Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Piyalepaşa İstanbul Projesi (Polat İnşaat) Kentsel Dönüşüm
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 27
Misafir 66b

6 ay önce - Cmt 27 May 2017, 00:28

Projenin emsalleri yapmış bitirmiş teslim etmiş sen hala ilerde bulamayacağını zannet!!

Misafir 95c

6 ay önce - Cmt 27 May 2017, 17:39

Okmeydanı tamamen yıkılıp yeniden yapılcak yan piyalepaşa bulvarının bir tarafı tamamen yıkılıyor ve şanzalize gibi yeniden inşa ediliyor. diğer tarafı hacıüsrev tarafıda aynı şekilde beyoğluna kadar yıkılıp yeniden yapılıyor. alt tarafta haliçport başlayacak. galataport zaten başladı. bugün 800-900e büyük paralar diyerek almadığınız evler gerçekten yüzde yüz pirim yapacak. ayrıca parası yetmeyen gidip esenyurttan 200 bine ev alabilir. ama beyoğlunun göbeğinde rakamlar bu. kimse kimseye zorla ev satmıyor.

bu da dönüşümün linkii http://reklam_link.com/okmeydani-kentsel-donusuml ...cak/533251

Misafir d16

6 ay önce - Pzr 04 Hzr 2017, 18:30

Fiyatlar geri gelmeye başlamış,bakalım proje bitiminde %100 prime nasıl ulaşılacak bu piyasada...

Misafir bc7

6 ay önce - Pts 05 Hzr 2017, 14:24

Kesinlikle fiyatları geri çekiyorlar. Sürekli kampanya yapıyorlar. erken alanlara yazık

Misafir 95c

6 ay önce - Prş 08 Hzr 2017, 17:04

BEn fiyatıngeri çekildiğini görmedim. yapılan kampanya iki blok için ve sınırlı sayıda daire için geçerli ve o bloklar arsa sahiplerinin olduğu blokta satılıyor. geri çekilme dediğiniz de 750 bin tl den başlayan 1+1 olarak belirtilmiş. fakat residence bloğunda hala en düşük 1.083 milyon tl fiyatlar yazılmış. ayrıca kaç tane proje de fiyatlar web sitesinde açık açık yazılıyor? kimse kolay kolay fiyat listesini yayınlamaz sitesinde. öyle ki bir çok projenin satış ofisinde şişirilmiş balon fiyatları önünüze koyup arkasından yüzde 25 indirim yaparak sana kazandırdığını zannettiriyor. 4 defa farklı zamanlarda polat satış ofisine gidip bilgi aldım. tamamen peşin alımlarda teklifleri hiç yüzde 10 indirim oranını geçmediler. ben daha önce bu kadar açık şeffaf bi proje görmedim. ayrıca beyoğlunda aslanlar gibi proje alıyosun. projenin arkası komple dönüşüme girmiş. sineması tiyatrosu sanat galerileri starbucksı oteli ofisi spor tesisleri 5 yıldızlı otel konsepti olan kaç proje var. şehrin en kıymetli lokasyonunda bi proje. başak şehirde ki esen yurttaki projelerde satılan 1+1 lere 700 bin isterlerken normal de beyoğlunda polatın yaptığı süper lüks konseptli proje mi pahalı geldi. şaşırtıcı dengesiz ve komik çıkarımlar yapmak yerine matematik ve lokasyon karşılaştırması yaparak yorum yazmak daha sağlıklı olur!

Misafir ec5

6 ay önce - Prş 08 Hzr 2017, 17:20

Gülmeye devam et 750 ye gecekondu bulamayacaksın ilerde. Üst düzey bir projede 750 bin hiçbir şey değil. 2 kişi rahatlıkla yaşar.

========================

Fazla değil, 3-4 sene sonra sizler gülmeye başlayacaksınız. Piyasa aşırı derecede şişmeye başladı. İhtiyaç fazlası olmaya başladı artık bu projeler. Başlayalı ne kadar zaman oldu, hala satılık evlerin olması talep olmadığını gösterir, talep olmayan şeyin de fiyatı yükselmez.

Misafir 50d

6 ay önce - Prş 08 Hzr 2017, 19:00

hafızaları tazelemekte fayda var. 20 sene önce beylikdüzü tamamen boş arazi tarlaydı. evler para etmezdi. hatta beylikdüzünden ev aldım diyenlerle dalga geçilirdi. şimdi bir tane boş yer kalmadı. insanlar beylikdüzünde ev sahibi olmak için sıfır projelere çantalarca para döküyorlar. daha düne kadar başakşehir, kayaşehir diye bir yer yoktu. ama bey oğlu hep vardı. bizans dönemine osmanlı dönemine ev sahipliği yapmış tarihi bir bölgeden bahsediyoruz. ve bu bölge nişantaşına, istiklal caddesine, çağlayan ve mecidiyeköye, altında haliçe ve üstten kabataş tüneline sadece 2 şer dakikalık mesafeye sahip. Bir projeyi lokasyon satar derler fakat bu projede lokasyon en basit opsiyon. Lokasyon zaten olabilecek en iyi noktada, bunun yanı sıra polat kalitesi var, gs li futbolcuların ev alıp kendi oturacağı komşularının ünlü kişilerden oluşan bi proje. hadi bunu boşverelim. projenin içierisinde açık alışveriş caddesi var. bildiğin sıfırdan mahalle inşaa ediliyor. unutmayın gaziosmanpaşa da avrupa konutları yapılırken orası içinde ''burdan ev mi alınır'' deniyordu. ama muhteşem pirim yaptı. bu proje ise beyoğlunda olmasına rağmen gop bölgesi, bdüzü bölgesi fiyatlarına satılıyo. bittiğinde hep beraber izleriz ne olduğunu. ayrıca dolar 3.96 dan geri döndü 3.50 lerde sürünüyo, altın desen ne olacağı belli değil. BORSA şuan en yüksek zirvesinde anlayan devam etsin anlamayana en büyük kumardır. banka faizleri yüzde 12 -13 bandında geziyo yani enflasyon oranında olduğu için faizine hiç dokunmaz biriktirsen bile enflasyon karşısında kara geçemiyosun. fakat tek bir yer söyleyin istanbul da olsun ve zarar ettirsin. bölgesel sorunalrdan ve belli sebeplerden fiyatlarda gevşemeler duraklamalar olabilir fakat asla yerinde saymaz. zamanla görürüz.

Misafir e47

6 ay önce - Prş 08 Hzr 2017, 22:42

Benim anlamadığım arsa sahiplerinin bulunduğu bina projeden ayrı bir yerdemiki veya düşük kalitedemiki fiyatı projeden ucuz olsun??hayır herşeyi proje ile aynı! Ayrıca yatırım için alan bakarmı binada kim yaşıyo? Projenin en ucuz dairesine göre kıyaslar ve alır! Şuan max %10 indirim var ise şuan 650 ye 1+1 alırsın oda projenin lansman fiyatlarına denk gelir! Demekki yaklaşık 2 yıl geçmesine rağmen fiyat aynı!!! Prim yapar orası kesin 10 yıl beklesen beyoğlundaki değil dağdaki tarlada prim yapar! algı yönetimi yapmayalım lütfen!

Misafir 7e1

6 ay önce - Prş 08 Hzr 2017, 23:57

İyi de lansman döneminde de yüzde on yapılıyosa göreceli bi artış var demektir. Matematiğiniz yok sanırım. Her blok aynı değil. Malzeme kalitesinden loby hizmetlerine kadar frklı. Ayrıca galiba m2 ölçülerine bakmadınız. Mesela 750 ye satılan 1+1 konut bloğunda ve 60 m2 fakat residence bloğunda satılan 80 m2 ve beş yıldızlı otel konseptinde. Girişi hizmetleri vs farklı diğer bloklardan. Bunlrın dışına benim aklıma takılan prim yapmasından ziyade başka bişi var. O da güvenlik. O dükkanlar avm caddeai çevreseki çingenelerin ve suriyelilerin baskısından nasıl rahat edip iş yapcak? O konuda ki durum nedir?

Misafir 95c

6 ay önce - Cum 09 Hzr 2017, 17:37

güvenlikte sıkıntı olacağını sanmıyorum. ama orda yaşayanlar daha iyi bilir.

sayfa 27
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet