Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 205
omer efe
3 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 19:15

Bu firmadan uzak durun derim, neden mi? Mahkemelik olmadan önce özel görüşmeler yapıp işi başka müteahhite devretme çabası içindeydi.. bizzat şahidim.. yapamazlar bu sebeple kooperatif , müteahhitle olan bağını koparmaya çalışarak bence doğru yapıyor

Misafir ae9

3 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 04:41

Ömer bey konuya uzaksınız .dediğiniz firma fes olmuştur.hangi mahkemeden bahsediyorsun .Koperatif kimi mahkemeye vermiş haberin yok bilgin yok biz hafta.sonu.inşaat alanına toplanamaz gel bilgi a

Misafir 350

3 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 09:04

Ömer bey taşeron firma yeni sözleşme de ne teklif ediyorda yönetim kabul etmiyor bunu öğrenmek istiyoruz.zaten 2010 dan beri mahkeme baskısı olayları buraya getirmedimi 10 yıl daha mahkeme lerde gider geliriz.bazi arkadaşlar mahkeme konularında kendilerini yetiştirmiştir sadece biz o arkadaşlara ısrarla sözleşme aşamasında ortak yönetim oluşsun sözleşme beraber yapılsın dedik kabul etmediler.acaba bilerek hata yapılmasını beklediler.eskilerde yetkilerini zamanında kullanmadılar olan bize oldu.

Misafir db3

3 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 17:22

Diyorlar ki,

Hükümetin yaptığı, sadece oyalama taktiği ile seçimleri beklemektir. Kısaca sadece vaat var uygulamada hükümetin yaptığı elle tutulur suya sabuna dokunur işler pek yok. Çünkü bölgede chp lilerin de arsaları var, bu nedenle hükümet buraya gereken önemi vermiyor. Bu durum diğer projeleri de (natura city, northgate vs.) olumsuz etkiliyor.

Ben de bunu diyenlere diyorum ki:

Sizin mantığınızla Kanal İstanbul un da yapılmaması gerekir. Zira Kanal İstanbul un geçeceği yerlerde chp lilerin hiç mi arsası yok.

Misafir db3

3 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 17:35

Ancak şunu da belirtmeden geçemeyeceğim:

3. boğaz köprüsüne, tüp geçide, osmangazi köprüsüne imza atan, çanakkale köprüsünün gerçekleşmesi yolunda önemli adımlar atan, kuzey ankara külliyesinin tamamlanması konusunda önemli bir aşama sağlayan hükümet istese fuar alanı da ve dahi esenboğa metrosu da şuana kadar çoktan bitirilmiş olurdu.

Bu düşüncemde yanılıyorsam herkesten özür dilerim.

omer efe
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 10:34

Taseronun ne teklif ettigini ve yonetimin neyi kabul etmediginden bihabersen, yazmaya gerek yok..

Misafir 5cc

3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 10:51

sayın ömer bey en az 350 hissadar bilmiyor benim gibi siz biliyorsanız rica ediyoruz siz paylaşın .bilipte paylaşılmıyorsa art niyet vardır.kusura bakmayın.

Misafir ae9

3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 19:36

Ömer beyin tuzu kuru üye kazanmış veya kaybetmiş
Umurundamı tek gerçek fakir Koperatif kurar zengin bitirir.Evet bizde merak ettik şu teklifi bizde görelim
Ön yargı ile bakmayalım
Teklif nasıl sonuçta buna karar verecek biziz

Misafir 6f3

3 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 12:37

Arkadaşlar bu hafta inşaat alanında toplanalım sonra Koperatif yönetiminden şu taşeron firmanin verdiği teklifi görelim.
Sonuçta bu yönetimi biz seçtik bizim paramızla bize kabadayılık yaptırmayalım . işin olmaması yönetim memnun eder .sıfır risk gelsin maaş Bir dönüm bostan yan gel yat osman

Misafir 46e

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 10:31

Fuar Alanı inşaatı Akyurta yapılacak deniyor.
Kesinleşmiş.
Hayırlı olsun.

sayfa 205
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet