Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Furkan Özer1
1 yıl önce - Sal 12 Tem 2016, 17:52

Buradaki yol durumu nasıl olacak acaba?Umarım geniş sokaklar ve park sorunu olmayan bir yer olur burası.

Resul GUL
1 yıl önce - Sal 12 Tem 2016, 18:16

Alıntı:
Buradaki yol durumu nasıl olacak acaba?Umarım geniş sokaklar ve park sorunu olmayan bir yer olur burası.

Burası sokak sokak yapılmayacak galiba..Proje Tümden bir ada üzerine yapılacak Yani görünen sokaklar belki aynı yerde bile olmayabilir..Belki O sokak Bir Sitenin Bahçesi içerisinde bile kalabilir Yine de tam emin değilim, Nasıl bir Yol izleyecekler.

Bir Proje var Ev sahiplerine gösterilen Ama Basına sızdırılan bir Proje yok olsa detaylı bir şekilde İnceleyebilirdik..

atakanus
1 yıl önce - Cum 15 Tem 2016, 15:11

Kentsel dönüşüm yapılmışken Karafatma ve İbo Osman Caddeleri'nin de genişletilmesi lazım.

Resul GUL
1 yıl önce - Cum 15 Tem 2016, 15:27

Alıntı:

Kentsel dönüşüm yapılmışken Karafatma ve İbo Osman Caddeleri'nin de genişletilmesi lazım.

Hocam buralarda Kentsel Dönüşüm planda yokken bile Karafatma ve İboosman Caddesi genişleyecekti..
Atatürk Caddesinin bitiminde yer alan Mustafa Sarı Altgeçidi de bu yüzden yapıldı ..

Plan, Adana ya Kuzey - Güney aksında yeni bir Ulaşım alternatifi üretmek..
Proje ,Atatürk Caddesini Karafatma ve İboosmanla Birleştirerek Kenan Evren Bulvarına kadar ulaştırma şeklinde olacak..

(+)

Bu Başlıkta Konu Tartışılıyor..

Adana Sular Mevkii Yol Projesi
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=2738541#2738541

Misafir 958

1 yıl önce - Sal 26 Tem 2016, 14:02

ıyı gunler karafatma caddesı 69020 kentsel dönuşüm yada cadde genişlemesı ne zaman olacak

Misafir 01f

1 yıl önce - Çrş 05 Ekm 2016, 23:41

Namikkemal mah kıyı boyu caddesi kentsel dönüşüm bekliyor

Misafir 461

1 yıl önce - Sal 18 Ekm 2016, 15:44

yikilip etrafi tellerle cevrili yerlerin yapimi bi 15 sene daha surer galiba muteahitlerin gozuaciklik edip direk mal sahibinden satin aldiklari yerlerdir emin olun yoksa bir iki seneye yapilacak yere tel masrafi yapmazlar ) devletin gelip yapmasi nekadar surer siz tahmin edin ben 32 yasindayim 10 yasimdan belli soylenir bu soylenti ama bi hareket yok

Resul GUL
1 yıl önce - Sal 18 Ekm 2016, 22:31

Burayı Devlet Dönüştürmüyor Ama Bakanlık ve Büyükşehir ile koordineli bir çalışma yürütülüyor.. Tamamen Özel Müteahhit Dönüştürecek. Adamlar Anlaştığı yerleri yıkıyor O Çevrili yer de Şantiye Alanı..

Dönüşüm Ne kadar sürer bilemem Bu tamamen Oradakilerle anlaşmaya bağlı Yoksa İnşaat 2 Yılda biter..

Misafir 526

1 yıl önce - Cmt 22 Ekm 2016, 11:12

70154 SK. DA KENTSEL DÖNÜŞÜM BAŞLAYACAK MI?MÜTEAHHİTLER GELDİ GEÇEN SENE DAİREYİ NET 45M2 VERİYOR.DİĞERLERİNİ ALSA BELKİ FAZLA OLUR AMA ALMIYORLAR.BENİM ŞUAN OTURDUĞUM DAİRE APT. 100 M2 NET CİVARINDA.

Resul GUL
1 yıl önce - Pts 07 Ksm 2016, 10:59

Dün Mahalledeydim 5-6 Ev daha yıkılmış Fotoğrafını çekemedim.. Çoğunlukla yıkım Hastaneler Yolu tarafından yapılmakta...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET