Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1135
Amigoo
3 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 14:36
Kutlay06

Hocam melih gökcegi ne mansur nede halk yedi seçilmiş baslanı görevden alan insan yedi benim bildigim yanlıs hatırlamıyosam sn cumhurbaskanı görevden aldı yerine tunayı atadı seçimdede aday göstermedi

Deniz Zeybek
3 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 14:54

Mansur Bey'in imar ile, asfalt ile, şehirleşme veya park bahçe projeleriyle işi yok. Bazı kesimlere her ay belli bir para ödeyim yeter diyor. Memur olarak ve yardım almayan biri olarak benim ne suçum var bilmiyorum. Vergisini ödeyen bir vatandaş olarak hakkımı istiyorum. Vergimin karşılığını almak istiyorum.

asaskan11
3 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 16:10
50 m yol asfaltlanmalı

Mansur yavaşa bu bölge anlatılmalı mailler atılmalı cimer aracılığıyla atılmalı 50 m yolu oranın işlek olmadığı aciliyetinin olmadığı söyleniyor oda inanıyor ben bizzat yazdım oraların işlek olmadığ cevabı dönüldü kalkıp gelip oraları inceleyip yerinden görmüyor gelse görse oranın köy gibi kaldığını belki der buralara bir bakın ama nerede o vizyon nerede o ufuk Melih gökçeği ankara daha çok arar zaten başarılı belediye başkanları melih gökçek ve kadir topbaşın görevden alınması AK partiye olumsuz yansıdı bu iki insan en başarılı ve mütevazi insanlardı...

Deniz Zeybek
3 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 16:23

Bir şehrin belediye başkanına mı anlatacağız.
Dilekçeler var, okunmuyor mu. Gazeteler var, Ankara eklerinde hep bu yoldan bahsedildi. Her ilçenin fen işleri sorumlusu var. Fen işleri müdürleri var. Belediye başkanı bunlara yetki vermiyor mu, bunlarla toplantı yapmıyor mu, görüşleri dinlemiyor mu, vatandaşa kulak vermiyor mu ? Eğer bunları yapmıyorsa koltuk işgaline girer. Mansur Bey'in bu yolu bilmediğine inanmıyorum.

asaskan11
3 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 16:42
YAKACIK KUZEY YILDIZ ÜVEY EVLATMI???

Yakacık kuzey yıldızı mky çetin yapı 256 vb. konutları ve diğer konutlar 50 metrelik yol asfaltlansa oralar canlanır köy görünümünden kurtulur çetin yapda yaşam başlıyor her dairede 4 er kişi oturacağını düşünsek en az 1000 kişi orada yaşayacak bunu mansur nasıl görmez nasıl duymaz anlayamıyorum.. ama ardakiler yoğun bir şekilde iletişime geçerek 50 metre yolun biran önce asfaltlanmasını sağlamalılar. .birlikte kuvvet doğar.

Deniz Zeybek
3 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 18:59

Dün akşam sordum ama cevap gelmedi. Uzak da olsa bugün uğrayım dedim. Dönüşte yağmura yakalandım. Çalışma yarım kalmış. Bugün mü bıraktılar bilmiyorum. Yol delik deşik. Taş, kum, çukur, tümsek, çamur ve daha ne ararsan var. Keşke hiç çalışma olmasaymış. Yol genişlemek yerine daha daralmış. Asfalt bulup ilerleyebilmek için aracı dans ettirmek zorundasın. Yenimahalle tarafında inşaatları su basmış. Geçmiş olsun.

Deniz Zeybek
3 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 21:09

Cumhurbaşkanı, az önce Ankara'da 2.Şehir Hastanesi'nin önümüzdeki ay açılacağını söyledi. Trafik yoğunluğunu düşünemiyorum. Belediye bu konuda hazır mı acaba.

Kutlay06
3 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 23:23

Alıntı:
Çalışma yarım kalmış. Bugün mü bıraktılar bilmiyorum. Yol delik deşik. Taş, kum, çukur, tümsek, çamur ve daha ne ararsan var. Keşke hiç çalışma olmasaymış. Yol genişlemek yerine daha daralmış. Asfalt bulup ilerleyebilmek için aracı dans ettirmek zorundasın. Yenimahalle tarafında inşaatları su basmış. Geçmiş olsun.

Mansur Yavaş'ın çalışmasına, iş yapmasına gerek yok, öyle bir vizyonuda yok. Mansur Yavaş projesi olduğu için veya karizması olduğu için Ankara'da seçimi kazanmadı, Tayyip Erdoğan nefreti sayesinde, PKK'nın bile oy vermesi sebebiyle seçimi kazandı.

Mansur Yavaş'tan iş yapmasını beklemek, tekeden süt çıkarmakla eş değer. Mansur Yavaş kim proje kim, iş yapmak kim? Bazıları Mansur Yavaş'a mesaj atalım, baskı yapalım, anlatalım gibi şeyler yazmış. Mansur Yavaş'a hiç bir şey anlatamazsınız, adamın milyonlarca mankurt sürüsü var, yandaşı, yalakası var, kim takar Ovacık'ı, kim takar Yakacık'ı. Ovacık'ta 10 bin kişi varmış, Yakacık'ta 5 bin kişi varmış. Milyonlarca şakşakcısı olan bir adamın Yakacık, Ovacık umurunda mı sanıyorsunuz. Mansur Yavaş, parasını aldığı yolu bile yapmıyor, kime ne anlatıyorsunuz? Göz boyama ile, Melih Gökçek diyerek, Ankapark, Dinazor diyerek üç buçuk sene geçti, kalan bir buçuk sene de göz boyama ile geçecek.

Vereceği cevabı ezberledik, önümüz zaten kış, hava şartları müsait değil, hava şartları müsait olunca asfalt programımıza alacağız diyecek.

Deniz Zeybek
3 ay önce - Sal 16 Ağu 2022, 09:04

Siyaset veya parti konuşacak pozisyonda değilim. İsim olarak bakarsak Mansur Yavaş belediye başkanlığı yapacak bir yapıda değil. Proje üretelim, şehir imar edilsin, kalkınsın, asfalt atılmayan yer kalmasın, arsalar para etsin, binalar dikilsin, park bahçe yapalım insanlar dolaşsın eğlensin düşüncesinde değil. Siyasetçi olması kendi tercihi ama ben pek başarılı bulmuyorum. Yüksek ihtimalle de Cumhurbaşkanlığı düşünüyor. Olursa da Ahmet Necdet Sezer tarzında bir yönetim sergiler. Ev ile çalışma ofisi arasında gelir gider. Biz daha çok bölge nasıl kalkınır derdine düşelim

asaskan11
3 ay önce - Sal 16 Ağu 2022, 11:01
50 METRELİK YOL ASFALTLANMALI YAKACIK KUZEY YILDIZI..KÖY GÖRÜNÜMÜNDE KURTULMALI....

T.C.
ANKARA BÜYÜKŞEHİR
BELEDİYE MECLİSİ

Karar No: 2612 16.12.2021

K A R A R

Esenboğa Havalimanı ile Yenimahalle İlçesi’ni birbirine bağlayan bulvardaki çalışmaların tamamlanmasına ilişkin Altyapı Hizmetleri Komisyonunun 30.11.2021 tarihli ve 106 sayılı Raporu Belediye Meclisinin 16.12.2021 tarihli toplantısında okundu.

Konu üzerinde yapılan görüşmelerden sonra; Esenboğa Havalimanı ile Yenimahalle İlçesini birbirine bağlayan bulvardaki alt yapı ve asfalt çalışmalarının tamamlanmasına ilişkin Altyapı Hizmetleri Komisyonu Raporu oylanarak oybirliği ile kabul edildi.

Fatih ÜNAL
Meclis 1. Başkan V. Harun ÖZTÜRK
Divan Katibi Naci BAYANLI
Divan Katibi

T.C.
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ
Altyapı Hizmetleri Komisyonu Raporu

Rapor No: 106 30.11.2021

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ BAŞKANLIĞINA

Esenboğa Havalimanı ile Yenimahalle İlçesini birbirine bağlayan bulvardaki çalışmaların tamamlanmasına ilişkin Büyükşehir Belediye Meclisimizin 08.11.2021 tarih ve 10. gündem maddesi olarak komisyonumuza havale edilen dosya incelendi.

Üye Fatih ÜNAL’ın verdiği önergede; Esenboğa Havalimanı ile Yenimahalle İlçesini birbirine bağlayan bulvardaki çalışmaların tamamlanmasının istenildiği;

Komisyonumuzca yapılan incelemeler neticesinde; Esenboğa Havalimanı ile Yenimahalle İlçesini birbirine bağlayan bulvardaki alt yapı ve asfalt çalışmalarının tamamlanması komisyonumuzca uygun görülmüştür.

Raporumuz Büyükşehir Belediye Meclisinin onayına arz olunur.

Zekayi KAYA
Komisyon Başkanı Mümtaz DEĞER
Başkan Vekili Burhan DEMİRBAŞ
Üye
Enes ERÇOBAN
Üye Hüsamettin ÜNSAL
Üye Mustafa ÜNVER
Üye
Ercan ŞİMŞEK
Üye Adem Barış AŞKIN
Üye Mustafa ESKİ
Üye

ABB MECLİSİNİN ALDIĞI KARARI UYGULAMAYAN VE KİNDİSİYLE ÇELİŞEN BİR BELEDİYE BAŞKANI 50 METRELİK YOLUN ASFALTLAMA KARAR MECLİSTE KABUL EDİLDİĞİ HALDE ASFALT ATILMIYOR BU NASIL İŞ ANLAŞILMIYOR ATMAYACAKSAN NEDEN MECLİSİNDE KARAR ALIYORSUN ASFALTLAYACAKSAN ALINAN KARARI NEDEN UYGULAMIYORSUN ARKADAŞ....BU İŞLER VİZYON İŞİ ARKADAŞLAR MANSUR YAVAŞ BU İŞİ BİLMİYOR VARSA YOKSA BAĞLICA SİNCAN TARAFI ÇANKAYA TARAFINA ÇALIŞMA YAPILIYOR OYSA BELEDİYE BAŞKANI BÜTÜNCÜL OLMALI...GERÇİ 3.5 SENEDE ANKARAYA NE YAPTI BİRTANE ELLLE TUTULUR ESERİNİ GÖSTERİN DESEM BİRTANE DAHİ YOK ...BUNDAN NE BEKLENİR ARKADAŞLAR.....

sayfa 1135
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet