Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1161
Levent Safa
2 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 11:00
Yukarı haçıl

2850 TL diyor ilanlara bakmış ortalaması bu diyor.

ati66
2 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 12:10
Ovacık

Etlik şehir hastanesi de açıldı artık. İnşallah ovacık için güzel etkileri olur.

Deniz Zeybek
2 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 12:17

2000 liraya da ilan var, bekliyor.
Kaça satıldığı mühim

Levent Safa
2 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 12:35
Yukarı haçıl

İlan var ama öyle bir yer yok orası değilde şuradan verelime gidiyor durum...

Hüseyin 1234
2 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 13:06

Sahte ilan cok ilan veriyorlar satildi diyorlar baska bolgeden verelim diyenler var.

Deniz Zeybek
2 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 13:17

1049584275 sahte mi mesela
Gelin gösterelim burayı diyor.

Levent Safa
2 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 15:02
Yukarı haçıl

Deniz zeybek aradınızmı dediğiniz ilanı, kooperatif hissesi olabilir, ortakları sıkıntılı tipler olabilir, uyuz Bi küçük müteahhit girmiştir VS...

Deniz Zeybek
2 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 21:37

İlan doğru. Burada her parselde ortak çok. Kooperatif değil, konut arsası.
Cüzi pazarlık da var. Satış olmuyor millet beklemede. Bizim de yer var. Keşke o paraları etse.

Benim bildiğim ilanlar yüksek ama o fiyatlara satılmıyor. İnşaat ruhsatı açık olan aşağı haçıl satılıyor

Levent Safa
1 ay önce - Prş 29 Eyl 2022, 07:53
Yukarı haçıl

İlanda sıkıntı yok zaten, aradığında kooperatiften alıyorsun arsayı buranın ortalaması şu an için 2500-2700 TL arasıdır.

ufuk06
1 ay önce - Prş 29 Eyl 2022, 08:25

Merhabalar,

Bu aralar yoğun bir şekilde Çorum caddesinin opete yakın kısmında kanalizasyon altyapısının döşenmesi çalışması sürüyor. Ayrıca yükseltepe konutları çevresindeki caddeler yoğun bir şekilde 3-4 gece gündüz süren çalışmalarla asfaltları tamamlandı. Büyükşehir’i gerçekten tebrik ettim. Burada Mansur Yavaş çok eleştiriliyor görüyorum. Özellikle de 50 metrelik bulvar konusunda yerden yere vuruluyor.

Yani şahsen bölgede yaşayan birisi olarak ve çokça çubuğa giden de birisi olarak bu 50 metrelik bulvar bölge için şarttır diyemiyorum. Zaten bulvar için burada feryat figan yazanların da ne hikmetse ulaşım için değil bölgedeki arsam değerlensin diye yazanlar olduğunu da görüyorum.

Yani ülkenin böylesine dip fakirlikten geçtiği, enflasyonun yüzde 200 lere vurduğu, devletin dahi müteahhit bulmakta zorlandığı ve kaynakların kısıtlandığı şu günlerde kaynakların verimli kullanılması adına bu projenin daha sonralara sarkıtılmasında bir beis görmüyorum.

50 metrelik bulvar konusunda yerden yere vuranlar ivedik Polatlı içme suyu projesi gibi başlamasından bu yana maliyetlerin de 4 kat arttığı dev projeden bahsetmiyorlar. Ki bu proje Ankara’daki kesinlikle en önemli ve kritik projelerden.

50 metrelik bulvar konusunda yine feryat figan edenler hala daha Keçiören metrosunun üstelik de bakanlık tarafından bitirilip açılamaması konusunda ses çıkaramıyorlar. Şuanda Keçiören’de çalışan metro işte sesinizi çıkarmayın açtık diye halkın kandırıldığı aktarma metro hattı. Esas Keçiören metrosu açıldığında Keçiörendeki otobüslerin metro hattına aktarma seferleri düzenlediği hat olacak. Şuanda çalışan metronun ana işlevi olacak Kızılay durağı olmadığı için Keçiören’de hiçbir otobüs metroya aktarma yapmıyor.

Halka verilen yardımlara gelirsek. Şuanda 58 milyon nüfustaki YETİŞKİN Türk halkının yüzde 68 inin toplam serveti 10 bin doların altında. Yani herkes burada 50 metrelik bulvarı eleştirenler gibi arsa sahibi değil. Bu da demek oluyor ki bu insanlar sadece kendilerini doyurmayla yaşayabiliyorlar.

Böylesine dip fakirliğin olduğu, halkın açlıkla sınandığı, enflasyonun yüzde 200 lere çıktığı ve dünyada en çok enflasyon yaşanan top 5te olduğumuzu gördüğümüz halde halka yapılan yardımları eleştirmeden önce elinizi vicdanınıza koyun derim.

Aşağıda Çorum caddesinin otobana yakın taraflarında yapılan çalışma bölgesinin fotosunu veriyorum. Resimde kanalizasyon büzlerini görebilirsiniz.

Sağlıcakla.

(+)

sayfa 1161
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet