Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 31
Misafir fee

1 yıl önce - Pts 02 Tem 2018, 16:36

forum ismi vermek doğru olmaz. admine saygısızlık olur. neredey duydunuz ? metro çalışması için ben de bişiler duydum ama somut bir bilgiye sahip değilim. olursa eğer muhtemelen piyalepaşa caminin oraya olur belki. yada polatın projesiyle bütünleşik olabilir. ama olacaksa resmi bilgi şart. bilen paylaşırsa güzel olur.

Misafir b05

1 yıl önce - Çrş 04 Tem 2018, 02:44

Şişhane-Seyrantepe Metro Hattının Güzergahı Belli Oldu

Şişhane Seyrantepe metro hattı güzergahı şöyle;

1. Şişli Etfal
2. Seyrantepe
3. Sultan Selim
4. Galataderesi
5. Çağlayan
6. Perpa
7. Okmeydanı
8. Piyalepaşa
9. Kasımpaşa
10. Şişhane

Yapımı devam eden Piyalepaşa İstanbul Projesinin önünden geçecek metro hattı resmileşti ve ilan edildi. Hayırlı olsun.

Misafir 98a

1 yıl önce - Çrş 04 Tem 2018, 23:12

Piyalepaşa projesinin önünden geçme şansı yok bence çünkü alan yok belki biraz daha dolapdereye doğru bi durak konup,zorlu center'daki gibi yeraltı yürüme mesafesini polat kendi imkanlarıyla projenin içerisine ilave edecektir diye düşünüyorum...bilgi için teşekkürler

Misafir 8de

1 yıl önce - Cmt 07 Tem 2018, 20:22

piyalepaşa duragı muhtemelen piyalepaşa camii yada polatın karşısındaki boş alan olur , kasımpaşa duragı ise orduevi yada sahil olur

Misafir aeb

1 yıl önce - Cmt 07 Tem 2018, 22:53

ben de piyalepaşaş caminin oralara bi yere olur alttan tünel geçişi verirler piyalepaşa istanbul projesine diye düşünüyorum. bir de projenin otel ofis bloğunun olduğu yer feriköy mezarlığına doğru dayanıyor görsellerde fakat şuan orda hala gecekondular var. oradaki süreç ne durumda?

Misafir 031

1 yıl önce - Pzr 08 Tem 2018, 16:31

Peki bu metro'nun başlama ve bitiş tarihi hakkında herhangi bir bilgiye ulaşamadım,tarihleri bellimi acaba...teşekkürler

Misafir aeb

1 yıl önce - Pzr 08 Tem 2018, 16:54

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/ekonomi/552790.aspx

Misafir 031

1 yıl önce - Pzr 08 Tem 2018, 22:52

Teşekkürler...

Misafir 1d9

1 yıl önce - Çrş 11 Tem 2018, 14:57

Bittimi proje teslim edildi mi?

Misafir fc2

1 yıl önce - Pzr 15 Tem 2018, 19:23

internette birinci etabın bazı bloklarını teslim etmeye başladıklarına dair bir haber görmüştüm. ama oturum başladı mı 2. elde satışlar kiralamalar başladı mı bilmiyorum. Web sayfalarında fiyatlara ortalama 100 bin tl zam yapmışlar. ne kadar reeldir ne kadar satış var o konu hakkında da bilgim yok. sorulduğunda %60 satış yaptık diyorlar. Proje çok merkezi bi yerde olmasına rağmen otobüs ve dolmuş dışında halihazırda metro yok. bir an önce gelmesi lazım. projede ringler olacakmış. beyoğluna metrobüse falan. o da yönetimin bu işi nasıl yapacağına bağlı. geçen gün piyalepaşa projesinden dolapdereye doğru çıktım. benesta ofton soul ilerisindeki yargıcı binası bilgi üni derken o bölge aşırı kaliteli ve güzel bir hat haline geliyor. bu hızda devam ederse 5 -10 sene içinde bambaşka bi yerle karşı karşıya kalabiliriz. son zamanlarda beni heyecanlandıran bir bölge.

sayfa 31
« önceki   123 ... 30313233   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet