Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman (Yenimahalle) Yeni Batı Göldelux Konutları
123 ... 363738   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
emrahgustavo
2 yıl önce - Çrş 16 Arl 2015, 18:21
Ankara Eryaman (Yenimahalle) Yeni Batı Göldelux Konutları

Burası hakkında bilgilendirme mesajlarını buradan verelim. İlk soruyu ben sorayım. Gün içinde yönetimi aradığımda ASKİ'nin su saatlerini takmak için bir çalışma yapacağını bu bağlamda saat bağlanacak yerlerin kesileceğini bu nedenle bu akşam konutlarda su olmayabileceğini söylemişti. Bu konuda bir gelişme oldu mu? Sorum 1. Etap için geçerlidir.

Misafir c02

2 yıl önce - Prş 17 Arl 2015, 11:26

Bende konuya destek olayım. Ben hala iskan neden hala alınamadı bunun doğruluğu nedir onu öğrenme derdindeyim. Sorduğumuzda en geç 1 ay içinde alınacak deniliyor ama ortada henüz bir şey yok. Diğer bir husus ise 2. etabın karşısına istanbul yolunda üst geçit yapılıp yapılmayacağı çünkü karşı tarafa yaya geçmek çok çok zor. Ayrıca arka Gölde Lüxe konutlarının çevresine yakın veya uzak zamanda yapılacak projeleri de bilen arkdaşlarımız yazarsa memnun olurum.

Misafir 0cd

2 yıl önce - Prş 17 Arl 2015, 17:08

sayfanız güzel olmuş, hayırlı olsun... göldelüx'den iki tanıdık daha ev almış, bayağı bilinen bir proje.

CAFER09
2 yıl önce - Prş 17 Arl 2015, 17:22

Emrah gustavo hayırlı olsun sayfamız.Teşekkür ederim

emrahgustavo
2 yıl önce - Cum 18 Arl 2015, 10:38

1. Etap'ta elektrik ve su abonelikleri tamam. İnternet aboneliği hala iskanın tamamlanmasını bekliyor. Bu ay sonuna kadar iskan işlemlerinin biteceğini iletmişlerdi. Umarım daha fazla gecikmez.

Misafir c02

2 yıl önce - Cum 18 Arl 2015, 11:57

Bu denli büyük bir firmanın hala neden iskan alamadığı insanı düşündürüyor.

Ahker

2 yıl önce - Cum 18 Arl 2015, 13:42

Emrah bey,yeni sayfa hayırlı olsun,artık sadece Göldeluxe ve Yeni Batı hakkındaki paylaşımları buradan rahatlıkla takip edebileceğiz.
Ben,halen oturduğum evimi satamadığım için Göldeluxe'den ev alma işini bir süre askıya aldım,ancak bir kulağım burada. Sahibinden com'daki ilanımı bugün güncelleyerek,fiyatımı biraz daha düşürdüm. Sonuçta bu yılın sonuna kadar satma-alma işimi herhalde sonuçlandıracağım.

Bu süreçten dolayı 2-3 haftadır Göldeluxe'ye de gidemedim ve Çakırlar yolu çalışmalardan da,çevredeki başka gelişmelerden de biraz uzak kaldım. Benim durumum netleşir netleşmez Çakırlar yolu çalışmasına ve Göksu girişine yapılması muhtemel kavşak çalışmasına yoğunlaşacağım. Sonuç itibariyle, daha önceki paylaşımlarımda da belirttiğim gibi,burada sadece bilgi paylaşıp,tartışmalar yapmanın yanı sıra sonuca yönelik girişimler de yapmamız lazım. Yani herşeyi belediyeden,satış ofisinden vb.'den beklemek yerine ilgili kuruluşları harekete geçirmek,sorunlardan haberdar etmek ve çözümler sunmak gerekiyor.

Yeni Batı mahallesinin en önemli ihtiyacı Göksu girişindeki köprülü kavşağın büyütülmesi ve Çakırlar yolunun açılmasıdır. Son bir yıldır yaptığım gözlem ve incelemelerin sonucunu söyleyeyim; Böyle giderse, ki gidecek, 5 yıla kadar Eskişehir yolu da,Konya yolu da,İstanbul yolu da aşırı trafikten sabah ve akşamları durma noktasına gelecektir. Bunun sonucunda,hangi Tower da ya da hangi mükemmel projede yaşarsanız yaşayın,evinizeve işinize gitmeniz,çocuğunuzun okula gitmesi bir işkenceye dönüşecek. Yarın,Eryaman ile Çayyolu'nun,İncek ile Pursaklar'ın trafik kargaşası yönünden hiç bir farkı kalmayacak.

Bu bağlamda, Göldeluxe'nin olduğu Yeni Batı Mahallesi, yukarıdaki sorunları çözülmesi halinde,trafik sorunlarından en uzak ve adeta izole olmuş bir bölge olarak öne çıkacaktır. İşte bu süreci hızlandırmak da bu bölgede yaşayanlara ve yaşayacaklara biraz sorumluluk yüklemektedir. Eğer biz bu sorumlulukları üzerimize almazsak,samimiyetimle belirtiyorum,hiç kimsenin,hiç bir yetkili ya da yetkisiz,bu konulara kafa yormadığı için,sorunlar büyüdükçe büyüyecektir... Ankara'da nereye kaçarsanız kaçın, 3 ya da 5 yıl sonra yaşadığınız yerler yaşanmaz hale gelecek,trafikte İstanbul'a fark atacağız. Bunu son 5-6 yıldır Ankara'daki inşaatlar ile trafiğin gelişimini yakından gözlemleyen ve Ankara'yı adım adım dolaşan biri olarak,üzülerek söylüyorum...

Misafir 528

2 yıl önce - Cmt 19 Arl 2015, 02:00

Ayrı forum açtığınız iyi olmuş daha sağlıklı bilgiler paylaşabiliriz. İskan olayı çok uzadı gerçekten normalde bu kadar uzarmı uzamazmı bilmiyorum gerçi ama ha aldık ha alacağız diye diye aylar geçti inşallah artık alınır en kısa sürede. Bu arada eryaman dönüşündeki köprüde yol çalışması var gibi dışarıdan bakınca görünen o en azından ama o yollar nerelere bağlanır bekleyip göreceğiz tabi. Herkesin evi hayırlı uğurlu olsun bu arada güle güle oturalım.

CAFER09
2 yıl önce - Cmt 19 Arl 2015, 15:59
Göldelux2

Arkadaşlar bugün Göldelux 2.Etap taki evime bakmak için gittim.2-3 Ocak gibi mesajlar gelmeye başlayacakmış.Elektrik ve su aboneleri için.Teslimatla yani anahtar tesliminin yapılmasıyla 1000 TL ödemesi yapılacakmış.Shell in hemen altına Başakşehir Ankara yapılıyor.Reklam panoları asılmış.Her zaman söylüyorum ve şimdide tekrarlıyorum 3-4 sene sonra yeni Batı mahallesi çok değerli olacak.Çünkü Eryaman trafiğinden etkilenmeyecek orası.Ahker abi büyük ihtimal yeni yapılan yolun orada dönüş yapılacak gibi geldi bana bugün oraları incelediğimde.

CAFER09
2 yıl önce - Cmt 19 Arl 2015, 16:03

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 363738   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet