Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Zirveden Göksu ve Endora Göksu
« önceki   123 ... 184185186   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
tesla06
2 yıl önce - Sal 01 Arl 2015, 22:28

Arkadaşlar Endora Göksu'yu da eklemek istedim. Ancak sistem başlığı değiştirmeme izin vermiyor. Çözüm yolu gösterebilecek varsa sevinirim.

mahmut11
2 yıl önce - Sal 01 Arl 2015, 22:31

Talebinizi bu başlığa yapın.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=16809

Misafir 228

2 yıl önce - Sal 01 Arl 2015, 22:58

Niçin endorayı ekliyoruz ki ben anlamadım.
O zaman Eryaman Göksu bölgesi olsun adı. Bence burası zirvedene özel kalmalı. Tesla yapma sakın

Misafir 179

2 yıl önce - Sal 01 Arl 2015, 23:11

Şimdide buraya mi sicradin.Tesla Endora Göksuya da lütfen eklermisin.

Misafir 228

2 yıl önce - Sal 01 Arl 2015, 23:53

Ne sıçraması anlamadım, bana buraya neden endora Göksuyu eklememiz gerektiğini açıklarmısınız.

Misafir 71e

2 yıl önce - Çrş 02 Arl 2015, 11:24

Bir çok neden var isterseniz iki firmayı araştırın ortak bir çok nokta bulacaksınız. Sanırım bu siteyi yeni takip etmeye başladınız. İyi günler

Misafir 88a

2 yıl önce - Çrş 02 Arl 2015, 11:36

Misafir 80f verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Saygılar.

erymn
2 yıl önce - Çrş 02 Arl 2015, 12:07

merhaba bugün endora göksu facebook sayfasında mutfakta yer alan aspiratörün fotoğrafını koymuşlar. Bu aspiratör dekoratif aspiratör diye geçiyor biraz daha pahalı aspiratörde değişiklik oldu mu bilen var mı? bilen yoksa uğradığımda soracağım.

Misafir 07e

2 yıl önce - Çrş 02 Arl 2015, 12:13

İnşallah kısa sürede bitirip teslim ederler evlerimizi, oturmak için gün sayıyoruz. Kira ödediğimiz içinde ne kadar erken teslim o kadar avantaj. Ben bölgenin yeni gelişmesine takılmıyorum çünkü 3-5 km ötede aranan her şey bulunabiliyor. Bu bölge iyice gelişip oturduğunda evlerin fiyatlarına güç yetmeyecek. O zaman biz şu fiyata almıştık bu evleri simdi ne kadar da arttı ev fiyatları diye umarım konuşabileceğiz:)

Misafir 97e

2 yıl önce - Çrş 02 Arl 2015, 12:53

Misafir 71e forumu yeni takip etmiyorum, iki firmanında ortak yönlerini biliyorum. Konuyu uzatmak değil niyetim ancak iki sitenin mimarileri farklı, teslim tarihleri farklı, kullandıkları duvar tipi farklı, ankastreler farklı yani zirvedenin şikayetleri ile endoranın şikayetleri farklı olacaktır. Bu forumu Tesla diğer sayfadan zirvedenin reklamını yapmayın yorumları üzerine zirvedenin ayrıca konuşulması için açtı. Onun için dedim. Yoksa benim endoraya özel bir gıcığım yok. benim önerim olacaksa ser grupta olsun parolife de olsun Göksu bölgesinde ne varsa hepsi olsundu. Alt yapı yol elektrik park bahçe gibi konular hepimizi ilgilendiriyor, bu konuda size katılıyorum.

Misafir 88a rica ederim, dediğim gibi sadece kişisel görüşlerim bunlar.

Misafir 07e dediklerinize kesinlikle katılıyorum. İnşallah bir an önce evlerimizi teslim ederler.

Saygılar sunarım.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 184185186   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet