Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 374
esn esn
6 ay önce - Cmt 27 Oca 2018, 15:35

İzciler emlak güzel vermiş ilanı 169 bin TL’ye fakat, köylüden arsa sahiplerinden arsaları istenmiş, birer daire ve on yıl sonrasına yapılması şartıyla. Arsa sahiplerinden de kabul eden olmamış diye duydum. Bağlıca 2-3 etap uydurmalarınıda yapanların emlak sektöründeki bazılarının olduğu aşikar.

esn esn
6 ay önce - Cmt 27 Oca 2018, 15:37

Ahimesut mahallesınde ev satarken bağlıca 2 diye yönlendiriyorlar insanları.

aybars1910
6 ay önce - Cmt 27 Oca 2018, 23:05

İlanlarında açıklanmış.
Güvenli firma ise ve zamanında 2018 yılında başlaýıp 2020 de teslim edeceğiz diyorlar . Bu doğru ise 169 bine evsahibi olunacak. 2020 de 500 binden asağı olmaz evler.
Köylüyle anlasmasina gerek yokki her hangi bir arsayı alıp inşaat şirketine verilecek deniyor. Kooperatif gibi bir şey değil bu herhangi bir ara
ödeme yok taksit yok. Evi olmayanlar için iyi bir fırsat.
Bu firma yol göstermiş . Firma sahibi olmaya gerek yok . Bağlıca forumuda bunu yapabilir. Herhangi toplulukta.

esn esn
6 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 09:05

Firma anlaşsın yapsın tabiiki. Yalnız bağlıca 3 diye bır bölge ismi uydurmasın. İnsanları aldatmaya yönelik hareketler bunlar. Bağlıca var. 2-3 yok. Ahimesutta ev satarken bağlıca 2. Yapracık köyünde yapmaya çalıştıkları inşaata da bağlıca-3 diye başlık atarak insanları yanıltmaları etikmi. Para kazanmak adına.

okoc2
6 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 10:40

arkadaslar baglica 2, 3 yazan ilanlari siteye(sahibinden, hurriyet emlak) sikayet edebilirsiniz, yalan beyandan. ben sahsen etmeye basladim.

aybars1910
6 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 11:19

Şayet imar planında baglica bulvarı ve çevresi 1. Etap Etimesguta doğru alanlar 2. Etap geçiyorsa doğru yaklaşımdır.
Bağlıca 3. Etap diye plan yok. Bahsettiği yer Yapracık Mahallesi.
Aynı şekilde Ankara Üniversitesi projesi başına bağlıca getiriyor . Yapracık Mahallesi getirmesi gerekiyor. Şikayet etmek gerekli.
Zırhlı Birliklerde yapılan devlet projeleri. Erler mahallesi
Başkent Üniversitesi Fatih Sultan Mahallesi

Arkadaşa aynen katılıyorum. Bütün bunların bağlıca ile alakası yok. Şikayet etmek gerekir.
Resmi olarak planda bağlıca 1-2 var.

macellanus
6 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 15:59

Bağlıca Sabancı bağlantı yoluna yapılan hiçbir yere bağlanmayan üst geçidin orada bazı çalışmalar var. Yeni bir yol mu acaba?
7 ocak tarihli uydu görüntüsü

(+)

serhat06
6 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 16:47

MİT için bir giriş yapılıyo olabilir.

esn esn
6 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 10:24

Gordıon bağlantısı sanırım

Kamkuli
6 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 12:12

Tuik verilerinin artık açıklanmış olması gerekir bu tarihlerde nufusumuz kaç oldu acaba bilgisi olan var mı?

sayfa 374
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet