Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Zirveden Göksu ve Endora Göksu
« önceki   123 ... 185186187 ... 192193194   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 186
Misafir 2d4

1 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 12:18

Evet eve girince resmen soğuk çarpıyor yüzüme koridordan sonra ))

Misafir ae2

1 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 21:25

Koridorlarda petek yok zaten ama dairelere giden sıcak su boruları sebebiyle o sıcaklık

Misafir 308

1 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 09:09

Lütfen bu bölgede oturan herkes bu bölgedeki sıkıntılar ile ilgili 153 arayarak veya mail atarak ısrarcı olunsun. Sokak aydınlatması ,ulaşımın sıklığı, 541 egonu güzergahının bu bölgeyi de alacak bie şekilde düzenlenmesi vb..

Misafir c08

1 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 14:21

Endorada ikamet ediyorum bugun mavi masaya yolun 2.inönü caddesinin sağ ve sol kenarlarının yol temizlik aracı ile temizlenmesi için şikayette bulundum. Caddede zaten kaldırım yok yaza kadarda yapılmaz, en azından yolda yürüyebilecek yer olsun toz çamurdan araçların içinden yürüyoruz. Sizde 5dk. Ayırarak taleplerinizi yazın ne kadar çok şikayet okadar geri dönüş olur.

Misafir 8ea

1 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 10:39

Merhaba, bende Zirveden Göksu'da ikamet ediyorum. Göksu mahalle muhtarı mahalledeki sıkıntılarla daha çok ilgilenmeli mi ? Bölgedeki bazı mahallelerde muhtarlar ciddi anlamda eksiklerin giderilmesine katkı sağlıyorlar, bizim muhtarla görüşüp beraber hareket etmek daha etkili olur diye düşünüyorum.

Misafir 8ed

1 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 09:37

Arkadaşlar endoranın karşısındaki inşaat nedir bilgisi olan varmı Ilgaz life tam karşısı

Misafir 8d4

1 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 12:45

Merhaba, Endora nın her oda ve mutfağında uydu çıkışı var mı? Bende sadece salon ve oturma odasında var.

Misafir 53b

1 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 12:10

Yönetim ne iş yapıyor bilen var mı? Mutfak havalandırma bacasına ne takıldığını biliyor musunuz çatıya çıkın da bir bakın.rûzgar gülü taktırmaktadır kaçınan bir şirket ve bu konuya seyirci kalan inşaat şirketine söz geçiremeyen yönetim.b blokta oturuyorum kombi kazanlari sürekli ariza veriyor ev buz gibi bu kış gününde.apartman görevlisini arayıp söylemekten bıktık kombiyi çalıştırsın diye.birkaç site sakini harici kimseden çıt yok.Hakan bey çabalıyor birşeyler yapmak için ama gücü yetmiyor.site yönetimi uyuma birşeyler yap..yapamıyorsan da bırak git

Misafir 7fd

1 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 17:03

Cati olayini anlamadim ne demek istediginizi , hakan bey bence politik birisi ben bilmem merkez bilir modunda ee sen niye varsin o zaman .... yada yönetim firmasi...

Misafir 33e

1 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 14:38

bimer cimer ve mavi masaya başvuruda bulundum ancak gelen cevaplar hepsinde aynı; Başvurunuz değerlendirilmiş olup, SÖZ KONUSU BÖLGEDE YAPILAŞMA DEVAM ETMEKTEDİR ALTYAPI TAMAMLANMAYAN YOL İÇİN TEK BANT ASFALT ATILMIŞTIR.DİĞER BANT ALTYAPI KORİDORU OLARAK BIRAKILMIŞTIR YAPILAŞMA VE ALT YAPILARI TAMAMLANAN YOLLARDA ASFALT ÇALIŞMASI TAMAMLANACAKTIR . Cadde üzerinde bulunan aydınlatma lambalarının yapım ve onarım işleri ise ENERJİSA sorumluluğundadır. Enerjisa da aynı şekilde cevap verdi . bu bölgede yapılaşmanın sonu gelecek gibi değil çok fazla boş alan var yapılaşmadan kasıt ne ben anlayamadım. temennım en kısa zamanda yol ve ışıklandırmanın halledilmesi.

sayfa 186
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 185186187 ... 192193194   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet