Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya Oymapınar Barajı
« önceki   123 ... 161718   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
yavuzyel

12 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 15:07

(+)

(+)

yavuzyel

12 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 15:10

Barajdan sonra Manavgat Çayının manzarası mükemmel...

(+)

ayyilmaz
12 yıl önce - Sal 02 May 2006, 04:21
ender bulabileceğiniz fotoğraflar..

(+)

taylan özgür
12 yıl önce - Pts 08 May 2006, 19:44

barajı görünce aklıma geldi. antalyadan ıspartaya giderken karacaören barajı vardır bilir misiniz? benim çok sevdiğim yerlerdir oralar ya. yakın olan var mı fotoğraflarını paylaşsa...
hoş manzaralar vardı orada. ben bi ara telefonuma çekmiştim ama şimdi yok. çok uzakta olduğum için de gitme şansım da yok. yazın büyük ihtimalle gidrim ama paylaşan olursa sevinirim.

Celal BEGDE
12 yıl önce - Sal 30 May 2006, 14:16
Oymapınar

Oymapınar barajı Manavgatın  gezilecek görülecek yetrlerinden birisi olmuştur mutlaka 1982-1983 yıllarında 14 ay bu muhteşem yapının inşatında elektrik kaynakçısı olarak çalıştım. Gece gündüz 2 vardiya halinde  çalışma 24 saaat devam ediyordu. Ben o yıllarda askerliğni yapmamış 18-19 yaşlarında idim. Şu an baraj gölü altında kalan alanda ala balık tutar piknik yapardık şimdi sular altında kaldı. Barajı besleyen suyun büyük bir kısmı barajın bir buçuk iki km üstünde bir dağın içinden çıktığına şahidim. Su 3-4 m yüksekten büyük bir gürültü ile dakülür döküldüğü yerde kabarıp yoluna devam ederdi. Şimdi bu muhteşem görüntü sular altında kaldı. Şimdide mutlaka başka güzellikler ortaya çıktı. 1983 yılından sonra gitmek nasip olmadı şu an 44 yaşındayım inşallah gidip görmek nasip olur demekten başka çare yok. Ama gerçekten gitmeyi çok istiyorum. Şu an bir başka doğa harikası bir il olan Boluda yaşıyorum .  fotoğraf çekip gönderen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. selamlar...

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA