Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 470
Omercıtak
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 11:03

Sayın ovacıklı2 sizin bölgede yapılaşma başladı mı bilgim yok ama yeriniz çok güzel. Bir süre daha bekletin. Selamlar.

Omercıtak
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 11:31
Keçiören

(+)

Keçiörenin genelde kuzeyde yer alan gecekondu görünümü yerini hızla modern yapılaşmaya bırakıyor. Ovakent Aşağı Haçıl yükseltepe mahallerinde yani keçiörenin kuzey lokasyonunda yeni ve geniş caddeli konforlu her türlü imkanı kendi içinde olan bir şehircik doğuyor.. Bölgenin gelişmesinde her ne kadar bazen yetersiz görülse de Mustafa Ak başkanın büyük emeği var. Emeği geçenlere keçiörenliler olarak teşekkür ederiz. Selamlar

Omercıtak
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 13:11

Arkadaşlar bahar ayı ovakent ve ovakentin aşağı haçıl bölümü için çok iyi olacak. Az daha sabredin 😊

ovacıklı2
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 13:56

Sayın Ömer ÇITAK cevabınız için tşk ederim.

DDMD
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 15:43

Arkadaslar o bu degilde, su bitcoin acayip firladi ya.
Ben asla bu insanları anlayamiyacagim.
Arsa, araba, ev, yiyecek ve giyecek.
bunlar lazimken insana, internet üzerinden, hicbir devletin garantisibolmayan bi para birimi kisa zamanda nasil bu kadar deger kazaniyoki.
ne ekonomi var arkasinda nede herhangi bi deger birimi.
Tuhaf birsey, bi gireyim diye dusunuyom bir taraftanda yok arkadas diye tedirgiin oluyom.

Emin Koyuncu
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 17:49
Keçiören Ovacık Sit Alanı ile İlgili Gelişme

Arkadaşlar selamlar,
Forum Ankara AVM ve Semerkant Kültür Merkezi yanında otoban kenarında bulunan arsalar 1.derece sit alanı olarak gözüküyor şahsıma ait 1,5 dönüm arazi mevcut. 2 hafta önce ise e-devlet üzerinden Sayın Cumhurbaşkanına Yazın portalından konuyu ilettim ve geri dönüş sağladılar.
Bahsettiğim araziler 1.derece sit alanından 3.derece sit alanı çekilmiş ve imar çalışması başlatacaklarmış.
Bu mail üzerine telefon ile arayıp teyit aldım.
Gönderdikleri mail'i fotoğraf olarak paylaşıyorum.
Bilgilerinize sunarım.

(+)

egosiesta
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 17:54
Projeler

Arkadaslar daha once bahsettigim bulvarda yapilan proje ile ilgili mutayitle gorustum. Proyeyi paylasma konusunda izin aldim. Aksam paylasacagim . Mukenmel bir proje.

Kamu haçıl
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 20:31
Sit alanı

Sayın Emin koyuncu. Nereye kadar sit alanı ilan edilmiş. Ayrıca 1. Derece ile 3. Derecenin farkı ney? Teşekkürler

Senol 50
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 21:48

Sayin Ovacikli 2
2017 Augustos Ayin´da yanilmiyorsam sizin Parselin tam yani, komsu Parselde üc blok Inssat Temeli Atilmisti,Ismini tam hatirlamiyorum su anda 3-4 katta Kadar gelmeleri lazim bizzat oturup bekcisi ile sohpet ettik cünki benim Arsada sizin biraz ilerinizde 91767 /4 te ama 91758 icin bir sey diyemiyecegim yanlis biliyorsam düzeltin ama orasi kamuarsasi olarak görünüyor

Güllüay
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:01

Bulvarda 91854/1 parselde hala bir proje yok mu bilen var mı.bulvara girişte ilk opetin karşısı oluyor.

sayfa 470
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet