Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir f69

1 yıl önce - Sal 24 May 2016, 13:27

avm'nin dış ve iç görüntüleri var mı ?

mnu42
1 yıl önce - Pts 30 May 2016, 16:53

Avm de alt yapı calısmaları sona erdi.
Şirket 1 ay ıcınde ınsaat ıcın gereklı tum elemanların alımını yaparak katları cıkmaya baslyacak 2017 sonu gibi de tamamlanması beklenıyor Konyanın en buyuk avm sı olacak.

Misafir c58

1 yıl önce - Çrş 08 Hzr 2016, 16:11

Ne diyim ben geçen sene ev aldım tam arkasında ozaman araştımalarım sonucu avm yapılacağını belediyenin arazi planından öğrenince ebi satın aldım en 185e aldım şuan fizibilite başlandığı anda 230dan agzını acamaya basladılar bitince net 300edicek hatta dedim.aldıgımıza değicek bu arada arazikavsak sıkısık olmasında sanırım gırısı düğün salonunun oldugu ara sokaktan yapılcak ama yinede kavsak sıkıntılı olucak novadaya gelince nobada bes para etmez 3 5yıl sonra biter ulasımı olmayan bır yere vatandas gıtmez özel basıta bır yere kadar burası tranway hattı üstü üstelik bırkaç tane dolmuşta geciyor yani anlcagınız burası tutar söylemedi demedi demeyin ev kiraları sımdıden 800den asagı bulunmuyo burası sancak bölgesi olmasına ragmen aklı olan yatırıma gelsin simdiden söyleyim daha gözü açılmadık ılanlar var

konyatürk
1 yıl önce - Cmt 02 Tem 2016, 14:37

Konya Life sitesindeki habere göre Forum AVM olacakmış.

Alıntı:
Yeni bir AVM daha şehre yatırıma başladı. Merakla nerde diye soranları duyar gibiyim. Otogar kavşağından sonra sağdaki geniş arazi uzun zamandır bir AVM yatırımı için bekliyordu. Arsanın sahibi Kaplanlar ailesi Forum Alışveriş merkezleri ile işbirliği yaparak yatırıma başladı. Resmi bir açıklama yapılmamakla birlikte 200 e yakın mağaza olacak büyüklükte bir proje için finansör bir grubun da katılımı ile inşaat başlamış durumda. Şehrin sakinleri daha fazla detay bekliyor ama henüz bu aşamada daha fazla bilgi olması beklenemez.

http://konyalife.com.tr/haber/yeni-bir-avm-geliyo ...irisi.html

Misafir 11c

1 yıl önce - Pts 25 Tem 2016, 16:50

iyi günler kiralama ile alakalı bilgi alabirmiyiz
şartlar nedir
mustafa aktaş
0539 797 61 96

Misafir ff6

1 yıl önce - Cum 05 Ağu 2016, 19:39

SOYADIMLA AYNI KAREKTERLERI TASIYAN AVM

Misafir 8f7

1 yıl önce - Cmt 06 Ağu 2016, 14:26

Avm deki son calışmalar hakkında bilgi verirmisiniz ?
Son calısmaları resım atabılırmısınız.

konyatürk
1 yıl önce - Cmt 06 Ağu 2016, 16:21

Bugün yanından geçtim ama herhangi bir çalışma yoktu. Bir miktar temel kazılmış görünüyor. Oldukça yüklü bir toprak çıkarılmış ve yan tarafa yığılmış.

ilker528
1 yıl önce - Pzr 14 Ağu 2016, 01:35

Bu avm yolun diğer tarafındaki ev fiyatlarını etkiler mi? Otogardan kuzeye doğru giden sultan sokak'ta evimiz var da biraz eski vir ev 10 yaşından büyük acaba fiyatını etkiler mi?

cenk42796

1 yıl önce - Pzr 14 Ağu 2016, 01:56

Hep tüketim tüketim..üretim yoook!!!

Ilker kardesim, her halukarda etkiler tabi...5 e almis isen simdi 15 dir

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET