Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
gsray
2 yıl önce - Prş 07 Oca 2016, 00:03
Güncel Resimler

Merak edenler için,
Resimler bugün çekildi.
06.01.2016 itibariyle inşaat faaliyetleri hızlanarak devam etmekte. Onlarca iş makinesi çalışıyor.

Proje de herhangi bir aksaklık veya gevşeklik göze çarpmıyor, 120 dönüm arazinin tel örgü ile son derece muntazam çevrilmesi ciddiyet göstergesi, bölge adına sevindirici buluyorum.

Çankırı yoluna sıfır konumda tahminimce satış ofisi için çalışmalar başlamış. Zaten arazi de bu satış ofisinin hemen yanında.

Resimlerde görülen cami Altınova-peçeneği geçer geçmez güzelhisara girmeden sağda bulunan cami. Havadan arazi de görüldüğü gibi.

Son olarak yakında firma kooperatif hisselerinin sahipleri tarafından kendi fiyatının altında satılmasını
yasaklayacakmış diye bir söylem var.

O zaman sadece tek elden tek fiyat geçerli olacak gibi görünüyor.

Bir kaç aya kadar özellikle havaların ısınmasıyla daha da şekillenir diye düşünüyorum.

Northgate ' in 1 sene önce yeni başladığı zamanlarda yaşanan bir filmin benzeri de burada yaşanıyor gibi. Bekleyip göreceğiz.

(+)

(+)

(+)

(+)

metehan6195
2 yıl önce - Prş 07 Oca 2016, 00:18

Alıntı:
Son olarak yakında firma kooperatif hisselerinin sahipleri tarafından kendi fiyatının altında satılmasını
yasaklayacakmış diye bir söylem var.

bu sorun sadece o bölgeyemi özel dier imarı yeni çıkan bölgelerde böyle bir bilgi okumadım ?

Misafir 492

2 yıl önce - Prş 07 Oca 2016, 13:05

yüklenici firma ile arsa sahiplerinin kat karşılığı anlaştığı sözleşmede özel maddeden dolayı çünkü firma değerini korumak istediği için.

Misafir 05d

2 yıl önce - Cum 08 Oca 2016, 15:22

Forum sakinleri merhabalar,
150 bin olarak belirttigim 500 m2 arsa fiyati ihtiyaç nedeniyle 130 bine çekilmiştir.

Söz konusu projeye sıfır konumda, proje içinde 300 m2 e bir hisse verildiği ve en az 230 bin gibi fiyatlar istenildiği düşünüldüğünde yarı fiyati bile değil bu rakam.

Irtibat 532 7 90 91 75

Misafir 84e

2 yıl önce - Cmt 09 Oca 2016, 18:16

Naturacity projesinin inşaat ruhsat işlemleri onaylanmış

gsray
2 yıl önce - Cmt 09 Oca 2016, 20:09

Sayin misafir 84e
Kaynak açıklar misiniz ?

Misafir 84e

2 yıl önce - Pzr 10 Oca 2016, 01:33

esenboğa yeşilkent yöneticileri (arsa sahipleri yöneticileri)

Misafir b89

2 yıl önce - Pts 11 Oca 2016, 14:34

Northgate ' in 1 sene önce yeni başladığı zamanlarda yaşanan bir filmin benzeri de burada yaşanıyor gibi. Bekleyip göreceğiz. '' Gsray ne demek istedin bu cümlede?

gsray
2 yıl önce - Pts 11 Oca 2016, 18:29

Sayin bir
Northgate de başlama aşamasındayken aynen burdaki gibi çekinceler vardı. Bir arkadaşım yatırım tavsiyesinde bulunmuştu.
Ben de güvenemeyerek fuar alanı içinden almıştım.
Devlet daha sağlam özel belli olmaz diyerek bu şekilde davranmistim. Şuan fuar alanı %10 bile kar etmemişken northgate civarı bu süreçte %500 lere varan kar ettirdi yatırımcısına.

Anlatmaya çalıştığım buydu.

Şuan burada da ilanlar görüyorum, proje çevresinde 200 tl civarında fiyatlar mevcut.

Proje temeli atılır, reklamları tv lerde yayınlanır ve güzel bi algı oluşur ise burada da bu şekilde kar olabilir diye düşünüyorum.

Bir sene sonra bu film tekrar eder mi göreceğiz hep birlikte inşallah.

aliözer06
2 yıl önce - Cum 15 Oca 2016, 16:42

iş yerimizin de pursaklar'da olması sebebiyle ilgimizi çekti bu proje. 2 daire alabiliriz kafamıza yatarsa. bugün de şöyle bir baktık alana. sitedeki iletişim numarasını aradık. 1 aya kadar satış ofisi hazır olacakmış. o zaman daha net bilgi alabileceğimizi söylediler.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet