Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 796
Furkan uygur
1 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 16:29

Ovacık ulasim gibi bi sorunu yok her yol oraya cikar ve trafik gibi sorunu yok ki daha yeni yollari acilmadi

Aslan Sevda
1 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 16:38

Metro var mi ?
Ara yollarda asfalt var mi ?
Northland oraya bina dikiyor. Ekmek almak istesek Forum Avm'ye kadar gitmek zorundayiz.
Otobus dolmus yetersiz.
Alt yapi sorunlari buyuk. Tasima suyla bina dikiyorlar

Ankaralı50
1 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 18:19

Aslan Sevda, Eskişehir yolunun üzerinde yapılmış olan binalar var, şehrin dışında, etrafı boş dağ.
Bunlar zamanın da yapılmış ve bitmiş binalar, metro yok, dolmuş ise her yerde nasıl ise orada da aynı.
Ovacık ise şehrin göbeğinde nerde ise, Keçiören şehir hastanesine yakın.
Ülkede inşaat sektörü yavaşladı, nerde ise durma noktasına geldi, bu bütün ülkede nerdeyse aynı.
Bunun için yeni sözleşme varmı diye özel olarak sordum, yeni başlayan inşaat diye sormadım, arasında fark var.
Sözleşme önceden yapılıp yeni başlayan olabilir, sonuçta anlaşmaya uymak gerekli, ya değil ise mahkemeye gidilip yüksek ceza ödene bilir.
Alt yapı ve ara yolların bitmediği doğru lakin bu kriz olmayan bir zamanda pek söz konusu olmaz.
Ovacığın çok daha gerisinde Havaalanı yolu tarafında yapılan binalarda var, oranın Alt yapısı yolu hiç yok ama inşaat şirketi orada arsa sahipleri ile anlaşmasında çok az daire veriyor, onun için yapan müteahhitler var lakin oralarda da şu an yeni anlaşma yok.
Yine soruyorum, kesin ve yüzde yüz biliyormusun, yeni anlaşma yapıldığını ?

imperial
1 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 21:54

Birçok.bolgenin gelisimine şahit oldum
Çayyolunun ilk zamanlari asfalt yolu.birak araban yoksa sehir.merkezine.gidemiuordun yasamkent halen oyle ovacik.bolgesinin neredeyse dolmus 3 4 kartli 2 tane ozel hatti var baska yerde yoktur herhalde
ilk defa bi.bolgede yapilasmadan once ozel okul avm geldigini burda gordum
Ornek veriyorsun fakat 70 tane insaati kenara atip.northlanddan.ornek.veriyorsun ustelik orasi insaata devam etmekte
Biten oturum olandan örnek verirsek evovam.renova kavi sence burda oturanlar toplu ulasim market sikinti yasarmi?

Yeni.basliyan.proje.doga kolejinin kenarina basladilar 3 -4. Katta bitanede ruhsat asamasinda var yeni anlasma.olarak oda doganin sol yani.caddeye bakan kisim

Zeki006
1 ay önce - Sal 11 Hzr 2019, 10:39
Ova

Arda Beşir kardeş yeni projeler hizmetlerden haber varmi forum sitesi seni bekliyor.....

Aslan Sevda
1 ay önce - Sal 11 Hzr 2019, 13:29

ABB sayfasına bakınca Ovacık civarında hiçbir çalışma yok. Gidip baktığımızda da olmadığını gözümüzle görüyoruz. Eskiden en azından imar yolları açılıyordu, temizlik yapılıyordu. 50 metrelik yol ile ilgili de bir çalışma yok. Bu kadar işçi şu an nerede ne yapıyor merak ediyorum

Ankaralı50
1 ay önce - Sal 11 Hzr 2019, 17:16

Aslan Sevda, bu soruyu şu anki Büyükşehir Belediye Başkanına soracaksın ve ona oy verenlere.
Gerçi o şimdi böyle lüzumsuz yol açma gibi şeylerle uğraşmaz.

Aslan Sevda
1 ay önce - Sal 11 Hzr 2019, 18:37

Kandirildik ne yapalim. 2 yerdeki arsam icin de soz verildi ama sozler yutuldu. Hatta imarlar iptal edildi

Zeki006
1 ay önce - Sal 11 Hzr 2019, 18:59
Ova

Ovakent yeni hızla gelişen bir bölge kolejlerin olduğu isyerlerin olduğu gözde bir kent çalışmaların hızlanmasını istemekteyiz yollar açılsın, asfalt atilsin hizmeti gorelim.Parklar,Sosyal tesisler yapılsın mutehhitler yatırım yapsın.Yatirim yapan müteahhitlerde kazansin.Vatandaslar rahat etsin alt yapı sorunları giderilsin......

snow0618
1 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 11:11

Yeni baslayacak proje sinav kolejinin karsi tarafina yani araba pazari tarafina yol agizina aksa insaatin bir projesi var baslamayi dusunuyorlar. Ama kriz ortami herkes temkinli. Satis yok degil var ama nasil var cantacilar geziyor bu sira maliyetine daire alabilmek icin.

sayfa 796
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet