Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1194
Deniz Zeybek
2 ay önce - Prş 24 Ksm 2022, 15:27

Haçılda yapılaşma olsun diye yapılmadı ki

Cetin31
2 ay önce - Prş 24 Ksm 2022, 15:33

Senelerdir vergi ödediğimiz imarlı arsalarımız için neden belediye çalışma yapmakta zorlanıyor anlamış değilim.
Şehitlik anıtı olsun gurur duyarız ama, bizleri de enayi yerine koyarak görmezden gelenlere de sus pus olamayız.
Keçiören belediyesi sabahları çiçek böcek koklayarak gezmeyi bırakıp, biraz da yapılaşmayı bekleyen bölgelerin sorunlarını çözmeye çalışsalar daha iyi olmaz mı?

Deniz Zeybek
2 ay önce - Prş 24 Ksm 2022, 15:34

Orası çok doğru.

Ama bu tip şeyler de yapılsın.

Yapılaşma, daha çok yargıya takılmış durumda. Tabi bu noktaya (kötü yere) getiren de belediye.

Deniz Zeybek
2 ay önce - Prş 24 Ksm 2022, 15:59

Bence çok güzel olmuş

Tüm fotoğraflar

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=180265

Deniz Zeybek
2 ay önce - Prş 24 Ksm 2022, 17:00

Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik (TÜMAŞ) ve ARUP ile sözleşme imzaladı. 12 aylık proje hazırlama süresinin ardından inşaatlara başlanması öngörülüyor.

Tam da yerel seçime getirdi

Amigoo
2 ay önce - Prş 24 Ksm 2022, 17:24

Deniz hocam yereldede geneldede öyle olmuyo mu en basit örnegi eyt seçimi kaybetsem hadi olmucak yok öyle 2 maas denildikten sonra niye gecen sene degilde ocakta geliyo seçimden dolayı cok şükür eyt bitiyo niye geçen sene degilde 2023 ocakta

Deniz Zeybek
2 ay önce - Prş 24 Ksm 2022, 17:25

Yerelde de oluyor iktidarlarda da.
Yapılsın da.
Sözde kalmazsa iyi.

Millet İttifakı Eyt vaadi vermese iktidar yapmayacaktı. Bekara karı boşamak olayı da var.

Deniz Zeybek
2 ay önce - Cum 25 Ksm 2022, 21:41

Türkiye’nin ilk Şehit Öğretmenler Anıtı Keçiören’de açıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile Keçiören Belediyesinin iş birliğinde Keçiören Yükseltepe Mahallesi`ne Türkiye’de bir ilk olarak inşa edilen ‘Öğretmen Hatıra Ormanı ve Şehit Öğretmenler Anıtı’ 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde açıldı. Açılış Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki, Ankara Valisi Vasip Şahin, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, MHP Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, Keçiören Kaymakamı Mehmet Akçay ve AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan ve 81 ilin temsilcisi öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve Ankara Valisi Vasip Şahin açılışta yaptıkları konuşmada şehit öğretmenleri rahmet ve minnetle yâd ettiklerini dile getirerek anıtın yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Anıtın yapılmasına büyük destek veren Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok açılışın ardından yaptığı açıklamada, şehit öğretmenlere karşı vefalarının gereği olarak devasa bir hatıra ormanı ve anıt inşa ettiklerini belirterek şunları söyledi:

“24 Kasım’da şehit öğretmenlerimize karşı bir nebze de olsa vefamızın gereği olarak Keçiören’imizde Milli Eğitim Bakanlığımızın ve belediyemizin iş birliğinde Öğretmen Hatıra Ormanı ve Şehit Öğretmenler Anıtı’mızın açılışını yaptık. Öğretmenlerimizin isimlerinin bulunduğu anıtımızı 344 dönümlük arazi üzerine inşa ettik. Bugün ağaç dikimi yaparak şehitlerimizin ruhlarına dualarımızı okuduk. Şehitlerimize çok şey borçluyuz. Vatan minnettar şehitlerimize… Şehit ailelerimize de minnettarız. Şehit ailelerimize ne yapsak borcumuzu ödeyemeyiz. Türk milleti varlığını şehitlerimize, yiğitlerimize ve kahramanlarımıza borçludur. Vatan, şehit ve gazilerimize minnettardır. Milli Eğitim Bakanlığımıza, Tarım ve Orman Bakanlığımıza, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımıza, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Burada aynı zamanda 344 dönümlük büyük bir orman ve rekreasyon alanını şehrimize, Başkent’imize ve Keçiören’imize kazandırmış olduk. Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

Anıtta, Kurtuluş Savaşı`ndan günümüze kadar şehit olan birçok öğretmeni temsil eden anıt mezarlar yer alıyor. Çevre düzenleme ve rekreasyon çalışmaları Keçiören Belediyesi tarafından yapılan 344 bin metrekare (334 dönüm) alana kurulu anıta 210 bin adet de fidan dikildi. Anıt, Türkiye`nin ilk Şehit Öğretmenler Anıtı olma özelliği ile ziyaretçilerini misafir edecek.

Deniz Zeybek
2 ay önce - Cum 25 Ksm 2022, 21:54

Bu alana gidebilmek için gerekli yollar ile ilgili bugün çok sayıda girişimde bulundum.

Yanıtları gelenleri burada paylaşacağım.

1 - ) Northland'ın içinden geçip eski bir köprüyle Çevre Yolu üstüne giden yol için Ankara Büyükşehir Belediyesine Cimer aracılığıyla asfalt atılması başvurusunda bulundum.

2 - ) Northland'ın içinden geçip eski bir köprüyle Çevre Yolu üstüne giden yol için Keçiören Belediyesine resmi sayfa aracılığıyla asfalt atılması başvurusunda bulundum.

3 - ) 50 metrelik protokol yoluna asfalt atılması için Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünü arayıp beni geri aramaları için not bıraktım. Aramazlarsa mesajla bilgilendireceklermiş.

4 - ) Ulaştırma Bakanlığı e-posta adresine konuyu özetleyen bir yazı yazarak asfalt ve çevre düzenlemesi talebinde bulundum.

5 - ) Karayolları 4.Bölge Müdürlüğünü aradım ve konuyu izah ettim.

6 - ) Milli Eğitim Bakanı Sayın Mahmut Özer'e ve Milli Eğitim Bakanlığı merkezine ulaştırılmak üzere bir mektup hazırladım. (Pazartesi günü yollayacağım)

7 - ) Ankara Valiliğine dilekçe hazırladım. (Pazartesi günü ulaşması için uğraşacağım)

8 - ) Parti ilçe başkanına sosyal medyadan konuyu izah edip gündeme getirmesini talep ettim.

asaskan
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 23:11

Deniz zeybek kardeşim bu fedakarca girisimlerinizi taktirde karşılıyor Kuzey yildizinda oturan ikamet edenlerinde 50 m yolun asfatlanmasi ve Yakacık Kuzey yıldızının gelişimi için gerekli mercilere müracaat etmelerini bekliyoruz ben bizzat Mansur Yavaş bizzat mail ve dilekçeyle muracat ederek hurdacılar dan çetin yapı yanına kadar asfalt atılma çalışmasına ben vesile oldum siyasileri sıkıştırmak lazım hele seçim zamanı yapmayacaklari şey yoktur yeterki birlik ve beraberce olunarak gerekli tepkiler gösterilsin Yakacık Kuzey yıldızına hizmet gitmiyor köy görünümü devam ediyor bu durumda buralar kurtarılmalı.

sayfa 1194
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet