Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir 492

2 yıl önce - Prş 07 Oca 2016, 13:05

yüklenici firma ile arsa sahiplerinin kat karşılığı anlaştığı sözleşmede özel maddeden dolayı çünkü firma değerini korumak istediği için.

Misafir 84e

2 yıl önce - Cmt 09 Oca 2016, 18:16

Naturacity projesinin inşaat ruhsat işlemleri onaylanmış

gsray
2 yıl önce - Cmt 09 Oca 2016, 20:09

Sayin misafir 84e
Kaynak açıklar misiniz ?

Misafir 84e

2 yıl önce - Pzr 10 Oca 2016, 01:33

esenboğa yeşilkent yöneticileri (arsa sahipleri yöneticileri)

Misafir b89

2 yıl önce - Pts 11 Oca 2016, 14:34

Northgate ' in 1 sene önce yeni başladığı zamanlarda yaşanan bir filmin benzeri de burada yaşanıyor gibi. Bekleyip göreceğiz. '' Gsray ne demek istedin bu cümlede?

gsray
2 yıl önce - Pts 11 Oca 2016, 18:29

Sayin bir
Northgate de başlama aşamasındayken aynen burdaki gibi çekinceler vardı. Bir arkadaşım yatırım tavsiyesinde bulunmuştu.
Ben de güvenemeyerek fuar alanı içinden almıştım.
Devlet daha sağlam özel belli olmaz diyerek bu şekilde davranmistim. Şuan fuar alanı %10 bile kar etmemişken northgate civarı bu süreçte %500 lere varan kar ettirdi yatırımcısına.

Anlatmaya çalıştığım buydu.

Şuan burada da ilanlar görüyorum, proje çevresinde 200 tl civarında fiyatlar mevcut.

Proje temeli atılır, reklamları tv lerde yayınlanır ve güzel bi algı oluşur ise burada da bu şekilde kar olabilir diye düşünüyorum.

Bir sene sonra bu film tekrar eder mi göreceğiz hep birlikte inşallah.

aliözer06
2 yıl önce - Cum 15 Oca 2016, 16:42

iş yerimizin de pursaklar'da olması sebebiyle ilgimizi çekti bu proje. 2 daire alabiliriz kafamıza yatarsa. bugün de şöyle bir baktık alana. sitedeki iletişim numarasını aradık. 1 aya kadar satış ofisi hazır olacakmış. o zaman daha net bilgi alabileceğimizi söylediler.

Misafir a05

2 yıl önce - Cum 15 Oca 2016, 20:42

Otonomi karşısında site içinde satlık daireler var ben geçen baktım çok da uygun fiyata arayanlara tavsiye olunur hemde tam otonomi karşısı

YATIRIMCIMAN
2 yıl önce - Cum 15 Oca 2016, 21:43
Kamera yayını

Tanıdığım Ankaralı müteahhit ve inşaat firması sahibi arkadaşlarım bayağı mantıklı yatırım olduğunu söylediler. Konumu konudan anlamayanları tedirgin edebilir evet ama çevresindeki hazineyi görebilenler asıl yatırımcıdır dediler... Canlı yayın olacaktı önleme izleyebiliyor olacaktık, durum ne oldu acaba?

Misafir bfa

2 yıl önce - Cmt 16 Oca 2016, 02:50

Arkadaşlar bu projede benimde 12 tane hissem var bir tanesini satacağım ilgilenenler için 170 bin TL istiyorum temel atılmak üzere bildiğiniz üzere temel atılırsa bu fiyatlara alınması imkânsız ben aciliyetten satıyorum ilgilenenler aşağıdaki telefondan ulaşabilirler
Cafer kara 0537 568 70 64

sayfa 3
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet