Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Zirveden Göksu ve Endora Göksu
« önceki   123 ... 182183184185186   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 183
Misafir 926

3 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 15:14

Cevabınız için teşekkür ederim acaba tüm site aynı şekildemi ev alma aşamasındayız şu anki evimdeki leri getirip getirmeme konusunda kafam karıştı

Misafir 836

3 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 21:23

Fırın ve mikrodalga iyi aspiratör çok iyi degil...Bulasik makinasida iyi bence

Misafir cb7

2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 20:03

Hepsinden memnunum hic bir sikinti olmadi

Misafir 36e

2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 21:09

Ben kendi bulaşık makinemi kullanıyorum, çünkü daha geçen yıl almıştım. Ama fırın ocak mikrodalga gayet güzel. Aspiratör pek kullanamayız zaten aksesuar gibi duruyor. Bu arada birisi bambularla ilgili 250 tl ye yaptırıldığından bahsetmişti. Biz de yaptırmak istiyoruz ne yapmamız lazım acaba?

Misafir 8e4

2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 02:08

Yaklaşık 6 aydır Endora Göksu sitesinde oturmaktayım. Bir çok komşumun da dediği gibi bölgedeki en iyi site bizimki. Tabii kusurları var. Ben öncelikle bu güvenlik meselesine değinmek istiyorum. Sırf kapı açıp kapamak için güvenlik firmasına her ay dünyanın parasını veriyoruz. İçeriye kim girmiş kim çıkmış güvenlikçi beylerin/hanımın haberi bile yok. Öyle kapıya odaklanmış oturmuş televizyon seyrediyor. Bunlara her ay verilen parayla bir araç tanıma sistemi ve yaya girişi için temaslı temassız turnike yapılsa toplanan aidat siteye kalır.
2. Otopark meselesi : Numaralar kaldırıldı ama, araç kullanmayı bilmeyen yada bilmek istemeyen komşularımız otoparkları hunharca meşgul ediyor bakıyorsun iki araç sığacak yere tek araç çaprazlama park etmiş. Tabi planlamanın da çok önemi var dikey giriş yerine yeniden planlama ile verev giriş yapılsa daha kolay park edilir ve park yeri zayi olmaz diye düşünüyorum.

Misafir f31

2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 19:26

Komsuma katiliyorum. Eger kapida ogs gibi bir sistem olursa guvenlik sadece açilmayan kapilarla ilgilenir. zirveden goksu guvenlik firmasi ile yaptigi sozlesme ile konuyu masrafsiz cozmus

Misafir 619

2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 22:29

Endora göksu sahiplerine bır kaç sorum olacak aidatlariniz ne kadar bide ortalama aylık yakıt giderleriniz nekadar ve yakıt giderinde kuzey ve güney cephedeki daireler arasında çok fark var mı bilgilendirirseniz çok sevinirim

Misafir 06d

2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 00:53

Sabit aidat 200tl. Kuzey cephe dairem geçen kış sitenin ilk senesiydi aralık dan nisana ortalama 300 odedim bunu icinde banyoda kullanılan sıcak su dahil.
C blokdayım ebebeyin banyosunun lavabosunu kullanınca koku geliyor malesef bir yerde hata var.

Havalar soğudu bina ana giriş kapısı kaç defa açık buldum görevliye söyledim bir uyarı yazısı asalım, kapı hangi mantıkla açık bırakılıyor çozemedim.
Malesef ses yalıtımı zayıf diğer şeylerden memnunuz. Bambuyu 250tl bende yaptırdım.

Misafir 9cb

2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 09:27

Misafir 06d bambu için kimi aramamız lazım nereden ve ne kadara yaptırdınız? Bende çok istiyorum yaptırmayı ve evet ebeveyn banyosunda zaman zaman bizde de koku oluyor. Birde ses olayını çok yaşayanlardanız, dün gece saat birdi külahıma pamuk tıkadım, sağolsun üst komşumuzun çocuğu hiç durmuyor, kendileri de sürekli eşya çekiyor, e tabii birde yalıtım kötü olunca tadından yenmiyor. Bu daireyle ilgili tek pişmanlığım bu oldu, diğer eksikler yapılır evi de çok sevdik ama bu gürültü olayını nasıl çözsek bilemedim. Sonuçta böyle şeyleri insanların kendilerinin akıl etmesi lazım. Bize uyarsak da Emin’im 2 güne aynı hale dönerler.

Misafir b00

2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 12:31

"Civarin en iyi sitesi" olan Endorada oturan arkadaslara tavsiyem, soguk kar kis demeden Zirveden Goksu'ya tasinin.

Durduk yere "En iyi site Endora" yazmaktan kurtulursunuz.

sayfa 183
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 182183184185186   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet