Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 220
Misafir 476

5 ay önce - Sal 05 Şub 2019, 15:22

SEVGİLİ ENDORA GÖKSU VE ZİRVEDEN GÖKSU SİTESİ SAKİNLERİ...ENDORA GÖKSU' DA İKAMET EDİYORUM.BELLİ BİR SAYININ ÜZERİNDE SAYI VE TALEP OLDUĞU TAKDİRDE DÜZENLİ OLARAK HAFTA SONLARI GÜDÜL-KIRKKAVAK KÖYÜNDEN DİREKT ÜRETİCİDEN TAZE KÖY YUMURTASI GETİRİLECEK VE EVLERE KADAR BIRAKILACAKTIR.İLETİŞİM BİLGİLERİMİ BURADA VEREMEDİĞİM İÇİN ENDORA GÖKSU SİTE YÖNETİMİNDEN ALINABİLİR.BAZI SİTE SAKİNLERİMİZ YUMURTA ALIP GAYET MEMNUN KALMIŞLARDIR.ÇEVRENİZDEKİLERE DE DUYURURSANIZ SEVİNİRİM.SİPARİŞLERİNİZİ BEKLİYORUM.

ahmetx
5 ay önce - Sal 05 Şub 2019, 23:00

Ücret ne kadar

Misafir d82

5 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 09:00

Kolisi 25 liradır.

Misafir aac

5 ay önce - Prş 14 Şub 2019, 09:56

Misafir 476 Gerçek köy yumurtasımı güvenebilir miyiz? Malesef bazıları çiftliklerden alıp barkod bastırmadan köy yumurtası diye satıyor.

Misafir 0da

5 ay önce - Prş 14 Şub 2019, 19:58

Platform tanzım satısa donmüş sıtelerımızın sorunları ile ilgilenilmıyor.

Misafir bbe

5 ay önce - Prş 14 Şub 2019, 20:21

Gezen tavuk yumurtası.Rahatlıkla güvenebilirsiniz.Ayrıca en son mesajı atan arkadaşa cevabım şu:Ben sitede ikamet ediyorum.Amacım burayı tanzim satışa çevirmek değil.Paylaşımımdan kimsenin rahatsız olduğunu düşünmüyorum.Sen istiyorsan sitemizin sorunlarını tartışmaya açabilirsin.

Misafir e1d

5 ay önce - Cum 15 Şub 2019, 10:19

25tl cok pahali, ben 20tl’den aliyorum.

Bim den alip millete iteleyeceksiniz.Ayip.Yuh.

Misafir 0da

5 ay önce - Cum 15 Şub 2019, 12:34

Hadi şimdi cık işin içinden bay yumurtacı .Bim diyorlar duydunmu.o yuzden tanzim satış dedim.bu arada yeni müdür zirveden e hayırlı olsun.

Misafir a5b

5 ay önce - Cum 15 Şub 2019, 13:00

Öncelikle e1d rumuzlu arkadaşa: 20 liraya köy yumurtası satıldığını çevremde hiç duymadım.En yakın BİM e gidip yumurtanın fiyatını sorarsan eğer kolisi 18 lira.Üzgünüm ama köy yumurtası diye bence sana iteliyorlar BİM' in yumurtasını.Yuh filan diye de tabirler kullanmışsın.Seni kibarca terbiyeye davet ediyorum.Bana o şekilde hitap edemezsin.Zaten bu forumu okuyan herkes senin saygısız biri olduğunu üslubundan anlamıştır.
0da rumuzlu arkadaşa da şunu söyleyeyim:Ben yumurtacı değilim.Direkt üreticiden getiriyorum.O yüzden bana öyle hitap edemezsin.Sitemizde yumurta alıp memnun kalan sağolsun çok insan var.Ben onlara getirmeye devam edeceğim.Yazmayacaktım ama sakınca yok:Bu arada çok merak ediyorsan beni Hakan Bey' e sor.O beni çok iyi tanıyor. Lütfen biraz saygılı ve hoşgörülü olalım. Sağlıcakla kalın...
BUNDAN SONRAKİ MESAJLARINIZA CEVAP BİLE VERMEYECEĞİM.

Misafir 0da

5 ay önce - Cum 15 Şub 2019, 18:50

Değerli yumurta satan arkadaşım amacım sizi kırmak yermek değil tanzim satışta direk üreticiden alıp satmaya denmiyormu. Sizi anlıyorumm fakat form amacının dışına cıkmasına karsıyım. (düşünün herkes bu platformda birşeyler pazarlarsa ne olur)Çalışanları bu işlere karıştırmayalım lütfen herkes işini yapsın.Saygılar.

sayfa 220
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet