Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 204
Misafir e39

3 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 17:52

Beceremiyorsanız ki durumlar öyle bırakın, kimsenin etkisinde olmayan yeni iş bilen yönetim gelsin.

Misafir e39

3 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 18:05

Saygı değer ortaklar, yönetimden tek bir şey istiyor.

Eski yeni yönetim gibi boş işlerle zaman kaybetmeyi kimse istemiyor. Her ortak hakkı olan daireyi en kısa zamanda almak istiyor. Bahane istemiyoruz. Ya bu haklı talebimizi en kısa zamanda halledin ya da bırakın gidin. Boş yere vaktinizi paramızı harcamayın. Aidattan toplamaktan başka bir açıklama yapmıyorsunuz. ARTIK BAHANE İSTEMİYORUZ.

Misafir 843

3 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 18:18

Misafir e39,
Çok delikanlı birisine benziyorsunuz, takdire şayan, lakin neden burda esip gurlediginiz anlaşılır bir durum değil, üyelere açık sosyal medya hesabı ya da gruptan açıkça yazarsanız insanlar pesinizden gelebilir ve bu dediğinizi gerçekleştirebilirsiniz .

Siz yönetin buyrun sizi destekleyelim

Misafir 511

3 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 19:07

LÜTFENarkadaşlar insanlaın istediği kimseyi kötülemek değil icraat istiyorlar yapılan işler zor bunu kimse inkAR ETMİYOR ALLAH yardımcıları olsun.burada ne eskinin ne yeninin avukatlığını yapmayalım. sadece deniliyorki.anlaşma imkanı varsa anlaşalım.bizim için iyi olmayacaksa anlaşmayalım.anlaşma olmayabilir bu gayet doğal.ama her üyeninde hakkı firma ne teklif ediyorsa bilmeye.bunu resmi siteden sadece üyelere neden açıklanmıyor.açıklamalar sadece aidat-mahkeme-ve çoğunluğun dediğne bu işler bıralımaz gibi paylaşımlar.ayıp değimi 400 hisadarı yok saymak küçük görmek siz bilmezsiniz biz biliriz demek.bu eski ve yeni içnde geçerli eskilerde böyle yapıyordu yenilerde böyle yapıyor sonuç ortada..

Misafir ae9

3 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 20:36

Yönetim bu işi yapamaz.yeşilkent yönetimi bu işi bırakmalı hemde genel kurulu beklemeden.bir an önce bırakıp gitmeli bize yapacakları en büyük iyilik.
İşin komiği şu bu güne kadar tek bir firma dahi teklif vermedi ama bu yönetim içerde bulunan firma ile görüşmüyor.niye

Misafir ab9

3 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 21:16

Eski ve yeni ninde tuzu kuru işin özeti bu

Misafir ae9

3 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 13:28

Yeşilkent yönetimi Allah rızası için lütfen genel kurula gidin .ve çekip gidin gerekirse maaşı hepsini tahsil edin gidin siz 1 yıl daha yediniz eski yönetime atıp tutama kadar .ne yaptınız söyleyin eski yönetim zamanında arsamıza rağbet vardı şimdi rağbet yok satmak istiyoruz soran dahi yok.
Üyeler uyanın artık evi olan evini döşemeye gidenler evsiz insanı anlamaz ama tehdit eder hala niye olağan genel kurul beklenir anlamıyorum

Misafir ae9

3 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 14:02

Hakkı bey biz size inandık güvendik kime oy istediniz se ona oy verdik.
kendi koperatif sayfamızdan yazamaz olduk tehdit vari sözler kısa cevaplar sizin sözünüz bu değildi.
ben sizdende orda yönetimdende çok inşaat alanına gidip geliyorum.
Hakkı bey inşaat alanında hareket varsa moralimiz düzeliyor hareket yoksa moralle birlikte umutta gidiyor.
bu destek olduğunuz yönetim bize verdiği hangi sözü tuttu veya takipcisi ve yanlarında olacağım demiştiniz
ya siz hangi sözünüzü tuttunuz.
Hakkı bey vasatın altında bir yönetim korkak bir yönetim bana değmesin bulaşmasın diyen bir yönetim
eleştiri olduğu zaman kadayı soru sorulduğu zaman collcenter olan bir yönetim aidat istediği zaman icra ceza mahkemesi olan bir yönetim .
Siz bunlardan tarafmı oy istediniz .
Hakkı bey biz sanada güvenemiyorsak kime güvenelim.
arsamızın değerini kuruşa çeviren yönetime yoksa ben sizin yanınızdayım diyen sizemi ne yapalım
Ne istiyorsunuz hakkı bey hisselerimiz size devredip çıkıp gidelimmi.
Peki olağan genel kurulda bizim yüzümüze nasıl bakacaksınız.
siz yönetime oy istediniz verdik ben tanımam yönetimi sana güvendik verdik
Hakkı bey bizim bu sayfada yazmamız bile yönetimin kabadayı tarzıdır bu ayıp bile size yeter
biz üye olarak her hafta şantiyenin başına giderek toplantı yapacağız isteyen gelir istemeyen oturur yönetimin cebini doldurur .artık bu yönetimin kurduğu hiç bir platformda yazmayacağız çünkü işine geleni alır işine gelmeyeni atar.
Biz iyi niyetli insanlarız ama aptal değiliz birde size inandık ???????????

omer efe
3 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 14:11

Yönetim gerekli davaları açmış süreç devam ediyor sonuçlanması bekleniyor.. dava süreci sonuçlanmadan bir icraat beklemek de çok doğru değil..

Misafir 682

3 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 14:22

Firma ne teklif ediyorda yönetim kabul etmiyor sadece bunu bilmek istiyoruz.firma ben bütün davaları kaldırayım size daireleri teslim edeyim diyorda bizim yönetim artı anlaşmamız istiyor

sayfa 204
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet