Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Türkiye'de üretilen araçlar
« önceki   123 ... 666768697071   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 67
Misafir 81c

3 yıl önce - Pts 08 Arl 2014, 02:02

bizde işcilikten çok çalma var ,acaba üretilen malın neresinden çalarsam daha ucuza mal ederim .örnegin tofaş diye adlandırdıgınız o teneke parçalarına türk malı deyip para veriliyo neden parçası ucuz .haklılar bence kıyas yapmak gerekirse aleminyum yada çelikmi pahalı yok tenekemi .bu kafayla gidersek bizden hiç bişey olmaz .

avsarkilici
2 yıl önce - Prş 12 Mar 2015, 14:42

Yollarda Volkswagen Bmw vesaire gorduğum zaman arabami uzerlerine suresim geliyor resmen. Adamin Turkiyede dikili taşi yok bizim millet kul köle bu Almanlara. Her turlu pislik bunlarin altindan cikiyor biz hala ustun Alman teknolojisi, Alman kalitesi diye adamlari goklere cikarip, ekonomisini doyurma ezikliğini gosteriyoruz. Cok gzl İsrail mallarini boykot ediyoruz neden peki Alman mallarini boykot etmiyoruz?

cihan17
2 yıl önce - Prş 12 Mar 2015, 14:48

avsarkilici bence çok yanlış düşünüyorsun.
benim 2 önceki arabam fiat sienaydı ve çok güvensizdi,frene bastım diye araç kontrolden çıktı azdaha çoluk çocuk ölüyorduk. araba resmen tenekeydi,şindi ford var ve araç okadar sağlam bir okadar da güvenli hatta benim hatalarımı bile düzeltiyor,çok keskin bir viraja yağmurda biraz hızlı girmiştim hemen güvenlik sistemleri devreye girip aracı toparladı.
şindi bunu almanlar yapıyorsa da israilliler yapıyorsada alırım.aynısını türkler yapsın ozaman onu alalım.

avsarkilici
2 yıl önce - Prş 12 Mar 2015, 15:04

İnsanlar biraz secici olmali bu konuda. Renault'un, Ford'un pekala ust duzey guvenli arabalari var. Passat alma Latitude al focus al. Git Fiat Albea al demiyorumki. Toyota corolla avensis al, Hyundai al. Ama Alman alma.

Almanlarin Turkiye politikasini elestiren Bnd nin dinlemesine saydiranlarin bircogunun altinda Alman arabasi vardir.

Sözün özü nefret ediyorum fahiş fiyatlarla satilip, haketmedigi kazanclar elde eden Alman arabalarindan. Ozellikli volkswagen.

altay_tr
2 yıl önce - Prş 12 Mar 2015, 15:06

tr'de üretilen ford, fiat Toyotonun yerlilik oranı yüzde 60-70 civarı. hisselerinin yarısı daa Türk menşeli

ilker22
2 yıl önce - Prş 12 Mar 2015, 15:32

Alıntı:
Sözün özü nefret ediyorum fahiş fiyatlarla satilip, haketmedigi kazanclar elde eden Alman arabalarindan. Ozellikli volkswagen.

Bence VW gene fiyatları aşağıda tutuyor

Golf 1.2 Tsi Comfortline ile

Peugeot yeni308 1.2 puretech active ı bir kıyasla istersen

308 neredeyse golf ile aynı ama Golf 5000 tl daha ucuz (Netteki fiyatına bakmayın VW Kampanya var %3 indirim yapıyorlar)

Hele Peugeot 301 in fiyatlarına değinmiyorum bile

Honda nın fiyatlarınında pek bir farkı yok

Deryas
2 yıl önce - Sal 24 Mar 2015, 13:28

Yeni Doblo

asan70
2 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 00:03

Detoro, İstanbul'da imal ediliyor.
Arazi için üretilen araç daha çok sportif amaçlı kullanılıyor!
http://www.reklam_link.com/2015/04/yeni-bir-aracista ...etoro.html

Türkay Öksüz

2 yıl önce - Pts 01 Hzr 2015, 21:43

Karsan'ın New York takisisi için ürettiği V1 modeli üzerinde biraz daha geliştirse MPV ya da city tarzı bir araç ortaya çıkabilir bunun üzeride niçin çalışmıyorlar

m@kif
2 yıl önce - Pts 01 Hzr 2015, 21:57
Bursa'da Linea yerine üretilecek Fiat Aegea ( Ege diye okunuyormuş )

En son m@kif tarafından Pts 01 Hzr 2015, 23:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

sayfa 67
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 666768697071   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET