Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 222
Misafir d4e

5 ay önce - Çrş 01 May 2019, 23:53

A blokta bir komsumuz yikadiği çamasirlarini cama asiyor. Yikadiği camasirlar ruzgarda bayrak gibi dalgalaniyor...

krslnbyrkl
4 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 12:09

2 yıldır Endora Göksu Sitesinde kiracı olarak ikamet ediyorum. Sitenin sorunları bitmiş değil.
Site sakinlerinin çoçuklarına verdikleri eğitimlerini gözden geçirmeleri gerekiyor çünkü bina girişleri/asansörler idrar kokuyor...
Özellikle yaz aylarında gece yarısı 2'ye kadar site bahçesinde bağıra bağıra oynayanlara/konuşanlara hiç anlam veremiyorum.. Buna müdahale edecek olan ebeveynlerdir.
Ortak duvarlardan (Yatak odası/Salon) duyulan horlama sesleri/konuşma seslerini bir kenara bıraktımm... üst katımızda oturan komşumuzun yürüme sesleri bile duyuluyorr...
Diğer taraftan Sifon/Duş sesleri de uykunuzun en tatlı anlarında size rahatsızlık veriyor ayrıca pis gider kokuları çoğu zaman ev içerisini kaplıyor.

Tüm bunlara rağmen bu siteden daire kiralamak isteyen varsa, 2 yıl önce yaptırdığım Store, Fon ve Plise perdeler, Ankastre Bulaşık Makinası ile birlikte yeni kiracıya 3'te 1 fiyatına bırakılablir..

Saygılarımla..

yavuzkanat

4 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 12:43

4 paragraftan sonra ekstra eşyaları 1/3 fiyata devir edecek bir kiracı bulmanız zor olsa da bol şanslar.

krslnbyrkl
4 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 13:54

Yavuz bey, ben çektim.. başkası çeksin istemiyorum.. Eşya'da para'da gelip geçici.. Önemli olan dürüstlük/insanlık ...

sayfa 222
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet