Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
bacar_42

1 yıl önce - Cum 01 Nis 2016, 11:24

Dün baya bir hareketliydi inşaat alanı... Hafriyat işleri başlamış...Bu arada alan gerçekten çok geniş. Mimarisi de güzel olursa diğer avmler baya müşteri kaybederler.

abdulaziz42
1 yıl önce - Cum 01 Nis 2016, 11:40

Dün yanından geçtim 5-6 tane ekskavatör harıl harıl çalışıyordu. Tırların biri gidiyor biri geliyordu. Bi an önce açılsın istiyorum. Diğer AVM ler bana hep bi yanı eksikmiş gibi geliyor. Burası o açığı kapatacak inşallah

mnu42
1 yıl önce - Cum 01 Nis 2016, 23:06

Yeni farklı markalar kazandırılır umarım hep aynı markalar mevcut yenilik lazım çeşitlilik lazım şehre.

konyatürk
1 yıl önce - Cmt 02 Nis 2016, 13:12

Alıntı:
Bu arsaya Forum Konya yapılacağı kesinleşmiş arkadaşlar.. Türkiye devlerin den Forum geliyor.. Forum Konya olarak açılacak. Büyükkaplanlar öncülüğünde yapılacak..

Kaynak nedir acaba?

abdulaziz42
1 yıl önce - Cmt 02 Nis 2016, 13:18

Forum Konya olsun bence de ismi.Neredeyse tüm metropollerde forumlar var, bizimki de bu olsun. Hem epey büyük olacak hem de yeri çok iyi Zara grubu gelirse bir de tadından yenmez

Yusuf Esengül

1 yıl önce - Cmt 02 Nis 2016, 13:25

Forum ismi tescilli.
Ancak Forum isterse bu isim kullanılabilir.

Bir de Forum'ların bir formatı var.

İnşaatı bilmiyorum belki de uygundur.

Resmi açıklamayı bekleyeceğiz.

akahraman9
1 yıl önce - Pzr 03 Nis 2016, 00:31
forum konya avm

Forum konya avm forum istanbul avm bayrampaşa esenler gibi olursa iyi tam yeri biz de tam karşısında yüz.

konyatürk
1 yıl önce - Pzr 24 Nis 2016, 12:55

Büyük AVM'de kazı çalışmaları başladı
Konya'nın en büyük alışveriş merkezinde kazı çalışmaları başladı.

Konya'nın en büyük alışveriş merkezinde kazı çalışmaları başladı. Sancak Mahallesi'ndeki büyük arazide kurulacak olan AVM'de inşaat çalışmaları devam ediyor. Konya'da büyük ölçekli 6 alışveriş merkezi bulunuyor. Son yatırımla bu sayı yediye çıkacak. Büyük AVM ise Kaplanlar ve Mustafa Durna Grup tarafından yapılıyor. AVM'nin 2017'nin sonunda hizmete gireceği, ayrıca AVM bünyesindeki dükkanların da satılmadığı, sadece markalara kiralanacağı öğrenildi. AVM ile Konya'ya çok sayıda yeni marka da gelecek. Birçok firmada AVM'de yer almak için yetkililere teklif götürüyor.

http://www.reklam_link.com/buyuk-avmde-kazi-cali ...63934h.htm

22 Nisan'da Merhaba Gazetesi'nde Kerim Atıcı imzasıyla çıkan haber bu şekilde. Yeni markaların gelecek olması önemli. Dükkanların satılması konusuna gelince ise bu sadece Novada'da yapılıyor heralde. Çünkü internette Novada mağazaları ile ilgili bir sürü ilan mevcut.

Misafir 46c

1 yıl önce - Prş 12 May 2016, 21:13

Avm hangi isimde acilcak en cok beklenen bi bilgi bence ikincisi kiralama deparmanlari icin kimlerle gorusmemiz lazim firmam adina soruyorum...

Misafir 4df

1 yıl önce - Pts 16 May 2016, 11:42

AVM'nin ismi " Konyada AVM " olacakmış. Eğer doğruysa bu, böyle basit ve saçma bir isim hangi kafadan çıktı merak konusu doğrusu. Sanki Konya anadoluda kendi halinde bir il de, ilk kez avm açılıyormuş havası yaratmış isim. Eğer patronların kararıysa bu, hiç profesyonel işine benzemiyor. Bu kafayla giriş yapacaklarsa piyasaya, bu işin pazarlaması da halka duyurusu da eksik kalır bence. Bi kule, kent ya da real olamazlar. tek rakipleri novada olur. Orda da Dağ Mühendislik gücü var, gerektiğinde sağlam hamle yapabilecek bir güce sahipler konyada. Bu arada, 2018'in ilk çeyreğinde açılacak diyorlar.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET