Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 199
Misafir 2ac

9 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 15:08

İyi güzel de bu günkü sorumluları meccayi karar aşamasında yönetime girin beraber hareket edilsin denildi olmaz dediler meccayi sözleşme yi onayladılar acaba eski yönetimin hata yapmasını bilerek mi beklediler kimse sütten çıkmış değil biz dahil

Misafir 8bd

9 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 22:31

Bu yönetimle işler çok daha kötüye gidecek. Bir an önce iş bilen donanımlı dürüst kişilerin yönetime seçilmesi gerekli.

Misafir 5d4

9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 17:13

sayın üyeler Hakkı bey ya yönetim kuruluna girmeli yada dışardan yönetimi ikilemde bırakmamalı,ben kendi adıma hakkı beyin başkan olmasını istiyorum.ancak kendisi eskidende,şimdide yönetime girmiyor.dışarıdan yardımcı olmaya çalışıyor.bu seferde yöneticiler kendi fikirleriyle hakkı beyin fikirleri arasında ikilemde kalıyorlar bu seferde ortaya bir şey çıkmıyor.bunlar benim dışarıdan gözlemlediklerim.yanılıyorsam özür dilerim.

Misafir 8e9

9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 22:28

Hakkı bey a 4 kağıtların ortasında kaybolmuş kişidir iş odaklı değildir iş yapmaz sadece muhalet eder
yeşilkent yönetimide hakkı beyden emir alıyor onun için yeşilkent yönetimi bir arpa boyu yol alamaz.
diğer konu hiç bir taşeron firma koperatife dava açmamıştır.
MECCA denen firma dava açmış iranlı firma teklifinde mecca nın mahkemeden cıkacağı alacakları tanzim ve ödeyeceğini söylemiştir.

Ama hakkı bey ve onun ağzına bakan yönetim bu teklifi görmezden gelmiştir.
Biz de 3 ay sonra genel kurulda onları görmezden geleceğiz

Misafir 46e

9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 10:43

Değerli arkadaşlarım, tekrar belirtiyorum.
Kooperatifteki hissemi satıyorum.
ilgilenen arkadaşlarım irtibata geçebilirler,
Saygılarımla
Şenol TANYILDIZ
0 533 727 03 20

Misafir 78e

8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 10:50

Yeşilkent kooperatifin de bulunan hissem Satılıktır İlgilenen arkadaşlar 532 681 80 24 nolu telefondan ulaşabilirler.mustafa kuzucu

Misafir 8ec

8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:19

Yesilkent yonetimi rahat uyuyun .Milleti perisan ettiniz.genel kurula gidin

Misafir 3b9

8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:25

bunlarda ne genel kurula gidecek feraset nede Allah korkusu .
kim alır bu saatten sonra hisseyi .merak ediyorum 1 yıl için gelen eski yönetimi suçlayan 6 ay içinde başka firma ile anlaşacaklarını söyleyen yeni yönetim . genel kurulda ne diyecek .sahne şöyle
Hakkı bey (adam o kadar muhalefetki kendine dahi muhalefet yapıyor).elinde kağıtlar asıp kesiyor
sonra olan ne hakkı ve 5 emir eri sonuç hiç bir şey

Misafir eb5

8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:13

sadece aidat isteme ve suçlama yapıyorlar.üyelere tekiif edilen öneriyi dahi açıklayamıyorlar.400 hisse sahibi bilmez sadece biz bilieriz mantığı.alın ozaman hisseleri istediğinizi yapın.2010 da hisse almışlar hala 2006 la uğraşıyorlar.lütfen siz önce taşeron firma ne teklif ettide red ettiniz teklifi bir açıklarmısınız.

Misafir 4ef

8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:13

Yazıklar olsun milleti perişan ettiniz. İş bilen insanlar yönetime gelsin.

sayfa 199
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet