Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 837
Purova
8 ay önce - Cmt 18 Oca 2020, 22:22
Ovacık Atapark GECE KONDU MAHALLESİ

Bazı arkadaşlar buraları çok abartıyor sanırım çünkü buraları bilen adam kesinlikle almaz gece kondu kültürüne alışmış insanlar yarın balkonlar dan halı çırparak paspas çırparak balkonları ni aşağı daki insanları düşünmeden sularını akıta akıta yıkayacak sonrada kabadayılık yapacak 2+2 =4 yarin olacaklar bundan ibaret tır.

Usta006
8 ay önce - Cmt 18 Oca 2020, 23:00
Ovakent

Daha önceden sitelermi vardı çoğumuz gece kondudan geliyoruz yurdumun insanı....

Devrim Yeni
8 ay önce - Pzr 19 Oca 2020, 11:59

Purova herhalde sarayda doğup rezidansta yetişti

Purova
8 ay önce - Pzr 19 Oca 2020, 13:33
Bazı şeyleri görmezden gelinmez

Kimse saray dada doğmadı resitans dada doğmadı ama herşey o ki kimse kimseyi kandırmasın çevreyi bilmeyen insanları doğru bilgilendirin çevredeki dairelerin ederi değeri maksimum 200 bin TL lütfen insanların bunca yıl dişinden tırnağından biriktirdiği paraları bu yerlerden alırken yüksek fiyatlara almasinlar dikkat edin diyorum yatırım yaparken düşünün

mertgil
8 ay önce - Pzr 19 Oca 2020, 14:19

200 binlik daireler ovacıkta yükselen siteler mi?
Ufak atmışsın!

Devrim Yeni
8 ay önce - Pzr 19 Oca 2020, 14:46

200 bine bana 5 tane al
200 bin lira komisyon veriyim

Maliyetlerden haberin yok galiba.
180 m2 arsaya 1 daire veriliyor diyelim. 180 m2 arsa zaten m2 si 1500 liradan 270 bin lira eder.

Senin zihnine göre müteahhit o arsayı almak için arsa sahibine 270 bin TL versin, bir o kadar da masraf yapsın, ama daireyi 200 bine satsın değil mi ? Kar falan etmesin zaten 400 bine mal edip 200 bine satsın. Öyle müteahhit bulursan bana da haber ver

Usta006
8 ay önce - Sal 21 Oca 2020, 15:18
Ovakent

Ufak atta civcivler yesin..

Ankaralı50
8 ay önce - Çrş 22 Oca 2020, 00:08

200 bin liraya Keçiören de eski daireleri zor alırsın, oda 100metre kare birinci ikinci katta arka cephede olanlar.
Böyle fiyat düşürme taktiğinide ilk kez görüyorum 😃.
Arkadaş bölgeyi bilmiyorsunuz manasında yazı yazmış ama bizzat kendinin bırakın Ovacıktan, Ankaradan hatta Türkiyeden haberi yok galiba.

Ekrem1860
7 ay önce - Pzr 26 Oca 2020, 08:19
Çok katlı binalara sınırlama

Sektörde tecrübeli olan üyelere bir sorum var. Yeni yapılacak imar uygulamalarında yüksek katlara sınırlama getirilip, dikey değilde yatay binaların tercih edilecek olması Ovacık gibi kat sınırlaması olmayan bölgeleri nasıl etkiler.

utkuberkay
7 ay önce - Çrş 29 Oca 2020, 16:08
bırakın konuşsunlar

arkadaşlar bu forum sayfasında arsa sahibi olmayıp bulunan kişiler piyasayı araştırıyordur. arsası olmayıp karalama yapanların ise amacı panik satışları yaptırmaktan başka bişey değil.malı kötüleme karalama ... yok balkondan halı silkelerler miş.millet cahilmiş.200 tl edermiş miş mişte muş muş muş... daha önce de vardı bunlardan.bi bitmediler.sırıtarak yazıyorlar bunları emin olun. sonra başka nickle açıp kendi yazdığını destekleyen yorumlar..yuh artık..ayıp

sayfa 837
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet