Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir-Kuzey çevreyolu projesi
« önceki   1234 ... 121314   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
ahmet85
1 yıl önce - Pzr 05 Şub 2017, 23:27

Bir Kuzey bir Güney çevreyolu diye başlıklar atılıyor.Kaç senedir projeler var deniliyor.5-6 senedir tek bir çivi çakıldığını gören var mı?

bülentD

1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 10:44

Ahmet bey,bu proje devlet projesidir. 3-5 km. değil 52 km.lik koca bir çevreyolu olacak. Dünden bugüne yapılacak bir proje değil elbet. Yanlış hatırlamıyorsam 350-400 milyonluk maliyeti olan projeler. Sizler gibi bende basın yayından takip ediyorum,anladığım kadarıyla öncelik Güney Çevre yolunda olacak,Kuzey Çevre yolu denilen yol;Ankara-Bursa Otoyol projesinin Eskişehir'in kuzeyinden geçen kısmına verilen ad.Yani ayriyeten şehrimize Kuzey Çevre yolu yapılmayacak.Bu yol ise daha uzun vadede düşünülen,belki de 2023-30 projeleri arasındaki bir faaliyet diye tahmin ediyorum.

Misafir 770

1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 10:48

Sacma olan sanki böle birden yapılacak gibi kamu ya yansıtılması beylikovandan benm arazimden geciyor sondaj fln yapıldı kara yolları ama başka çalışma yok maleseft

Furkan ÇINAR
1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 12:55

Alıntı:
anladığım kadarıyla öncelik Güney Çevre yolunda olacak

Güney Çevre Yolunun mazisi 2007 yılına dayanıyor.

Kuzey Çevre Yolu, daha dünün konusu. Yani Kuzey Çevre Yolunu görebilmemiz için bir minimum 20 sene falan gerekiyor.

Tabi ki "Kuzey"de "Güney"de gerekli ama "Güney" çok daha gerekli. Şehrin yerleşimine bakılırsa herkes hak verecektir.

Misafir 770

1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 17:30

Ankara izmir projesi aynı andamı istimlak edilecek bir haber varmı?

Dora B
1 yıl önce - Sal 07 Şub 2017, 00:39

mevcut proje daha önce paylaşılan resimlerdeki gibi ise kime ne faydası olacak ben anlamadım. şehir içi trafiğe hiçbir faydası yok. şehirler arası trafiğe de bir faydası olmaz yol çok uzuyor. aşağıda çizdiğim gibi bir şey düşünülse çok daha yararlı olurdu.

şehrin büyümesine yönelik daha katkı sağlayacak bir güzergah olarak düşünüyorum. mevcut projedeki çok daha ileriye dönük bir şey eskişehire şuan ve gelecek için çok fazla katkısı yok.

(+)

Misafir 135

1 yıl önce - Cmt 25 Şub 2017, 00:11

Arkadaşlar güncel bi bilgi varmı ?

Furkan ÇINAR
1 yıl önce - Cmt 25 Şub 2017, 02:20

Alıntı:
Arkadaşlar güncel bi bilgi varmı ?

Bu projenin kısa ve orta vadede gerçekleşme ihtimali yok.

Güney Çevre Yolu 2007 yılından bu yana gündemde iken ilk defa 2016 yılında ciddi adımlar atıldı ve kamulaştırma çalışmaları devam ediyor.

Kuzey Çevre Yolu daha 2-3 yıllık bir geçmişse sahip, geleceğini siz hesap edin.

Misafir 5cb

1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 13:42

bu proje rafa kalktı heralde

Furkan ÇINAR
1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 16:21

Alıntı:
bu proje rafa kalktı heralde

Rafa kalkmadı, kalkmaz da çünkü Eskişehir Kuzey Çevre Yolu denilen yol Bursa-Sivrihisar otobanının Eskişehir geçişi.

Ancak kısa ve orta vadede hayata geçmeyecek bir proje.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET