Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya'ya Metro Geliyor
123 ... 323334   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 1
Hüseyin_44

5 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 21:27
Malatya'ya Metro Geliyor

MALATYA'NIN 50 YILLIK HAYALİ GERÇEK Mİ OLUYOR

Alıntı:
Tanıtım gezine katılan büyükşehir belediye başkanı Ahmet Çakır Malatyalılara metro müjdesi verdi.

İki projenin de çok güzel olduğunu ve Malatya’ya yakışacağını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır “Bu projeler Malatya’mıza değer ve prestij katacak ve arkadaşlar bizler şimdiden Malatya'ya metro projesini düşünüyoruz. Metro durakları nerede olmalı diye çalışmalar yapıyoruz. Metro çıkışı hastaneden mi olmalı yoksa eski beydağı devlet hastanesinde mi olmalı Dede Korkut parkında birinci durak tekel arazisinde ikinci durak, kapalı çarşıda üçüncü durak olarak düşünüyoruz . Bizler bunlarında çalışması yapıyoruz malatya kısa zamanlı değil uzun zamanlı ne yapılabilir diye düşünüyoruz "dedi

Şimdi de Malatya için metro projesi düşünüyoruz, durak incelemelerine başladık” dedi

Duyduğum en güzel haber

Hayırlısı İnşallah

Hüseyin_44

5 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 21:34

Sayın Başkan Kapalı çarşı durağından bahsetti bu proje 3 duraktan mı ibaret olacak?
Olsun da 3 durak olsun keyfini çıkaralım

OzanA
5 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 21:38

Huseyin abi ilk etap 3 durak olsun sorun degil hatta cok iyi. Uzatilir zamanla illaki.

Hüseyin_44

5 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 21:39

Metro ismi heyecan yarattı bende projesi bile heyecan verici biran önce başlaması dileğiyle...

semih_44
5 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 21:42

Bana çok uzun vadeli bir proje hatta şimdilik bir fikir gibi gelse de hayırlı olsun diyelim.

Bu arada çift başlık açılmış. Bunları birleştirebilirmiyiz.

OzanA
5 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 21:43

Aynen oyle proje bile heyecan verici. Bolge icin bile heyecan verici olabilir bu proje. Ve insallah faliyete gecer.

Hüseyin_44

5 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 21:44

Alıntı:
Bu arada çift başlık açılmış. Bunları birleştirebilirmiyiz.

Evet haklısın Semih 2 başlık açılmış
Kim erken açmışsa o sayfada birleşelim

AhmetDemir

5 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 21:46

Olmasi imkansiz degil elbette ...

Gecen sene bunu 1. Etap trambus calismalari basliginda paylasmistim. Dedekorkuttan kapali carsiya alttan bir sistem ciddi olarak konusuldu demistim

Bana ulasan bilgi oyleydi. Aynen paylasmistim. Simdi planlanmasi gercekten cok buyuk bir adim. Cok kisa bir mesafe evet fakat en buyuk ayrintilar istasyonlar ve fiziki sartlardir.

Toplamda 5 km bile degil ama konusulmasi bile ongorulerin iyi yonde oldugunu gosteriyor. Tebrikler

AhmetDemir

5 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 21:49

Bu 50 yillik lafi da klise olmus. 50 yil once Malatya metroyumu hayal etmis

Hüseyin_44

5 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 21:50

4 km hat uzunluğu şimdilik 3 istasyon olacak hattın uzaması ancak çöşnüğe kadar olabilir

sayfa 1
123 ... 323334   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM