Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 187
Misafir 425

10 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 19:23

Ilginc bölge yapilaşmasi daha on sene devam eder önemli olan bölgede yaşiyan nüfus ise bölge her gun onlarca aile taşınıyor.o zaman bölgede yasiyanlar vergiden muaf tutulsun

Misafir d4e

10 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 17:32

Site yönetimi taşıt tanima sistemini kuruyor biraz geçte olsa...iyi haber

Misafir 3c8

9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 21:00

Arkadaşlar sizce mahall çağ dan ev almak mantıklı mı? Fiyat endoraya oranla baya düşük, biz endorada oturuyoruz bir akrabamız için bakıyoruz. Tavsiye edilir mi sizce?

Misafir 49b

9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 08:22

3c8 buraya bakilarak ev mi alinir? Burasi coluk cocuk dolu.Daha duzeni kurulmamis endorayi begenen insanlar var burada.

Eger ekonomik durum musaitse bu bolgeden uzaklas derim, illa bu bolgede duracaksan da, ser evlerine bak, z goksuya bak hala varsa.gerisine yanasma.daha sonra bana dua edersin.

Misafir 33e

9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 09:06

taşıt tanıma sistemi faaliyete geçti mi acaba? bu arada diğer arkadaşın sorusuna gelince paraya göre mal diye bir tabir var evet çağ daha uygun o nispette de fark var tabi. ama yukarıda da bahsedildiği gibi z. göksuda da uygun ev ilanları var ona da bakabilirsiniz ama bütçe yetiyorsa zaten soru sahibi de nerden alınacağını biliyor bence

Misafir 54e

9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 09:24

49b ben kendim de endoradan aldım ve açıkçası memnunum. Şu an için tek sıkıntım civarda market ve büfe olmaması, yoksa site iyi bence Çağ Mahall i gezdik, güzel fena değil, tabii farkları var, ama ona oranla fiyat farkı da fazla. Ama çok arkada ilerisi için o taraflar ne olur insan endişe ediyor.

Misafir 628

9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 09:43

Çoluk çocuğun zararı ne size, çoluk çocuğun olması normal değilmi eğer çoluk çocuktan rahatsız oluyorsanız, dairelerin 4+1 olduğu,kalabalık ailelerin yaşayacağı bir sitede neden oturuyorsunuz?

Misafir 37b

9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 11:32

Endora da sanirim 1 adet satilik daire var imkaniniz varsa endoradan alin.

Misafir 54e

9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 11:44

Ne kadar fiyatı ilanlarda göremedik? 7. Katta gördük bir tane ama onun fiyatı da epey yüksek.

Misafir 54e

9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 15:41

Endorada oturan sevgili komşular, haftasonu bir yakınımız için civardaki tüm projeleri gezdik ve en kötüsünde bile tam beslemeli jeneratör var, biz de yönetimle konuşsak yarı beslemeli değil de tam beslemeliye geçsek. Ne bileyim bence gerekiyor. Belki bir çözüm bulunur. Ne diyorsunuz? Bu konu hiç gündeme geldi mi?

sayfa 187
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet