Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

Etimesgut Şeker Mahallesine Komşu Olan Şeker fabrikası kapatılsın mı?
Evet 44.2%  44.2%  [19]
Hayır 55.8%  55.8%  [24]
Toplam Oy : 43

sincanlimah
1 yıl önce - Prş 24 Arl 2015, 15:55
Ankara Etimesgut'ta bulunan şeker fabrikası kapatılsın

Arkadaşlar şeker fabrikasının kokusuna bir dur demek istiyorum. Bahçen Eryaman'da oturan birisi olarak bu durumun artık bitmesini istiyorum ve gördüğüm kadarıyla bizi destekleyecek çok kişi de var forumda. Aşağıdaki linklerde konunun ciddiyetini görebilirsiniz. Ben evimin değeri artsın diye değil toplum sağlığı için bu konuyu gündeme getiriyorum. Desteklerinizi bekliyorum. Şeker mahallesi olarak bu duruma bir dur demeliyiz. Saygılarımla.

http://www.zaman.com.tr/sehir_seker-fabrikasinin- ...15111.html

Hadi taşınsın ama

http://www.flasgazetesi.com.tr/haber-6654-gokcek_ ...nacak.html

http://reklam_link/sikayet/detay/ankara/a ...kasi/11697

Wow'dan arkadaşlarda rahatsız
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=119082 ...;start=160

Misafir fb5

1 yıl önce - Prş 24 Arl 2015, 16:11

Bu konu kapatılsın lütfen, moderatörler lütfen bu mesajı konuyu silin. Benim bahçen eryaman da evim var. Şeker fabrikasının tam karşısında evim ve değerini düşürecek bir konu, bir anket. Bana koku gelmiyor, daha hiç küspe kokusu almadık. Bu kişinin yanlış değerlendirmesi olarak görülüp konu başlığının kilitlenmesini silinmesini rica ediyorum.

Komşum sen iyi misin? kaçıncı katta hangi daire de oturuyorsun? Sabahtan beri attığın mesajları okuyorum, bizim bahçen eryamanın değerini düşürecek şekilde dikkatsiz mesajlar atıyorsun. Cebin ne? daire non kaç? Kimsin sen? Anladık bariz Sincanlısın.

Misafir 0b8

1 yıl önce - Prş 24 Arl 2015, 16:36

Bu ülkede üretim yapan kaç fabrika kaldı ki şimdi de şeker fabrikasını kapatmaya çalışıyorsunuz. Orada şeker fabrikasının olduğunu bilerek aldınız. Eviniz değer mi kaybeder, yoksa değerlenir mi bizi ilgilendirmez. Sonuçta ekonomik olarak ülkemize para kazandıran, aş iş veren bir fabrika kapatılamaz. Zaten oranın adı şeker mahallesi, hiç mi düşünmediniz adının nerden geldiğini?

sincanlimah
1 yıl önce - Prş 24 Arl 2015, 16:56

Arkadaşım baksana aşağıdaki google map görüntüsüne. Şeker fabrikasının bu kadar yerleşim yerine yakın olduğu nerde görülmüş? ölçtüm 400 metre civarı gibi bir yakınlık var.Bu şeker fabrikası kapatılsa göksu gölü gibi bir yer yapılsa kötü mü olur?

Misafir dd5

1 yıl önce - Prş 24 Arl 2015, 17:07

Sonradan gelenler öncekileri beğenmez olmuş...

Misafir 9d9

1 yıl önce - Prş 24 Arl 2015, 17:23

Vay arkadaş bu wow'da da kimse kimseyi beğenmiyor:) Adam şeker fabrikasının karşısında ev alıyor, sonra şeker fabrikasını beğenmiyor. Sen gidip şeker fabrikasının karşısında sadece 400 metre uzaklıktaki projeden ev alırsan, adı da üstelik şeker mahallesi olsun, şimdi de şikayetlen. Olacak iş mi arkadaş? Bu ülkede üretim olsun senin kıytırık evinden daha önemli bu işler.

Misafir 546

1 yıl önce - Prş 24 Arl 2015, 17:34

dolmuşların geçtiği oto galerinin olduğu caddeden başka bir yerde koku olmaz,o da 2 ay sadece

Misafir 09f

1 yıl önce - Prş 24 Arl 2015, 17:49

Arkadaşlar biz şeker mahallesi sakinleri olarak şeker fabrikasından şikayetimiz yok. Kaşmirli bir arkadaş burada başka sitedeymiş izlenimi vererek başlık açıyor cevap verip trolleri beslemeyin...

Misafir 1d9

1 yıl önce - Prş 24 Arl 2015, 19:59

Sincanlimah aslında kaşmirde oturuyor , bizim sitemizi kötülemeye calışıyor . Sen gitte dandirik asansörünlerinle uğraş . Burdan sana ekmek çıkmaz , mangal dumanını fazla soludun sanırım

sincanlimah
1 yıl önce - Prş 24 Arl 2015, 20:49

Tam kaşmirli gibi konuşuyon. Şeker mahallesinde oturupta şeker fabrikasının arazisinin park olmasını istemeyecek kim olabilir? Tek park göksu parkı mı olsun? Tek park kaşmirin karşısındamı olsun? Sizler esas kaşmirlisiniz. Ben şeker mahallesinden oturan herkezin şeker fabrikasının kapatılıp park yapılmasını isteyeceği düşünüyom. Neden misafir gibi yazayorsun? Üye olsana siteye, misafir misafir takılıyorsun, bir de değişik değişik iddialarda bulunuyon.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet