Ana Sayfa 882 bin Türkiye Fotoğrafı
Eskişehir - Atatürk Stadı
sayfa: 1, 2, 3 ... 103, 104, 105  Sonraki
Ana Sayfa -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
atyilmaz

9 yıl önce - Pts 04 Tem 2005, 21:12
Eskişehir - Atatürk Stadı

Eskişehir forumundaki sessizliği bozmak adına internet cafedende olsa çektiğim fotoğrafları yüklemeye başlıyorum. Eskişehir Atatürk Stadı ile daha detaylı bilgileri, Eskişehir'de yaşayan üyelerimiz daha detaylı verecektir diye düşünüyorum. Bu aşağıda gördüğünüz panorama, 26 Haziran günü, Anadolu Üniversitesi mezunlarıının stadta yapılan mezuniyet töreni sırasında çekilmiştir. Bu törenle ile ilgili diğer fotoğraflarıda yakın zamanda yüklemeye başlıyacağım ama öncelikle evime adsl almam gerekiyor.

(+)

atyilmaz

9 yıl önce - Prş 11 Ağu 2005, 14:03

Eskişehir Atatürk Stadı, genelde Eskişehirspor'un maçları sırasında taraftarlarca dolduruluyor olsada, her yazın başında daha başka bir sebep ile; üniversiteden mezun olan gençlerin aileleri tarafından da dolduruluyor. Bu sayede şehir, stad sayesinde mezun olan öğrecilere son kez veda ediyor.

Öğrencilerin aileleri (26 Haziran 2005)....

(+)

(+)

hasanemir
8 yıl önce - Cum 16 Hzr 2006, 15:00

söylenilen tam aksine Eskişehir Atatürk Stadı yeni görüntüsüyle mdoern bir görüntü çizmektedir.Ses Ambiansı bakımından harika bir görüntüye sahip olan Eskişehir Atatürk Stadı eskişehir taraftarını taraftar yapan staddır.Koltukların yapımından sonra 18.250 kişilik kapasiteye sahip olup Uefa Kriterleri ortada yokken Türkiye nin ışıklandırılmış nadir stadlarındandı.
Stadyum da kale arkalarının olmaması bir dezavantaj olarak görülse de Eskişehir Atatürk Stadı hala cehennem havasını korumaktadır..Açık tribünün büyüklüğü kapalı da yankılanan seslerle birleştiğinde bu stadın büyüsüne herkes şaşırmaktadır.
Şu anda da zaten tesisleşmeye önem veren bir yönetim kurulu başa geldiğinden dolayı en yakın zamanda kale arkaları 1995 yılındaki Süper Lig deki gibi yapılacaktır...

E.r.e.n

8 yıl önce - Cum 30 Hzr 2006, 18:49

Kardeşim bu sene Anadolu Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden mezun oldu; Mezuniyetinden görüntüler;

(+)

(+)

(+)

(+)

emrah26
8 yıl önce - Cum 30 Hzr 2006, 22:45

Bunlar da benden yoğun kar yağışının olduğu zamanlarda çekmiştim..

(+)

(+)

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ESKİŞEHİR