Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 832
Mustafa Bağlum
9 ay önce - Pzr 08 Arl 2019, 23:43
Başkent Arsaları Kan Ağlıyor

Beypazarını yönetemeyip eski parayla 78 milyar borçla kapatan adamı Ankara'nın başına koyduk. "Projem yok, 5 sene yapıp gideceğim" demesine rağmen. Ankara arsaları sayfalarına bakın. "Ankara arsaları bitti, imar bitti, emsal bitti, fiyatlar geriliyor" mesajlarına bakın. Doğukent yüzde 30 değer kaybetmiş. Ovacık yine iyi

nuser
9 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 09:30

Alıntı:
34592/1 parselde kaç m2 yer satacaksınız düşündüğünüz fiyat nedir

Burada sordum,arkadaşlar m2 450-500 civarı diyorlar
63,5 m2 yerimiz var.

Abdulhamit 3
9 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 11:08

Alıntı:
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı ve Kurultay Delegesi Cengiz Topel Yıldırım, “Mansur beyin çektiği mesajları görüyoruz. Üç kuruş para için ne hallere düştüğünü de gördük. Bu mesajlara bakınca işin vahameti daha iyi anlaşılıyor. Bu tür mesajlar bizim Ankara’ya çıkardığımız adayın karakterinin bir özetidir. Çok üzgünüm. Keşke bu mesajları görmeseydik” dedi.

Yazınca siyaset yaptın oluyor. Ama Türkiye'yi siyaset yönetiyor, Ankara'yı da bir siyasi yönetiyor. Bu işler deneme tahtası değil, bir de bunu deneyelim derseniz işte böyle olur.

meb1
9 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 13:59
b.şehir belediye başkanı

Bence sorun iktidarın yanlış aday seçmesi:)Sayın Tuna'yı koysaydılar sonucun farklı olacağına inanıyorum ve bu da ankara ve ovacık için iyi olacaktı, saygılarımla..

yusuf aslan çeşme
9 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 17:10

merhaba,yukarı haçıl'da bir arsam var. Bende ovacık gündemini takip etmeye çalışıyorum. Fakat bir türlü anlayamadığım şeyler var.
6 ay önce bende belediyeye sordum , yukarı haçıl için sanayi ve depolama alanı imarı olması için çalışma olduğu söylendi.bilmediğim için sanayi imarımı , konut imarımı daha avantajlı araştırdım, bilenlere sordum. anladığım kadarıyla bu dönem için sanayi imarı daha avantajlı, şöyleki ;
Ülkenin durumu belli,inşaatın durumu belli, kriz var. büyükşehir belediyesi Ankara'da 15 milyon insana yetecek kadar imar verilmiş , ben uzun bir süre imar izni vermeyeceğim diyor.Yukarı haçıl özelinde ( arkadaşların yazdığına göre ) konut imarı versem bile ruhsat vermeyeceğim diyor.
İnşaat sektöründe her şeyin iyi gittiğini varsaysak bile yukarı haçıl 'da inşaatların başlaması için önce Ovacık dolacak sonra Aşağı haçıl sora Yukarı haçıl. Yukarı haçıl'a gelene kadar minimum 6-7 yılı var , krizle beraber 10 yıl. Sanayi depolama alanı olsa , planlamadan sonra hemen ruhsat verileceği söyleniyor. Büyük depolarında Ankara'ya daha yakına gelmek istediklerini söyleniyor. böyle bir durumda Yukarı haçıl 'da arsa fiyatları haliyle artacak, insanların yatırımı değerlenecek.
Ama bazı insanların konut imarında direnmesini bir türlü anlayamıyorum.Bu konuda düşüncesi olan varsa dinlemek isterim.

Usta006
9 ay önce - Pzr 15 Arl 2019, 15:25

Usta006
9 ay önce - Sal 17 Arl 2019, 16:43

Balkan Bey
9 ay önce - Çrş 18 Arl 2019, 13:49

Ylmzylmz
9 ay önce - Çrş 18 Arl 2019, 19:47
Rayiç

Herkese selamlar.. 2020 de Yozgat Bulvarınin rayiç bedelinin ne kadar olacağı hakkında tahmini ya da bilgisi olan var mı?

Mert Minilimize
9 ay önce - Cum 20 Arl 2019, 15:26

Yeni projeler

sayfa 832
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet