Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Zirveden Göksu ve Endora Göksu
« önceki   123 ... 183184185186   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 184
Misafir fe1

2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 13:50

Ses olayi zirveden göksu da da fazlasi ile mevcut çünkü tünel kalip malesef , endora tünel kalip degil sanirim bence bize göre endora daha az sesi geciriyordur.

Misafir 71e

2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 14:47

Ev alma komşu al diye boşa dememişler, ses yapan komşunuz varsa nereye giderseniz gidin ses sorunu yaşarsınız. Koku için yerde klozetin yanındaki gidere ara sıra biraz su dökün koku geçiyor bu sorun her dairede yok.

veysel0651
2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 18:33
ENDORA GÖKSU

KIYMETLİ KOMŞULARIM CADDE BOYUNCA KALDIRIM OLMADIĞINDAN YA ÇAMURDAN YADA ARAÇLARIN GİTTİĞİ YOLDAN YÜRÜMEK ZORUNDA KALDIĞIMIZ MALUM. KAMYON TRAFİĞİ DE ÇOK YOĞUN OLDUĞUNDAN YOLDAN YÜRÜYEREK GEÇMEK OLDUKÇA RİSKLİ. LÜTFEN E DEVLET ÜZERİNDEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE SESİNİZİ DUYURUNUZ. BEN İKİNCİ KEZ YAZDIM. ALT YAPI VE YAPILAŞMANIN TAMAMLANMASINA MÜTEAKİP YOLUN TAMAMI YAPILACAĞINA DAİR CEVAP YAZDILAR AMA O ZAMANA KADAR NE OLUR BİLEMİYORUZ. ÖNEMSEYEN KOMŞULARIMIZA DUYURULUR.

Misafir 425

2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 20:09

Bende zirveden goksudayım .arkadaşim koku ankara genelinde bu hafta vardı.onun disinda koku sorunu yasamadim.guvenlik icin size katilmiyorum .guvenlik istemeyebilirsiniz ama o insanlar bana dısardan gelen tek bir kisi bana haber vermeden gelemedi .işlerini evim otarafa baktigı icin surekli gozumun önunde islerini gayet iyi yapiyorlar. Bunu yazmasam haksızlik etmiş olurdum

veysel0651
2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 21:07

güvenlik dediğimiz şey sadece kapı açıp kapamaktan ibaret olmamalı, zirveden göksu da oturan arkadaş kendi güvenliğinden memnun olabilir, ama bunun genellemesini yapmamalı. endora da durum farklı. Elini kolunu sallaya sallaya siteye girsen kimse hop hemşerim demez. güvenlikçi önünde televizyon araba geldi kapı aç araba gitti kapı kapat olmamalı. Hatta onda bile sıkıntı oluyor bazen. kimsenin ekmeğiyle oynamak bize yakışmaz ama önünde televizyon, kapıya sırtı dönük aç/kapa güvenlikçisi için bu kadar para verilmemeli. Yönetimdeki arkadaşlar bu durumu sıkı takibe almalı.

Misafir c5f

2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 21:11

Endora sitesinde oturan arkadaşlar doğalgaz projesi, elektrik ve su aboneliği için ne kadar masraf yaptınız. Doğalgaz projesini kime yaptırdınız.

Misafir 36e

2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 23:34

Doğalgaz projesi için maalesef 400 tl verdik ama her yerde fiyat aynıymış, 21 tl de saya parası verdik, elektrik için 65 su için de 200 tl harcadık yanlış hatırlamıyorsam. Bir ay öncesinin fiyatları bunlar.

Misafir c51

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 18:42

Merhaba,
Zirveden de internet altyapısı olarak hangileri mevcut,
turksat/turkcel fiber/telekom

yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Misafir cbd

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 20:40

Bölgenin en iyi sitesi endora diyen arkadaşlar neye göre en iyi diyorlar anlamadım. biz endorayı da gezdik ama beğenmemiştik. Zirveden Göksu dan aldık. Kapalı otopark olması ve daire planı ,peyzajı daha güzeldi. Ama genede en güzel sitesi demek doğru olmaz. Güzellik kişiden kişiye göre değişir.

Misafir 10f

1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 12:21

Bölgenin 1. sorunu yol. Bence boşuna başka şeylere odaklanmayalım. Yol kaldırım olmadan güvenlik hizmet ve bölge nüfusunun artması olmaz. O yüzden bi zahmet mavi masa, bimer ve cimerden yazalım. Biz yazmazsak zaten o bölge halinden memnun denilerek bir sonraki döneme atılır. valla 1 sene daha market olmamasını yol olmamasını kaldıramam sanırım.

sayfa 184
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 183184185186   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet