Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Çubuk Karagöl
« önceki   12345 ... 414243   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4
Selen
12 yıl önce - Pzr 30 Ekm 2005, 17:41

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

S.Memo
12 yıl önce - Pzr 30 Ekm 2005, 18:07

anlaşıldı buraya gitmek şart oldu.bazı ANKARALI üyelere duyurulur.

bu arada son foto bitirdi beni.çok güzel.

Tuna Yersu
11 yıl önce - Prş 11 May 2006, 12:26

evet nefis..umarım tesis yapılmaz, gezmek isteyenler özgürce gezerler, bu güzelim yere beton dökmek cinayet olur -zaten Ankara da bol bol var betonlardan-

cemsenol

11 yıl önce - Prş 11 May 2006, 14:26

şehrin stresinden kısa bir süre de olsa uzaklaşıp, kafanızı dinleyebileceğiniz güzel bir mekana benziyor. keşke anadolu'da her yer böyle yeşil olsa dedirtiyor..

gökhançetinkaya
11 yıl önce - Pzr 11 Hzr 2006, 18:00
Karagöl

Geçen hafta grup olarak karagöl'e gezi düzenledik. Ankara Fatih'ten yola çıktık ve 2.5 satte karagöl'e ulaştık. Eğer gitmeyi düşünüyorsanız zorlu ulaşımı göze almalısınız. Şu sıralar protokol yolu çalışmaları olduğundan Pursaklar bölgesinden, Esenboğa mevkiine kadar yollar bozuk ve kalabalık. Çubuk'tan karagöl yoluna girdiğinizde ise yol bozuk ve 28 kilometrelik yolu yaklaşık 1 saatte alabiliyorsunuz. Daha sonra karagöl'e ulaştığınızda ise alanı kiralamış olan görevlilerle karşılaşıyorsunuz ve parayı almadan hoşgeldiniz demiyorlar. Otobüs giriş ücreti 33 YTL;diğer araçlar için ne kadar bilmiyorum. Bu ücretin karşılığı olarak herhangi bir hizmette alamıyorsunuz. Diğer taraftan tuvalet 50 krş ve aynı şekilde bu ücretin karşılığında da hijyenik olmayan bir yer çıkıyor karşınıza. Bir diğer konu ise bu tuvalet vb. yerlerin pis su atıkları da kalın ve taş bir boru ile göle boşalıyor. Bunu zaten gittiğinizde farkedebiliyorsunuz. Çevre yasası böyle olaylara karşı nasıl bir yaptırım uyguluyor bilmiyorum ama bunun görülmemesi olanaksız. Orada gıda ve içecek gibi gereksinimlerinizi karşılayabileceğiz bir yer olmadığında, bütün ihtiyaçlarınızı yanınıza alın. Gerçi içerde bir restorant var ama onlarda ekmekleri olmadığını ve karınlarının aç olduğunu söyleyip bizden ekmek istediler. Görülmeye değer mi değmez mi bilemem ama bir ayrıcalığı olmayan bir yer...

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   12345 ... 414243   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA