Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Keçiören Belediyesi Başarılı mı?
« önceki   123 ... 767778   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
kilitli
sayfa 2

Sizce Keçiören Belediyesi Başarılı mı?
Evet 19.0%  19.0%  [26]
Hayır 81.0%  81.0%  [111]
Toplam Oy : 137

serdar72
3 yıl önce - Cum 04 Mar 2016, 10:47

keçiörende her ay yeni birşeyler yapılırdı... şimdi 6 sene geçmiş arkadaş hala park ve bahçeleri boyamakla meşgul... ne yapsın zavallı ancak ona gücü yetiyor.. vizyon olmayınca.. yatığı kültür merkezleri ile milletin kültürünün artacağınız sanıyor birde.. milletin kültürü eğitim ile artar.. eğitimin geldiği noktada belli zaten. özel okullarda olmasa ne olurdu düşünemiyorum... sayın AK beremedin bunu anla ve bırak lütfen. kendini düşünüyorsan ahiretini ve vebalini düşünüyorsan bırak... daha fazla vebale girme....

kahramanali
3 yıl önce - Cum 04 Mar 2016, 15:48

Alıntı:
keçiörende her ay yeni birşeyler yapılırdı... şimdi 6 sene geçmiş arkadaş hala park ve bahçeleri boyamakla meşgul... ne yapsın zavallı ancak ona gücü yetiyor.. vizyon olmayınca.. yatığı kültür merkezleri ile milletin kültürünün artacağınız sanıyor birde.. milletin kültürü eğitim ile artar.. eğitimin geldiği noktada belli zaten. özel okullarda olmasa ne olurdu düşünemiyorum... sayın AK beremedin bunu anla ve bırak lütfen. kendini düşünüyorsan ahiretini ve vebalini düşünüyorsan bırak... daha fazla vebale girme....
Nerde her ay bişeyler yapılırdı? Uydurma bence. O her ay bişeyler yapılırdı dediğin dönem sayın ak'ın dönemidir. Altınok döneminde 15 senede kaç tane tesis yapıldı saysana bi. Kale kule teleferik 2 tane de küçük spor salonu ve parktan başka bişey yok. Park boyamak ne ya? O nasıl bir tabir? Turgut efendinin her köşe başına diktiği parkları yenilemekten belediyenin anası ağlıyor. Kültür merkezleri çok çok önemli buralardan kaç kişi yararlanıyor haberin var mı? Her etkinlikte tıklım tıklım?

Alper Minaz
3 yıl önce - Cum 04 Mar 2016, 20:41

Ben hiç iyi yönetildiğini düşünmüyorum. Ne yapıldıysa geçmiş yönetim zamanında yapıldı. Bir bina eskiyip yıkıldığında yerine park yapılıp şehitlerimizin isimleri verilirdi. Şimdi boş alana bile binalar yapılıyor. Park yapılmadığı gibi Eski parklarda çimlerin olduğu yerlere kaldırım taşı döşenip led ışıklandırma takılarak yeniden kurdele kesiliyor. Atatürk botanik bahçesinde ahşap çitler sökülüp yerine led ışıklı demirler konulmuştu. 1 yıl olmadı şimdi o demirler de söküldü, gözlerimle gördüm. Yazık değil mi paralarımıza... Yazık değil mi şu Fatih köprüsünde geçen zamana...

Daha anlatılacak çok şey var. Selamlar Turgut reis.

taner_x1
3 yıl önce - Cum 04 Mar 2016, 21:32

@kahramanali yazmis: "Turgut efendinin her köşe başına diktiği parkları yenilemekten belediyenin anası ağlıyor."
Demek ki neymis, her köşe başına park dikmek gereksizmis. Her tarafi binayla doldurmak varken, parka bahceye ne gerek var ki zaten

Misafir e98

3 yıl önce - Cum 04 Mar 2016, 21:35

kahramanali de bu başlığın trolü. takmayın şunu

Misafir f4b

3 yıl önce - Cum 04 Mar 2016, 22:20

Turgut Reis öyle ya da böyle Keçiöreni Keçiören yaptı. Operasyonla devre dışı kaldı. Yerine gelenlerin bir adım öteye götürmesi gerekirdi! Ama olmadı !

kahramanali
3 yıl önce - Cmt 05 Mar 2016, 02:53

Alıntı:
kahramanali de bu başlığın trolü. takmayın şunu
trol sensin. Sen ne hakla bana bu şekilde ithamda bulunursun? Ben düşüncelerimi söylüyorum sadece ve söylediklerimi çarpıtmayın lütfen. Araştırmadan bilgisizce şu an ki belediye başkanımızı kötülüyorsunuz. Elinizin altında internet var. Açın Keçiören belediyesinin web sitesini ve bakın son 6 yılda, sayın Mustafa Ak döneminde neler yapılmış? Ayrıca ben parklar ve yeşil alanlar gereksiz demedim. Sadece Altınok döneminde gereksiz sayıda çok fazlaca park yapılmış dedim. Ve park yapmak ile 2 tane bank 2 tane çöp kovası koymakla park yapmayı kastediyorsanız ne yapayım ben o parkı? Nerede o parkın estetiği ve işlevselliği? Yeşil alan arıyorsanız eğer Sayın Ak sayesinde Keçiören'e kazandırılan Ovacık Kartaltepe kent ormanı ve piknik alanına bakın. Keçiören'i Keçiören yapan sayın Mustafa Ak'tır. Sırf kalaba meydanına botanik parkı yaptı diye uyduruk bir kale ve teleferik yaptı diye ve kaçak bir kule yaptı diye iyi bir belediye başkanı olunmaz. Keçiörenin 51 adet mahallesi vardır. Her mahalleye ve her sokağa park yapmakla her mahalleye eşit hizmet götürülmüş olunmaz. Her mahallenin ayrı ayrı ihtiyaçları ve eksikleri vardır. Her mahalleye eşit hizmet götürmeye çalışan sayın Mustafa Ak'tır. Ayrıca bu ilçenin tek bilinmiş başkanı Altınok değildir. Altınoktan önce Melih Gökçek vardı. Onun da Keçiörene büyük emekleri vardır.

Misafir 663

3 yıl önce - Cmt 05 Mar 2016, 10:44

Keçiören Belediye Başkan'ı kesinlikle başarısızdır. Çok düzgün bir insandır ancak belediyecilik anlayışı sıfır. Kaldırımlardan işyeri işgallerinden geçilmez oldu. 10 yıldır Turgut Altınok un mirası tüketiliyor. Turgut Bey de her gördüğü boşluğa büyük rantlarla beton yığınları doldurabilirdi. Park yaptı daha ne yapsın. Böyle giderse o parkları da çevirip rant alanına dönüştürecekler. Belediyeyi hertürlü savunan ve gözü kapalı destek sunanlar emin olun ya belediye Meclis üyesidir ya da belediye imkanlarından ziyadesiyle faydalanan servetine servet katanlardır.

Misafir e98

3 yıl önce - Cmt 05 Mar 2016, 13:10

trolsün işte be kahramanali. sus artık. adam keçiörende yaşıyor hizmetleri ister beğenir ister beğenmez. seni ilgilendirir mi? beğeniyorsan beğeniyorum de otur yerine. senin için kimse olmayan projeleri beğenmez. haa çöp toplamaya proje dersen iş değişir

kahramanali
3 yıl önce - Cmt 05 Mar 2016, 14:34

Neyi, nasıl ve ne şekilde diyeceğime sen karışamazsın. Ayrıca ne belediye meclis üyesiyim ne servetine servet katanım. Servetim falan da yok. Ne Turgut Altınokmuş be arkadaş insanların gözünü iki park yaparak nasıl da iyi boyamış. Belediyeciliğin adı 2 bank 2 çöp kovası koyarak park yapmak olmuş. Burada insanların yazdıklarına fikirlerine önem verilmiyor. Hemen trol olmakla suçlanıyor. Her belediyenin yaptığı çöp toplama işine proje dediğimi iddia eden arkadaş bence gözlerine gözlük taksın yazdıklarımı iyi okusun. Ve belediyecilikte proje ne anlama gelir Türkiye'deki belediyeler Nasıl proje yapıyor bi araştırsın.

sayfa 2
« önceki   123 ... 767778   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet