Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 838
Eray Kafkas
2 ay önce - Cum 31 Oca 2020, 14:37

Üst haçıl imar parselasyonu tamamlanmak üzere. Son rötuşlar yapılıyor. Konut olacak, aralarda belediyenin park ve yeşil alan çalışmaları olacak. ( Emlakçıyım )

Bağlum8765
2 ay önce - Cum 31 Oca 2020, 21:49

Bağlım sayfasına da yazmış emlakçı demekki niyeti belli hacıldan arsa satacak

Eray Kafkas
2 ay önce - Cmt 01 Şub 2020, 11:49

İşte sizdeki bu kafayla ülke olarak bir arpa boyu yol alamayız.
Art niyetli olsam zaten mesleğimi yazmam.
Buraya emlakçı olanlar yazamıyor mu ? Bilgi vermeye çalıştım. Benim bölgem Ovacık değil, Batıkent, Çakırlar, Susuz tarafına bakıyorum. Farzet ki Ovacık'tan arsa satmaya çalışıyorum. Benim burada dememle mi ben arsa satacağım. Buradan biri bana ulaşıp benden arsa mı satın alacak ? Emlağın adını yazmadım, numara da yazmadım. Lütfen dar pencereden bakmayın, geniş ve güzel düşünün. Herkesi kendiniz gibi sanmayın. Hadi eyvaallah

Eray Kafkas
2 ay önce - Çrş 05 Şub 2020, 16:11

Karakaya ve Çevreyolu üst tarafına yeşil alan ve park yapımı konusunda Orman Bakanlığı ile anlaşıldı. 1 ay içinde protokol imzalanıp mevsim şartlarına göre kazmanın vurulması bekleniyor.

Bağlum8765
2 ay önce - Çrş 05 Şub 2020, 18:36

He

Hüseyin 1234
2 ay önce - Çrş 05 Şub 2020, 19:57

Eray bey çevre yolu üst tarafı imar düzenlemesi ne zaman kesinleşir şimdiden teşekkürler iyi akşamlar

Ecrinensar
2 ay önce - Prş 06 Şub 2020, 01:31
Kamu

Eray Kafkas çevre yolu alt kısmında da park çalışması varmı? Haberiniz varmı? Zira benim orda kamu arsam olduğu için beni yakından ilgilendiriyor. Park yapılması halinde devlet paramızı ödüyor. Aksi takdirde yıllarca bekleyeceğim.
Birde çevre yolu üst haçılda park için m2 istimlak fiyatı ne ödüyor belediye bilginiz varmı? Teşekkürler

Eray Kafkas
2 ay önce - Prş 06 Şub 2020, 12:39

Alıntı:
Eray bey çevre yolu üst tarafı imar düzenlemesi ne zaman kesinleşir şimdiden teşekkürler

Salı günü başka bir iş için Keçiören belediyesindeydim. Çevre yolu üstü için karar artık Büyükşehir'de. Keçiören Bld, parselasyonu hazırladı. Büyükşehir onayına sunulacak. 3 ay içinde meclis gündemine getirilmezse otomatikmen onaylanacak. Orada öncelikli amaç konut veya site yapmak değil. Çevre yolu üstünü yeşil alan ve parklar ile zenginleştirip sonrasında verilecek inşaat ruhsatı ile bölgeye müteahhit ve müşteri çekmek.

Alıntı:
Eray Kafkas çevre yolu alt kısmında da park çalışması varmı? Haberiniz varmı? Zira benim orda kamu arsam olduğu için beni yakından ilgilendiriyor. Park yapılması halinde devlet paramızı ödüyor. Aksi takdirde yıllarca bekleyeceğim.

Konusu geçmedi, aklıma da gelmedi. Önceki duyumuma göre Çevre yolu altında büyükçe bir park yapılacak, yeri belli. Biliyorsunuzdur, kooperatif inşaatı diye geçiyor. Onun yan tarafı park alanı ve oraya park yapılacağı söyleniyor. 91589 olabilir. Ne zaman yapılır, hiç bilmiyorum. İstimlak fiyatını da bilmiyorum. Daha doğrusu benim bölgem değil. Sorduğum sorulara aldığım cevapları yazdım

Hüseyin 1234
2 ay önce - Prş 06 Şub 2020, 13:20

Teşekkürler Eray bey

Eray Kafkas
2 ay önce - Prş 06 Şub 2020, 14:37

Mevsim şartlarına göre bu sene o taraflara parklar yapılacak bu kesin. Bağlum'a mesire alanı, haçıla yeşil alanlar

sayfa 838
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet