Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1287
nedimussoy

6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 16:54

Sultan Murat Tümeni Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Şeran güzergahındaki Zagor Askeri Kampı‘nı bölücü terör örgütü YPG/PKK’dan ele geçirdi.
Haberler

mafakyanc

6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 18:14

Alıntı:
Bunun masraflari Kim cekecek merak ediyorum..

TK da İzlanda'ya uçmuyor ki!

Uçsa, sevabına taşırlar yolda da "uçağın kapağı açıldı, denize düşürmüşüz" derlerdi!...

Salak herif, böylesine "ne şehit oldu, ne gazi... niyazi!" denir; gerisini biliyorsunuz!

Mustafabey 01
6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 18:34

Alıntı:
Bu kadar çabuk düşeceğini ben de beklemiyordum ama galiba burada uzun süre savaşıp zaiyat vermek istemiyorlar. Sur, Cizre, Nusaybin gibi meskun mahal operasyonlarının aylarca sürdüğünü düşünürsek burası gerçekten kısa sürede alındı

Ne bekliyordunuzki ? Pkk, pyd ve abd, ab ve paralı askerleri zoru gördülermi kaçarlar,
Onların gücü anca silahsız masum halka çocuklara kadınlara yeter, Karşılarında Peygamberimizin (s.a.v.) in hayr Duasını almış Türk Askeri var, Komutanından emir aldıktan sonra Vatan ve Bayrak için Ölümden bile korkmayan, Şehit olmak için savaşan Türk Askerinin karşısında şimdiye kadar dürüst savaştıktan sonra kim savaş kazanmış ?
Suriyede Türk Askerine Hava desteğinin çok faydası oluyor bu da ilerlemesi daha kolay oluyor, Güneydoğuda ise dar alanda sadece tank top olmadan mücadele edildiği için biraz daha uzun oldu diye tahmin ediyorum.

Adem sivri
6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 18:48

Alıntı:
Bu kadar çabuk düşeceğini ben de beklemiyordum

PÖH JÖH farkı

Yakup

6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 18:58

Alıntı:
. Almanyada cikan haberlere göre Türkiye ve Irak hükümeti Irakta Pkkya karsi beraber hareket etmek icin anlasmislar.

Almanya bunu yazdiysa, kendi cikarlarina gölge düsürmemek icin, Almanya bir sekilde Irak'a PKK'ya dokunma diye baski yapabilir...

alim80
6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 19:06

Erdoğan bayraklarınızı alın demişti dinlemediler ;

berdan ak
6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 19:10

Racu ve Cinderes meskun mahal operasyonlarının video görüntüleri ve fotoğraflarında hiç jöh-pöh görmedim. Geri planda mı kalıyorlar, tedbili kıyafetler mi yoksa videolarda özellikle mi görüntü vermiyorlar. Fikri olan var mı?

Yiğit3344
6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 19:14

Jöh ve pöhe gerek kalmadı. Tepelerine o kadar bomba yağdı ki çatışacak mecalleri kalmadı.çoğu sıcak çatışma göremeden eşek cennetini boyladı. Kalanıda direnemeden topukladı.

Ordumuzun maşallahı var çok temiz en az zahiyatla ilerliyoruz.

veysel döker
6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 19:35

Çok acı bir video. Mutlaka izleyin hain örgütün sivillerin kaçmasını engellemek için yaptiklarına bakın.
https://twitter.com/Hakikatul_Teror/Reklam_link/971782 ...01153?s=19

En son veysel döker tarafından Prş 08 Mar 2018, 20:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Fatih Ağa
6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 19:39

sayfa 1287
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET