Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir 354

2 yıl önce - Cmt 13 Şub 2016, 19:27

Disa bagimlilikla alakasi yok İrak ta kuveyt e girene kadar bekleyip coreklendiler ustune. Burdada ayni herkes buyuk bir hata yapip girmemizi bekliyor. Sonra suriyeyi isgal ettik diye cullanacak haysiyetsizler. İran,sii irak,rusya bile var. Sapla samani karistirma...

MeteHan!
2 yıl önce - Cmt 13 Şub 2016, 19:28

Azez burnumuzun dibi, havadan, karadan heryerden menzilimizde. Kompleksi bırakın, gücümüzün farkında degilseniz hiç boş mesaj yazmayın, survivor izleyin

mtoman
2 yıl önce - Cmt 13 Şub 2016, 19:29

Bugünler, Batının ve ABD'nin, Rusya tehlikesini anladığı ve DAEŞ ile savaşmadığını gördüğü günler, Rusların akıllı olmayan bombalar ile sivilleri öldürmesi Amerikan Başkanlık seçimlerinde bile gündemde. Türkiye yeni gelen mültecilere kapıyı açmamalı ve diğer müslüman ülkeler ile DAEŞ'e karşı savaşmaya hazır olmalı.
PYD'nin terörist organizasyon olduğu ve Suriye'nin kuzeyinde etnik temizlik yaparak oraya yerleşmek istediği bilgisi her şekilde dünya kamuoyuna verilmeli. PYD'nin bombalanması iyi bir adım fakat, PYD'nin, PKK gibi Türkiye'ye düşmanı olduğu ve hedefinin DAEŞ olmadığı anlatılmalı.
ABD seçimleri sonuçlanana kadar, ABD'nin adım atacağı yok. ABD'yi adım attıracak iki ülke Suudi Arabistan ve Kuveyt. AB başınızın çaresine bakın tavrında. Suriye'de mültecilere güvenli bölge oluşturursak hepsi çok mutlu olacak. Fransa, Almanya, İtalya vd. bizimle birlikte. Tek yapmamız gereken DAEŞ'e karşıda harekete geçmemiz. Bu adımı atarsak, bize tam olarak güvenmeseler de oluşturulan algıyı kırarız. PYD, çok kaşındı, hesap zamanı geldi geçti.
Böyle bir ortamda, Rusya asla İslam ülkelerinin oluşturduğu ittifaka karşı adım atamayacaktır. Korkan adım atmayan kaybeder!

En son mtoman tarafından Cmt 13 Şub 2016, 19:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

murad_1299
2 yıl önce - Cmt 13 Şub 2016, 19:30

Alıntı:
koral lar sinirda durmuyormu , kör etme etkisi var diye biliyordum o s400 fuzeleri ??

öyle olsa bile yine de büyük tehlike çünkü bu iş hiç denenmemiş s400'lere karşı başarısızlığın sonucu ağır olur
pilotlarımız için büyük tehlike olur

f16'ları da kendimiz modernize etmiş olmamız lazım

Batuhan A
2 yıl önce - Cmt 13 Şub 2016, 19:30

Alıntı:
Disa bagimlilikla alakasi yok İrak ta kuveyt e girene kadar bekleyip coreklendiler ustune. Burdada ayni herkes buyuk bir hata yapip girmemizi bekliyor. Sonra suriyeyi isgal ettik diye cullanacak haysiyetsizler. İran,sii irak,rusya bile var. Sapla samani karistirma...
Kardeş o anlamda dememiştim ama,yanlış anladın.

murad_1299
2 yıl önce - Cmt 13 Şub 2016, 19:33

Alıntı:
Bugünler, Batının ve ABD'nin, Rusya tehlikesini anladığı ve DAEŞ ile savaşmadığını gördüğü günler,

dostum karşımızdakilerin birbirlerine düşman görünümlü ahbap olduklarını unutuyorsun
onlar bunu göreli çok oldu

hava kuvvetleri komutanımız 21 f16'nın obüslere destek verdiğini söylemiş nasıl bir destek oluyorsa

Misafir 0a5

2 yıl önce - Cmt 13 Şub 2016, 19:38

Biz pyd yi degil dais i vuruyoruz. ruslar gibi.

mtoman
2 yıl önce - Cmt 13 Şub 2016, 19:38

Alıntı:
dostum karşımızdakilerin birbirlerine düşman görünümlü ahbap olduklarını unutuyorsun
onlar bunu göreli çok oldu

Rusya ve ABD asla ahbab değil, bu bizim tarfımızdan uydurulmuş bir yalan. Rusya'ya karşı DAEŞ nedeniyle bir sempati oluşmuştu ama sivil katliamı nedeniyle sıfıra indi. Berni Sanders gibi, Rusya ile ittifakı düşünen biri bile Rusya'nın sorun olduğunu gördü. Doğu Avrupa, Rusya'dan korunmalı ve yaptıkları ödettirilmeli dedi....
Ayrıca ABD, asla Suudi Arabistan'ı karşısına almaz, alamaz. Hele İslam ittifakını hiç almaz. Fazla komplo teorisine gerek yok! Şuan bir adım öndeyiz. PYD'ye vurmanın tam zamanı!

ÖzgürY
2 yıl önce - Cmt 13 Şub 2016, 19:39

Fırtına Obüsleri YAPIŞTIIIIIIIIIIIIIIRRRRR
İşin şakası bir yana yapılması gerekenler yapılmakta
Eğer bizim Suriye muhaliflerine bir işe kalktıysak ve yardım edeceksek zaman bu zaman.
Amerika ve Rusya bizim ardımızdan oyun oynamanın ne demek olduğunu bizim YPG'ye yapıştırmamızla öğrenecekler.

Misafir 03d

2 yıl önce - Cmt 13 Şub 2016, 19:42

Suriye RUSYA ya mezar olacak...

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET