Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Erdal Düven

9 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 21:22
Çocuk köyüne harika kanatlar geliyor

Alıntı:

(+)

Kaynak ;

https://twitter.com/balikessirbld/status/927502248959234048

Erdal Düven

9 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 23:24
Harika kanatlar gösterisinden

(+)

Recep ALKAN
8 ay önce - Pts 20 Ksm 2017, 08:33

Cumartesi günü 12:15 - 14:15 seansına bizde gittik.
Akşam seanslarına göre daha kabul edilebilir bir kalabalık vardı.
İtişmeler, kakışmalar, ayaklara basmalar, tartışmalar eşliğinde içeri girdik.
Şunu söyleyebilirim ki, git gide çekilmez, ahlaksız bir toplum oluyoruz.
Özellikle kadınlarımız, bazı durumlarda cinsiyet farklarını gayet güzel kullanıyor.
Toplum olarak birbirimize gram saygımız yok.

Neyse,

Gösteri de öyle aman aman bir gösteri değildi.
Topu temeli yarım saat sürdü.
biz genel olarak oyuncaklara yöneldik zaten.

ahmet sert

8 ay önce - Pts 20 Ksm 2017, 13:56

Evet katılıyorum saygı,sevgi kavramları artık masallarda kaldı maalesef.Herkes kendi menfaatine düşmüş durumda.Allah'tan küçük bir şehirde yaşıyoruz, yoksa büyük şehirlerde yaşamak için çelik gibi sinirlere sahip olmak gerekiyor.Oralarda tümden insanlar kayışı koparmış durumda.Bir de bunu genel yazıyorum kimse üstüne alınmasın.Maalesef her şeyi eleştiren, hiçbir şeyin kesmediği,hiçbir şeyi beğenmeyen, mutlu olamayan, memnuniyetsiz bir toplum olduk.Olanla yetinmeyi bilmek gerekiyor bazen.İlerleme, yenilik, projeler eyvallah yapılacak, bunu benim kadar isteyen çok az kişi vardır ama biraz şükretmek ve değerini bilmek gerekiyor sahip olduklarımızın.

Erdal Düven

8 ay önce - Pts 20 Ksm 2017, 22:04

Harika kanatların gösterisinin olduğu akşam bizde aile olarak oradaydık herhangi bir sıkıntı olmadı fakat toplum olarak gerek giriş çıkış ve böyle etkinliklerde nasıl davranılacağı bilinmiyor ne yazıkki burdaki temel sorun yine eğitim konusu çünkü her kesimden gelen insanlar toplu olarak bir alanda buluşuyor buda bir takım sıkıntılar yaratıyor olabilir güzel tesisler yapılıyor son zamanlarda fakat buraları güzel bir şekilde doldurup nasıl ve neler yapılacağınıda öğrenirsek bu yapılan tesisler asıl o zaman amacına ulaşacaktır.

Çocuk köyü geneli için bu tür etkinlikler çok olumlu oluyor devamlı bir şekilde yapılması güzel olur
Yapmış olduğum sohbetlerde gerek kendi ilçelerimiz
gerek ise şehir dışından gelenlerin olduğunu gördüm ve beni mutlu çünkü burada hem çoçuklar çok mutlu hemde aileleri

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler