Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 222
Misafir d4e

1 yıl önce - Çrş 01 May 2019, 23:53

A blokta bir komsumuz yikadiği çamasirlarini cama asiyor. Yikadiği camasirlar ruzgarda bayrak gibi dalgalaniyor...

krslnbyrkl
1 yıl önce - Cum 14 Hzr 2019, 12:09

2 yıldır Endora Göksu Sitesinde kiracı olarak ikamet ediyorum. Sitenin sorunları bitmiş değil.
Site sakinlerinin çoçuklarına verdikleri eğitimlerini gözden geçirmeleri gerekiyor çünkü bina girişleri/asansörler idrar kokuyor...
Özellikle yaz aylarında gece yarısı 2'ye kadar site bahçesinde bağıra bağıra oynayanlara/konuşanlara hiç anlam veremiyorum.. Buna müdahale edecek olan ebeveynlerdir.
Ortak duvarlardan (Yatak odası/Salon) duyulan horlama sesleri/konuşma seslerini bir kenara bıraktımm... üst katımızda oturan komşumuzun yürüme sesleri bile duyuluyorr...
Diğer taraftan Sifon/Duş sesleri de uykunuzun en tatlı anlarında size rahatsızlık veriyor ayrıca pis gider kokuları çoğu zaman ev içerisini kaplıyor.

Tüm bunlara rağmen bu siteden daire kiralamak isteyen varsa, 2 yıl önce yaptırdığım Store, Fon ve Plise perdeler, Ankastre Bulaşık Makinası ile birlikte yeni kiracıya 3'te 1 fiyatına bırakılablir..

Saygılarımla..

yavuzkanat

1 yıl önce - Cum 14 Hzr 2019, 12:43

4 paragraftan sonra ekstra eşyaları 1/3 fiyata devir edecek bir kiracı bulmanız zor olsa da bol şanslar.

krslnbyrkl
1 yıl önce - Cum 14 Hzr 2019, 13:54

Yavuz bey, ben çektim.. başkası çeksin istemiyorum.. Eşya'da para'da gelip geçici.. Önemli olan dürüstlük/insanlık ...

istanbul06
1 yıl önce - Çrş 23 Ekm 2019, 14:15

Dürüstlükten bahsedip yalan yanlış bilgiler paylaşıyorsunz ev sahibi ile sıkıntıniz var siteyi kötülüyorsunuz çok ayıp.

ahmetbey12
12 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 18:04

İki tane araba fazladan park edilsin diye delinatör ile doldurdular siteyi (Minimum 5-6 bin TL tutmuştur). Para cepten çıkmayınca böyle garip şeylere harcanıyor. Bina girişlerinin düzenlenmesi, spor salonundaki aletlerin yenilenmesi, kış vaktinde çıkacak olası giderler için para kasada tutulması, vb. işler gerekirken iki arabanın daha park edilmesi için bu fikri ortaya atan kişiyi kutlarım!!

Müşavir
8 ay önce - Cum 21 Şub 2020, 00:08

Mrb. Arkadaşlar zirveden göksu sitesinden bir ev baktık beğendik tavsiye edermisiniz.

istanbul06
5 ay önce - Sal 26 May 2020, 20:50

Zirvedeni bilmiyorum ama Endora tavsiye ederim herseyi ile 4 4 luk site.

erkutygt
4 ay önce - Çrş 03 Hzr 2020, 22:50

Zirveden veya Endora'da Ağustos başı girişli uzun dönem (3-4 sene) kira düşünüyoruz. Bir bebekli aileyiz. Duyar görürseniz bir ÖM atarsanız çok sevinirim.

istanbul06
4 ay önce - Çrş 10 Hzr 2020, 10:44
Satılik

Merhaba 650.00 TL ye kadar yüksek kat endora göksuda daire bakiyoruz emlakcisiz sahibinden satmayi dusunen var mi ?

sayfa 222
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet