyorlar Hiçbirinden çıt çıkmıyor...

AVM'lerin içinde üçüncü nesil kahveci olmaz! senin bahsettiklerin zincir kahveci. bu farkı öğren!
O bahsettiğin insanlar taksim'i terk edeli 2 yıl oluyor içine edildiği için. Meydan suriyelilere ve senin gibilerine emanet. tepe tepe kullanın!

ChefDeniz

1 yıl önce - Sal 20 Hzr 2017, 05:17

Alıntı:
AVM'lerin içinde üçüncü nesil kahveci olmaz! senin bahsettiklerin zincir kahveci. bu farkı öğren!
O bahsettiğin insanlar taksim'i terk edeli 2 yıl oluyor içine edildiği için. Meydan suriyelilere ve senin gibilerine emanet. tepe tepe kullanın!

Sevgili kardeşim, Ben gastronomi yüksek lisansı yapmış yurtdışında çalışmış ve 30'a yakın ülkede yemiş içmiş bir şef olarak; 3. nesil kahvenin ve tekniğinin ne olduğunu çok iyi biliyorum. 3. nesil kahve Türkiye'de bilinmiyorken ben, Osaka'da cold brew kahve içiyordum. Bana anlatma!

Gelelim Emek sineması ve içine,
Hepimiz biliyoruz ki Grand Pera binası o karşı çıkan ve eylem yapan insanların uğrak mekanı olmuş. Bunu inkar etmek çok vasat bir cevap olur.

engin23
1 yıl önce - Sal 20 Hzr 2017, 11:01

Alıntı:
Sevgili kardeşim, Ben gastronomi yüksek lisansı yapmış yurtdışında çalışmış ve 30'a yakın ülkede yemiş içmiş bir şef olarak; 3. nesil kahvenin ve tekniğinin ne olduğunu çok iyi biliyorum. 3. nesil kahve Türkiye'de bilinmiyorken ben, Osaka'da cold brew kahve içiyordum. Bana anlatma!

Gelelim Emek sineması ve içine,
Hepimiz biliyoruz ki Grand Pera binası o karşı çıkan ve eylem yapan insanların uğrak mekanı olmuş. Bunu inkar etmek çok vasat bir cevap olur.

Canım ya! Osaka'da, yani kahvenin başkentinde, hepimizden önce cold brew'unu yudumluyormuş! Bir kere third wave'in ne olduğunu öğren ve günümüzde büyük kurumsal şirketlerin bu kavramı ticaret amacıyla nasıl "gasp" ettiklerini incele. Caribou Coffee çok third wave değil mi? Osaka'ymış... bana Brooklyn Parkslope, Londra Colombia Road, Berlin Oderberger strasse ile gel.

Grand Pera'ya gelince... O tarafların ve genel olarak tüm Istiklal Cad. ve Taksim'e gelenlerin profil/ demografik yapısının eskisi gibi olmadığını inkar etmiyorsundur umarım? Oraları artık saç ektirmeye gelen ortadoğulu turistler, suriyeli mülteciler, apaçiler ve senin gibi otantik ile plastik kurumsal yerler arasındaki farkı göremeynlere emanet... gülle gülle kullanın....

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet